Stran 33 od 44
Odg: Vozila v vaših enotah!
Objavljeno: 8. Julij 2014, 16:02
Napisal/-a gapi
Tudi v Cerknem je nekaj novega.
Odg: Vozila v vaših enotah!
Objavljeno: 15. Julij 2014, 14:44
Napisal/-a gapi
Tomkat napisal/-a:gradbenik miha napisal/-a:Pozdravljeni:
Mene zanima ali ima PGD Zreče novo vozilo glede nato, da so GVC 16/15 že več kot pred pol leta prodali v PGD Okonina?
Hvala za odgovore.
Miha
Če že ni v garaži bo pa kmalu. Podvozje sem že kar nekaj časa nazaj videl pri nadgraditelju.
No zdej je pa očitno tudi že v garaži.
Odg: Vozila v vaših enotah!
Objavljeno: 20. Julij 2014, 20:59
Napisal/-a gradbenik miha
Odg: Vozila v vaših enotah!
Objavljeno: 20. Julij 2014, 22:49
Napisal/-a ssecnik
gapi napisal/-a:Tomkat napisal/-a:gradbenik miha napisal/-a:Pozdravljeni:
Mene zanima ali ima PGD Zreče novo vozilo glede nato, da so GVC 16/15 že več kot pred pol leta prodali v PGD Okonina?
Hvala za odgovore.
Miha
Če že ni v garaži bo pa kmalu. Podvozje sem že kar nekaj časa nazaj videl pri nadgraditelju.
No zdej je pa očitno tudi že v garaži.
Smo v predfazi nabave GVC in me zanima,ali je tale od Zreč 16/25 ali 16/15?Namreč,na njihovi strani predstavljajo 16/15 na vozilu pa je napis 16/25.
Odg: Vozila v vaših enotah!
Objavljeno: 26. Julij 2014, 10:57
Napisal/-a Miiha
Po vsej verjetnosti je kr 16/25 , možno da so se na internetni strani zmotli.
Odg: Vozila v vaših enotah!
Objavljeno: 27. Julij 2014, 21:39
Napisal/-a Miiha
V PGD Podova pa imamo GVC 16/25 - Renault Midlum 220 , GVM-1 - Renault Traffic in prikolico za prevoz motorne brizgalne PMB.
GVM -1 - RENAULT TRAFFIC dCi 115
GVC 16/25 - RENAULT MIDLUM 220.12C 1+6
Prikolica za prevoz motorne brizgalne PMB
Več informacij o vozilih in opremi pa je možno videti na spletni strani :
http://www.pgd-podova.si/www.pgd-podova ... 49&ob=2172
Odg: Vozila v vaših enotah!
Objavljeno: 27. Julij 2014, 23:08
Napisal/-a Mayamaya
Kako pa ste zadovoljni z Renault Midlum-om ?
Odg: Vozila v vaših enotah!
Objavljeno: 28. Julij 2014, 10:23
Napisal/-a Dobnik112
Mayamaya napisal/-a:Kako pa ste zadovoljni z Renault Midlum-om ?
Zaenkar nimamo dobenih težav z njim. Je pa tudi res da je v 12 letih naredil okrok 9000km tako da ni kaj dosti rabljen.
Odg: Vozila v vaših enotah!
Objavljeno: 28. Julij 2014, 11:20
Napisal/-a gradbenik miha
V PGD Brežicah kmalu z novim vozilom:
Miha
Re: Vozila v vaših enotah!
Objavljeno: 28. Julij 2014, 11:24
Napisal/-a robit
Novo V PIGD Kovinoplastika Lož Toyota Hilux 3.0 automatik, vozilo ni še končano, manjka še nekaj nalepk ter komplet nadgradnja. Nadgradnjo bo izdelalo podjetje Euro GV, prevzem je predviden 30.8. ob okrogli obletnici društva in matičnega podjetja.
Odg: Vozila v vaših enotah!
Objavljeno: 10. Avgust 2014, 0:57
Napisal/-a gradbenik miha
PGD Ilirska Bistrica ima novo HTRV-1

:
Več podatkov o vozilu in nadgradnji:
http://www.mistar.si/dogodki/novo-gasil ... enija.html
Miha
Odg: Vozila v vaših enotah!
Objavljeno: 10. Avgust 2014, 12:48
Napisal/-a gapi
Letos je pa res, kot sem že napisal, poplava tega tipa vozil.
Odg: Vozila v vaših enotah!
Objavljeno: 19. Avgust 2014, 15:39
Napisal/-a gradbenik miha
Odg: Vozila v vaših enotah!
Objavljeno: 20. Avgust 2014, 11:58
Napisal/-a ߣ€
Vozni park PGD Kostrevnica, GZ Šmartno pri Litiji:
http://www.pgd-kostrevnica.si/operativa/vozni-park/
Odg: Vozila v vaših enotah!
Objavljeno: 20. Avgust 2014, 12:36
Napisal/-a Gorilla
Ali se sami meni zdi ali nevidiš stranskega žmigovca če gledaš od spredaj? Neb bilo bolj logično da bi bile modre lučke nad žmigovcem?