Stran 4 od 4
Odg: Nadgradnja GVV-2
Objavljeno: 3. Februar 2013, 16:48
Napisal/-a dominik
Kot sem zasledil je od pgd rateče-planica prava izbira podvozja za gvv2 in mi je vsec tudi nadgradnja od pušnika. Moje mnenje je da more bit podvozje kot za (vojsko) ne pa za sam za na avto cesto. Za Pgd laze vam predlagam da to vozilo prodate preden vgriznete v jabolko in vedite da v danasnih casih je mozna vecja izbira podvozij razen ce imate problem z visino garaze tam ste pa opraviceni za vario 818.
Še o nadgradnji: moje osebno mnenje je! ziegler , metis,rosenbauer in pušnik.
Lahko bi kaj napisala društva ki so kupila od ziegler (hr) cena in kakovost čeprav je ziegler matično podjetje iz nemcije ter razlika o ceni original ziegler in hr ziegler ?
RES DA METIS IN PUŠNIK IZDELJUJETA TUDI ZA TUJI TRG . Kot vem ima pgd moste od ziegler nadgradnjo izdelano na (hr).
ZAKLJUČEK :ZA VSA GASILSKA VOZILA : (4x4) NA VSE OSI POGON S ZAPORO IN IZDELAVO NADGRADNJE TER OPREMLJEJNOST ZA DALJŠO DOBO KER SE VOZILA NE KUPUJEJO ZA 5 LET.
Odg: Nadgradnja GVV-2
Objavljeno: 3. Februar 2013, 18:50
Napisal/-a Primoz
dominik napisal/-a:Kot sem zasledil je od pgd rateče-planica prava izbira podvozja za gvv2 in mi je vsec tudi nadgradnja od pušnika. Moje mnenje je da more bit podvozje kot za (vojsko) ne pa za sam za na avto cesto. Za Pgd laze vam predlagam da to vozilo prodate preden vgriznete v jabolko in vedite da v danasnih casih je mozna vecja izbira podvozij razen ce imate problem z visino garaze tam ste pa opraviceni za vario 818.
Še o nadgradnji: moje osebno mnenje je! ziegler , metis,rosenbauer in pušnik.
Lahko bi kaj napisala društva ki so kupila od ziegler (hr) cena in kakovost čeprav je ziegler matično podjetje iz nemcije ter razlika o ceni original ziegler in hr ziegler ?
RES DA METIS IN PUŠNIK IZDELJUJETA TUDI ZA TUJI TRG . Kot vem ima pgd moste od ziegler nadgradnjo izdelano na (hr).
ZAKLJUČEK :ZA VSA GASILSKA VOZILA : (4x4) NA VSE OSI POGON S ZAPORO IN IZDELAVO NADGRADNJE TER OPREMLJEJNOST ZA DALJŠO DOBO KER SE VOZILA NE KUPUJEJO ZA 5 LET.
tudi mi imamo nadgradnjo Ziegler izdelano v ZG. Bili smo v Nečiji v Ziegler proizvodnji in seveda tudi v Zagrebu. Nekih razlik v kakovosti izdelave nismo opazili. Vse komponente za vozila (podaljšana kabina, alpas sistem / alu profili, rolete, oprema) je iz nemčije in je v Zagrebu samo sestavljena. Za nekoliko (pa ne izjemno veliko) razliko v ceni.
Smo pa bili navdušeni nad pristopom inžinirjev v Zagrebu. Bolj dostopni so se nam zdeli - napram nemcem

Odg: Nadgradnja GVV-2
Objavljeno: 16. November 2013, 21:08
Napisal/-a MB Vario
Pozdravljeni!
Ta tema se navezuje tudi na vozila MB Vario.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Očitno je stari Vario iz PGD Zreče zamenjal lastnika in nadaljuje svoje gasilsko poslanstvo v Okonini

Poveljnik se je očitno pozabil pohvaliti...
Kako pa je z vozilom katerega omenja v tej temi pgdlaze? Ali je že zaključeno oziroma že služi svojemu namenu?
Ali kdo ve kaj bodo sedaj v Zrečah uporabljali za prometne nesreče?
Kako se ta vozila MB Vario obnesejo v uporabi?
LP