Stran 3 od 4

Objavljeno: 13. September 2002, 16:59
Napisal/-a Drago
Fireman: Urednik Gasilca (g. Marko Pograjc) je zaposlen na GZS in je sicer kar OK fant. Po moje on nosi (naj) manjši del krivde za tako uredniško politiko kot je (bila), ureja pa tudi vse, kar izide (pisnega) iz naslova GZS. Zamenjava urednika Gasilca (po mojih info) ni predvidena.

Matej: Revija Gasilec nima zaposlenega nobenega novinarja (razen samega urednika). Obstoja dopistniška mreža, se pravi, v Gasilca pišejo gasilci sami oziroma "amaterski" novinarji, ki so iz vseh krajev Slovenije (pa še ti ne dobijo honorarja, kot vidiš :( ).

LP

Samo za informacijo

Objavljeno: 13. September 2002, 17:05
Napisal/-a Peter
Anketa na naslovni strani je javna in temu primerni so tudi rezultati. Za urednika nevem, če je glasoval za 5, je pa nekdo z Gorenjske glasoval kar 15-krat za 2. Za tega nekoga sicer vem, kdo je, pa ga bom zaenkrat samo preko foruma opozoril, da se to pač ne spodobi.

Drugače pa člani foruma lahko izkoristijo možnost anket, ki jo le-ta ponuja. Ankete lahko odpirajo samo člani, vsak član pa lahko odgovarja samo enkrat.

Objavljeno: 13. September 2002, 17:18
Napisal/-a mezan
Drago:

EJ fantje, ... :D :D :D

Ta je dobra!

Objavljeno: 14. September 2002, 1:28
Napisal/-a mezan
Peter:
Uredi glasovanje tako, da vsak lahko glasuje samo enkrat - bo vsaj pošteno

Objavljeno: 1. Oktober 2002, 21:59
Napisal/-a Matej B.
Fireman in ostali:

nekaj me zanima glede tega posveta-seminarja " Aktivna požarna zaščita", 3.oktobra v stavbi Tehniških fakultet. A bom ob 15.uri še lahko vstopil v dvorano, saj prej ne morem ker imam predavanja na sosednji fakulteti? ??
Če bo kateri od forumovcev v bližini naj me kontaktira na GSM 041/985-946 in me okoli 15.ure obvesti o stanju!!

Hvala!!

Objavljeno: 2. Oktober 2002, 8:43
Napisal/-a Fireman
Matej!
Če bo le mogoče, kar pa ne verajamem (med predavanji se ne spodobi govoriti po telefonu) :oops:, ni problema. :)

Objavljeno: 2. Oktober 2002, 18:20
Napisal/-a Matej B.
Ja ni kaj! Ravno danes sem bil v predavalnici Borut Pečenko (to je tista v kateri bo posvet) in moram reči da je zelo prostorna, tako da je prostora zelo veliko. Jaz končam s predavanji na drugi fakulteti ob 14.30, tako da se bom vrnil na Smetanovo in če bo kakšna pavza okrog 15.ure bom "smuknil" noter ter malce poslušal ( seveda če še bo izvedljivo).
Torej Fireman, če bo možno okrog 15.ure, potem kar pokliči!!!

e-naslov GASILCA

Objavljeno: 25. Oktober 2002, 10:18
Napisal/-a pouzek
Ej, fantje,
a mi lahko nekdo sporoči e-naslov (od GASILEC-a) na katerega lahko pošljem članek za objavo v reviji GASILEC.
A je sploh še čas :oops: ?

NA POMOČ!!!

Objavljeno: 25. Oktober 2002, 11:23
Napisal/-a mezan
Če se še niso preselili, je to naslov, drugače pa lahko pošlješ tudi e-mailu, vsaj jast vse moje članke tako pošiljam:
gasilska.zveza-slo@siol.net

Gasilska zveza Slovenije
g. POGRAJC
Prešernova 11

1000 LJUBLJANA

Objavljeno: 28. Oktober 2002, 12:04
Napisal/-a Drago
mezan:

Si videl :?: :!: V zadnjem "Gasilcu", kdor čaka - dočaka :lol: Sicer pa je v tej (zadnji) številki zopet ogromno "cvetk", ki bodo za nas forumovce še kako zanimive :lol: (ooooo bog :roll: )

lp DC

Objavljeno: 28. Oktober 2002, 14:54
Napisal/-a mezan
Drago:

Če ne bi napisal, tudi vedel ne bi da je številka že izdana. Doma so jo lepo pospravili v predal. Vidim pa , da več kot en članek ne gre, kratka predstvaitev PGD Bled-a, bo verjetno v naslednji številki.

Objavljeno: 28. Oktober 2002, 15:00
Napisal/-a Drago
Verjetno ima urednik v planu zelo široke predstavitve PGD Bled-a :shock: , kar je z ozirom v bodočnost pravzaprav razumljivo :lol: eto, predstavljeni boste do "spodnjih gat" - ziher :!: :lol: (malo za šalo - malo za res) :twisted:

Objavljeno: 29. Oktober 2002, 12:39
Napisal/-a Matej B.
Kaj pa kakšen članek o forum pikniku?? Je že ali še bo. Vsekakor mora bit, malce za promocijo teh internetnih strani.

Objavljeno: 23. December 2002, 12:00
Napisal/-a Drago
Smernica za Občne zbore in Skupščine: revija "Gasilec"
V letu 2002 smo veliko naporov vložili v izboljšanje naše revije "Gasilec". Formirano je bilo uredništvo, ki je velik povdarek namenilo strokovni vsebini revije, zato upamo, da vam je takšna kot je sedaj, bolj všeč. Prizadevati si moramo, da naklado iz sedanjih 12.000 izvodov povečamo na 18.000 izvodov mesečno. Priporočilo predsedstva GZS je, da naj bi vsako PGD imelo naročenih vsaj 15 izvodov revije.
(trda bo, teška bo :evil: :roll: )

Objavljeno: 23. December 2002, 12:12
Napisal/-a Jaka
Kako moreš to trditi :cry: . Saj je bila poenotena vsebina objave za "hvala tovariši" in "čestitke našim članom". :cry: