Stran 3 od 5

Objavljeno: 1. Oktober 2004, 8:51
Napisal/-a andrej.k
pošljem takoj, ko ga poslikam
koliko morajo biti pa slike velike?
lp

Objavljeno: 1. Oktober 2004, 9:34
Napisal/-a Mitja Gregorič
Jih že on primerno obdela da bo ok ....

:twisted:

Objavljeno: 13. Oktober 2004, 22:30
Napisal/-a Mitja Gregorič
Zgleda da smo v SLO vse "veterane" zamenjali :twisted: :twisted:

Naše SLO vrste na tej strani zastopajo trenutno sledeči veteranipoleg pa je število ogledov

Dagotova krtinca 478 ogledov
Goriški Fiat 662n2 283 ogledov
TAM 4500 Dobova 65 ogledov
TAM 5500 Zagorje 207 ogledov
FAP Tacen 51 ogledov
FAP BS Logarovic 162 ogledov
Unimog 404 Šempeter pri Gorici 159 ogledov



Dajmo še kakop UAZ legendo gor ....korajžno

Objavljeno: 13. Oktober 2004, 22:36
Napisal/-a Drago
Pravkar sem poslal "Legendo" iz Kranjske gore, ki je zdaj v PGD Kokoriči...(International 4x4) Mitja: Pravilno je pGD Logarovci :oops: in ne Logarovic kot je zapisano :oops:

lp DC :lol:

Objavljeno: 19. Oktober 2004, 13:33
Napisal/-a Drago
Eto, zdaj jih je pa že 8 kom iz "dežele" (bi rekli Hrvati) :P

lp DC :smoke:

Objavljeno: 31. Oktober 2004, 17:16
Napisal/-a Drago
Danes jih je že 9 kom :P

lp DC :smoke:

Objavljeno: 18. November 2004, 0:57
Napisal/-a Mitja Gregorič
Krtinca ima danes 611 ogledov :wink:

....bolj stara bolj iskana....
lastnik pa itak bolj "nor" :twisted: :twisted:

Objavljeno: 18. November 2004, 1:00
Napisal/-a Mitja Gregorič
Oglejte si trenutna SLO "ekipo" OLD punc in fantov ki nas zastopa na

http://www.historical-fire-engines.com/

Objavljeno: 24. November 2004, 9:57
Napisal/-a Mitja Gregorič
Leto bo kmalu naokrog in kar nekaj "lepotcev" bo za eno leto starejših nekateri se bodo tudi zato zapisali med VETERANE .
:idea:
Dajte še kerga gor..... :D

:twisted:

Objavljeno: 5. Januar 2005, 1:42
Napisal/-a Mitja Gregorič
Kaj res ni več gasilskih štiri in več kolesnih veteranov na Slovenskih cestah???


preveč lepo slišat..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Dajmo še kako fotko :twisted: gor!!!!

Objavljeno: 5. Januar 2005, 10:27
Napisal/-a Janez Koncilija
Mitja napisal/-a:Kaj res ni več gasilskih štiri in več kolesnih veteranov na Slovenskih cestah???


preveč lepo slišat..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Dajmo še kako fotko :twisted: gor!!!!

Ja, Mengeš ga ima na Atomik harmonik, pa daj tisto gor, ko ga žajfajo. Zanesljivo bo največ klikov :lol: .

LP

Janez 8)

Objavljeno: 6. Januar 2005, 17:10
Napisal/-a gobi
Js imam eno sliko pa mi so noče poslat na stran !!!!!!!!!!!!!!!

Objavljeno: 6. Januar 2005, 17:34
Napisal/-a Mitja Gregorič
Pošlji meni z podatki pa ti jo jaz pošljem naprej


:wink:

Objavljeno: 9. Januar 2005, 10:10
Napisal/-a gobi
BOM ŽE V NAPREJ HVALA !!

Objavljeno: 9. Januar 2005, 10:34
Napisal/-a gobi
SI DOBIL ???