Stran 3 od 3

Odg: Avtomatski ali ročni menjalnik

Objavljeno: 10. Februar 2019, 0:33
Napisal/-a tam5500
Postojna

Odg: Avtomatski ali ročni menjalnik

Objavljeno: 10. Februar 2019, 0:47
Napisal/-a Kobra
tam5500 napisal/-a:Postojna
Misliš omenjeno ALK 33 ?

Odg: Avtomatski ali ročni menjalnik

Objavljeno: 11. Februar 2019, 12:31
Napisal/-a tam5500
ja

pa še ena, izven utrjenih cestnih površin večina gasilskih vozil ne bo šla nikoli, tako da je avtomatski menjalnik popolnoma ok. sem bil vedno pristaš ročnega, ampak po vožnji alk postojna in po nakupu osebnega vozila z avtomatskim menjalnikom, ne grem več na ročnega

lp

Re: Avtomatski ali ročni menjalnik

Objavljeno: 11. Februar 2019, 13:00
Napisal/-a Kobra
Drži, avtomatike se ponavadi bojijo tisti, kateri je niso nikoli probali in jih je strah, hkrati pa sta naša leva noga in desna roka avtomatizirani kot nas to učijo v avtošoli.
Kar se pa tiče vožnje izven asfalta ni problema, saj imaš danes razne programe delovanja in ne vidim v čem tu dodatni stran.
Puch G je imel že pred leti tudi gorski program.
Vse se da v kolikor te ni strah in vsaj malo poznaš kako zadeve delujejo