Stran 16 od 17
Odg: Emergency 4
Objavljeno: 10. Februar 2010, 17:37
Napisal/-a b4d
Ne mores pricakovat nevem cesa od firme ki izdeluje zraven tudi bazen tajkun in podobno navlako

se crte so od elementa okrog vozil

je pa za malo cajta zgubit in nemscino ponovit zabavna igra
Odg: Emergency 4
Objavljeno: 16. Februar 2010, 20:11
Napisal/-a Grega
ali ima kdo prosim serial number za to igro ker mi jo zahteva ko zaženem igro... hvala
Odg: Emergency 4
Objavljeno: 12. Avgust 2010, 23:17
Napisal/-a Timo
Pozdravljeni!
za 13.8.2010 PETEK ZVEČER (20:00) rabimo še:
1x reševalec
1x policija + teh.
Če je še kakšen interesent naj se javi.
Igramo pa LA mod
Če igre še nimate si jo lahko potegnete na spodnji povezavi (torrent).
TORRENT - Mojblink.com
Dogodek lahko spremljate tudi prek facebooka:
FB dogodek
NA POMOČ!
Odg: Emergency 4
Objavljeno: 12. Avgust 2010, 23:39
Napisal/-a Timo
aja, LA mod pa si lahko potegnete
TUKAJ
Odg: Emergency 4
Objavljeno: 13. Avgust 2010, 12:23
Napisal/-a Timo
Če komu link za LA mod ne dela, naj si ga potegne
TUKAJ
Odg: Emergency 4
Objavljeno: 23. Avgust 2010, 14:41
Napisal/-a viola_do_groba
alen 1 napisal/-a:sem novi na tem forumu in bi vas prosil za pomoč!
imam em4 in em4 delux pa mi negre dobena.
video mi pokaže pri obeh potem pa ,ko bi moralo pokazati meni oz. začetek za vstop v igro pa mi se pokaže črni zaslon in mi pokaže namizje brez kakega koli obvestila.(ven mi vrže)
sem dal mlajšemu bratu , ki ima slabši rač. in starejši pa njemu gre, jaz pa imam novi pa mi ne gre ??

sumim da maš visto.....
http://www.chip.de/downloads/XP-Codec-P ... 12789.html pa si daj dol pa bi moglo delat..to sem jaz naredo pa zaj dela.

Odg: Emergency 4
Objavljeno: 14. September 2010, 20:51
Napisal/-a anze92
Živjo!
Sem nov na forumu in me nekaj zanima.Jaz sem potegnil igrico dol in je sploh nemorem inštalerat pa sploh nevem zakva ne, tud nobene mape za instal ni not!Mogoče kdo ve zakaj?
Hvala, in lp
Odg: Emergency 4
Objavljeno: 31. Oktober 2010, 23:20
Napisal/-a Timo
anze92 napisal/-a:Živjo!
Sem nov na forumu in me nekaj zanima.Jaz sem potegnil igrico dol in je sploh nemorem inštalerat pa sploh nevem zakva ne, tud nobene mape za instal ni not!Mogoče kdo ve zakaj?
Hvala, in lp
Si pa svojo težavo zelo podrobno opisal...
Težavo boš najlažje rešil s pomočjo googla po vsej verjetnosti v angleškem jeziku, kjer je veliko razprav na temo te igre.
Med drugim imaš tudi forum posvečen samo igricam serije emergency:
http://www.emergency-planet.com/
Odg: Emergency 4
Objavljeno: 31. Oktober 2010, 23:31
Napisal/-a Timo
>>>EMERGENCY 2012<<<
Kot ste nekateri mogoče že opazili je izšla najnovejša igrica iz serije EMERGENCY.
Več informacij, najdete v novoodprti temi EMERGENCY 2012.
lp, Timo
Odg: Emergency 4
Objavljeno: 6. Junij 2011, 15:53
Napisal/-a zagii
Nekje dolgo nazaj sem na tem forumu zasledil da nekdo dela Ljubljana MOD za igro Emergency 4 - pa nevem v kateri temi se o tem piše zato bom kar tukaj napisal.
Tisti ki dela ta MOD se mi naj javi prosim na ZS. Rad bi izvedel nekaj več o izgradni oz. izdelavi svojega MOD-a za to igro.
Lp
Klemen
Odg: Emergency 4
Objavljeno: 8. Oktober 2011, 12:39
Napisal/-a Gasilec09
mene zanima gdaj gdo špila emergency 4 ... ker to z tujci nemoreš špilat ker mu nemoreš nič povedat prav.... če gdo kje kaj špila naj mi javi na fb patrick fercec.... lp.

Objavljeno: 11. Oktober 2011, 9:58
Napisal/-a Yaka
Gasilec09 napisal/-a:mene zanima gdaj gdo špila emergency 4 ... ker to z tujci nemoreš špilat ker mu nemoreš nič povedat prav.... če gdo kje kaj špila naj mi javi na fb patrick fercec.... lp.

Saj že po slovensko bolj malo prav poveš...
Odg:
Objavljeno: 19. Oktober 2011, 2:14
Napisal/-a Gasilec09
Yaka napisal/-a:Gasilec09 napisal/-a:mene zanima gdaj gdo špila emergency 4 ... ker to z tujci nemoreš špilat ker mu nemoreš nič povedat prav.... če gdo kje kaj špila naj mi javi na fb patrick fercec.... lp.

Saj že po slovensko bolj malo prav poveš...
hehe ... no vglavnem res povejte gdo špila pa naj javi... ker bi rad špilal.... lepo prosim... lp.

Odg: Emergency 4
Objavljeno: 19. Oktober 2011, 2:16
Napisal/-a Gasilec09
Timo napisal/-a:Pozdravljeni!
za 13.8.2010 PETEK ZVEČER (20:00) rabimo še:
1x reševalec
1x policija + teh.
Če je še kakšen interesent naj se javi.
Igramo pa LA mod
Če igre še nimate si jo lahko potegnete na spodnji povezavi (torrent).
TORRENT - Mojblink.com
Dogodek lahko spremljate tudi prek facebooka:
FB dogodek
NA POMOČ!
mene nekaj zanima gdaj špilate kaj ..pa če gdaj koga rabite...

) lp... NA POMOČ !!
Odg: Emergency 4
Objavljeno: 23. Oktober 2011, 20:46
Napisal/-a Gost
E.4 (2012) je težko igrat na multiplayer, ker ima preveč napak.
Med igro se pojavijo nerešljive naloge:
-ko recimo policaji enostavno ne morejo vklenit/ustrelit/unicit enega od barab,
-ko določenih vozil udeleženih v prometnih nesrečah, ne moreš nikakor naložit na tovornjak za odvoz,
-ko določenih naključnih vozil v mestu ne moreš preusmerjat s policisti in zato nastanejo zastoji,
-ko policijski UAV ne more izledit enega od terroristov...
Predlagam vam, da se vrnete na E.3 LA mod, ker je dosedaj najbolj dovršena, vendar tudi tista čez čas postane malo dolgočasna
Uživajte!
