Stran 15 od 17
Objavljeno: 19. November 2007, 11:56
Napisal/-a Tine Žen
No nova številka Ljubljanskega gasilca je v vezenju, in pakiranju

se pravi konec tedna jo že lahko pričakujete če ne še kaj prej
Lp Tine
Objavljeno: 19. November 2007, 18:24
Napisal/-a Tine Žen
No revija Ljubljanski gasilec je izšla Tako da:
danes od 18:45 naprej jo bo možno dobiti na gasilski zvezi Ljubljana (to velja za Ljubljanske gasilce)
za ostale pa:
Jutri zjutraj peljem revijo na pošto se pravi naročniki po pošti jo dobite v drugi polovici tega tedna
Dobiti ga bo možno tudi na Igu v izobraževalnem centru verjetno od sobote naprej.
Prijetno branje
Lp Tine
Objavljeno: 21. November 2007, 16:16
Napisal/-a Tine Žen
Tine Žen napisal/-a:No revija Ljubljanski gasilec je izšla Tako da:
danes od 18:45 naprej jo bo možno dobiti na gasilski zvezi Ljubljana (to velja za Ljubljanske gasilce)
za ostale pa:
Jutri zjutraj peljem revijo na pošto se pravi naročniki po pošti jo dobite v drugi polovici tega tedna
Dobiti ga bo možno tudi na Igu v izobraževalnem centru verjetno od sobote naprej.
Prijetno branje
Lp Tine
No za naročnike po pošti sedaj to 100% velja dobite jutri ali v petek je že na pošti
Za izobraževalni center Ig pa je prišlo do spremembe na žalost ne bo na voljo to soboto ampak tekom naslednjega tedna enkrat
Lp Tine
Objavljeno: 21. November 2007, 19:01
Napisal/-a Milan Dubravac
Videl danes (dobil samo na vpogled

).
Zelo dobra številka!!!
Objavljeno: 21. November 2007, 22:21
Napisal/-a Vrsho
Tine Žen napisal/-a:No revija Ljubljanski gasilec je izšla Tako da:
danes od 18:45 naprej jo bo možno dobiti na gasilski zvezi Ljubljana (to velja za Ljubljanske gasilce)
Očitno sem bil 15 minut prekmalu na GZL.

No bo že prišla do mene...
Objavljeno: 24. November 2007, 21:15
Napisal/-a swordfish
Ponovno odlično izdelana revija z članki ki pritegnejo!
Lp Marko
Objavljeno: 25. November 2007, 21:54
Napisal/-a Jure Čokl
Objavljeno: 26. November 2007, 9:44
Napisal/-a SUXic
Opravili ste odlično delo! Kot sem že nekajkrat napisal, ko ga enkrat začneš brat ne končaš preden ne prideš do zadnje strani.
S polnimi jadri naprej!
lp AleŠ

Objavljeno: 26. November 2007, 13:23
Napisal/-a gapi
Dobil tudi jaz, ni kaj to je res revija, ki ko je enkrat začneš brati, jo ne moreš dati iz rok ne da bi jo prebral do konca.
Fantje le pogumno naprej.
Objavljeno: 29. November 2007, 15:50
Napisal/-a rfireman
Kje se lahko naročim na revijo

Objavljeno: 29. November 2007, 17:13
Napisal/-a Franci
rfireman napisal/-a:Kje se lahko naročim na revijo

Kontaktiraj člana foruma Jureta Čokla, ki je tudi glavni urednik revije ali
info@gasilskazveza-lj.si 
Objavljeno: 29. November 2007, 18:24
Napisal/-a rfireman
Franci
THANX

Odg: Ljubljanski gasilec - nova podoba
Objavljeno: 29. Februar 2008, 19:14
Napisal/-a Tine Žen
No pa prihaja spet nova številka polna dogodivščin in zanimivosti, trenutno še v vezavi
Kakor se trenutno kaže, bo izšla na kasneje v torek tako, da po mojem koncem tedna naročniki preko pošte upam no
Za ostale lokacije bom pa kasneje kaj napisal, ko bo kaj več jasno če ne bo pa naš Jure
Lp Tine
Odg: Ljubljanski gasilec - nova podoba
Objavljeno: 29. Februar 2008, 19:55
Napisal/-a gobi
Šmrc šmrc jaz še vedno ne dobim LG-ja

Odg: Ljubljanski gasilec - nova podoba
Objavljeno: 29. Februar 2008, 20:05
Napisal/-a Peter
Jure pošilja na spodnji naslov, pa se vedno vrne nazaj s pripisom Naslovnik neznan.
Sin burje
Wajdušna