Stran 15 od 17

Objavljeno: 19. November 2007, 11:56
Napisal/-a Tine Žen
No nova številka Ljubljanskega gasilca je v vezenju, in pakiranju :lol: se pravi konec tedna jo že lahko pričakujete če ne še kaj prej :wink:

Lp Tine

Objavljeno: 19. November 2007, 18:24
Napisal/-a Tine Žen
No revija Ljubljanski gasilec je izšla Tako da:
danes od 18:45 naprej jo bo možno dobiti na gasilski zvezi Ljubljana (to velja za Ljubljanske gasilce)
za ostale pa:
Jutri zjutraj peljem revijo na pošto se pravi naročniki po pošti jo dobite v drugi polovici tega tedna
Dobiti ga bo možno tudi na Igu v izobraževalnem centru verjetno od sobote naprej.

Prijetno branje

Lp Tine

Objavljeno: 21. November 2007, 16:16
Napisal/-a Tine Žen
Tine Žen napisal/-a:No revija Ljubljanski gasilec je izšla Tako da:
danes od 18:45 naprej jo bo možno dobiti na gasilski zvezi Ljubljana (to velja za Ljubljanske gasilce)
za ostale pa:
Jutri zjutraj peljem revijo na pošto se pravi naročniki po pošti jo dobite v drugi polovici tega tedna
Dobiti ga bo možno tudi na Igu v izobraževalnem centru verjetno od sobote naprej.

Prijetno branje

Lp Tine
No za naročnike po pošti sedaj to 100% velja dobite jutri ali v petek je že na pošti
Za izobraževalni center Ig pa je prišlo do spremembe na žalost ne bo na voljo to soboto ampak tekom naslednjega tedna enkrat

Lp Tine

Objavljeno: 21. November 2007, 19:01
Napisal/-a Milan Dubravac
Videl danes (dobil samo na vpogled :wink: ).
Zelo dobra številka!!!

Objavljeno: 21. November 2007, 22:21
Napisal/-a Vrsho
Tine Žen napisal/-a:No revija Ljubljanski gasilec je izšla Tako da:
danes od 18:45 naprej jo bo možno dobiti na gasilski zvezi Ljubljana (to velja za Ljubljanske gasilce)
Očitno sem bil 15 minut prekmalu na GZL. :lol: No bo že prišla do mene...

Objavljeno: 24. November 2007, 21:15
Napisal/-a swordfish
Ponovno odlično izdelana revija z članki ki pritegnejo! =D> =D>

Lp Marko

Objavljeno: 25. November 2007, 21:54
Napisal/-a Jure Čokl
:oops: :oops: :oops:
Tudi jaz bi se rad zahvalil vsem avtorjem člankov in ekipi LG, tokrat ste res vsi dali 110% na papir. Super! Še dve številki v mojem mandatu sta ostali in če bo tako kot je šlo do zdaj šlo tudi na koncu, si niti misliti ne morem, kako naj se zahvalim vsem ki tako dobro in zavzeto delajo.

Hvala, brez vas takega LG-ja ne bi nikoli bilo. 8)

Objavljeno: 26. November 2007, 9:44
Napisal/-a SUXic
Opravili ste odlično delo! Kot sem že nekajkrat napisal, ko ga enkrat začneš brat ne končaš preden ne prideš do zadnje strani.

S polnimi jadri naprej!

lp AleŠ ;)

Objavljeno: 26. November 2007, 13:23
Napisal/-a gapi
Dobil tudi jaz, ni kaj to je res revija, ki ko je enkrat začneš brati, jo ne moreš dati iz rok ne da bi jo prebral do konca.

Fantje le pogumno naprej.

Objavljeno: 29. November 2007, 15:50
Napisal/-a rfireman
Kje se lahko naročim na revijo :?:

Objavljeno: 29. November 2007, 17:13
Napisal/-a Franci
rfireman napisal/-a:Kje se lahko naročim na revijo :?:
Kontaktiraj člana foruma Jureta Čokla, ki je tudi glavni urednik revije ali info@gasilskazveza-lj.si 8)

Objavljeno: 29. November 2007, 18:24
Napisal/-a rfireman
Franci :lol:

THANX :)

Odg: Ljubljanski gasilec - nova podoba

Objavljeno: 29. Februar 2008, 19:14
Napisal/-a Tine Žen
No pa prihaja spet nova številka polna dogodivščin in zanimivosti, trenutno še v vezavi :lol: :wink:
Kakor se trenutno kaže, bo izšla na kasneje v torek tako, da po mojem koncem tedna naročniki preko pošte upam no :roll:
Za ostale lokacije bom pa kasneje kaj napisal, ko bo kaj več jasno če ne bo pa naš Jure :P


Lp Tine

Odg: Ljubljanski gasilec - nova podoba

Objavljeno: 29. Februar 2008, 19:55
Napisal/-a gobi
Šmrc šmrc jaz še vedno ne dobim LG-ja :cry: :(

Odg: Ljubljanski gasilec - nova podoba

Objavljeno: 29. Februar 2008, 20:05
Napisal/-a Peter
Jure pošilja na spodnji naslov, pa se vedno vrne nazaj s pripisom Naslovnik neznan. :lol:

Sin burje
Wajdušna