Stran 15 od 21

Odg: Gasilska enota 14

Objavljeno: 1. Januar 2015, 17:45
Napisal/-a klemen1
Drago napisal/-a:ZDRAVI in SREČNI bodite v tem novem letu 2015!

Jah no, pa naj dodam še jaz svoje mnenje. :oops: A da bo še eden šov?! Kaj si ja nor, koliko enih šovov v obliki (takšnih in drugačnih) tekmovanj, dokazovanj, kongresov, plenumov....itd. sem že videl, da me nek novi šov, samo še neizmerno veseli. Bravo POP TV in Jure Dolinar! Upam, da boste skozi šov uspeli povedati, kdo je OPERATIVNI gasilec in kdo ne. Tega se namreč večina, ki nastopa v prej navedenih gasilskih šovih, izogiba. Vsem tistim, ki ste (milo rečeno) skeptični pa samo vprašanje: Česa se bojite, mogoče Matevža Haceta? :lol: Trenutno se mi ne da, dokumentirati in ponovno navajati kdo, kje in kdaj, zakaj ...itd. je zaslužil. je (eklatantno) sramotil organizacijo, je kot gasilski oficir bil oborožen ali pa je preprosto "požrl besedo in obljube". Kar hrabro naprej Jure in POP TV!

lp DC :smoke:
Drago, pa menda niso tudi tebi kaj obljubili :lol: :lol:
Ti si pa ja vedno znal pametno razmišljati, tukaj pa ga malo "serješ". Ne bodi prevelik optimist, tu je POP TV vmes. Spomni se Slaka in Železnikov. Za njih je važna gledanost in denar. Nič drugega.

Odg: Gasilska enota 14

Objavljeno: 1. Januar 2015, 17:50
Napisal/-a Aleks97
Teli debati pa ni videti konca, napihujete se en bolj, kot tadrug!!!! :roll: če bi kaj resno mislili zagotovo obstaja en kup inštitucij na katere bi se lahko obrnili pa se niste. POP TV bo ta šov izvedel pa če se na trepalnice postavte :idea:
Pa srečno v 2015!
lp

Odg: Gasilska enota 14

Objavljeno: 1. Januar 2015, 18:17
Napisal/-a Drago
klemen1 napisal/-a:Drago, pa menda niso tudi tebi kaj obljubili :lol:
Škoda, da sem prvič pogledal to temo, sicer bi se bolj zagrebel. Gasilec nikoli nisem bil in nikoli ne bom, zato da bi bil "ovca", boli pa me, da pozabljate vse, ki dobro živijo (oz. so živeli) na vaš račun in od tega čisto nič nimamo- Je pa tako, če se nihče za nas ne zanima, se vedno razjočemo...če pa se malo bolj zainteresira pa "penimo". Veste kako se glasi dilema "stare device"...ko jo boste vedeli, pomislite, :P

lp DC :smoke:

Odg: Gasilska enota 14

Objavljeno: 1. Januar 2015, 18:22
Napisal/-a Mayamaya
Drago napisal/-a:ZDRAVI in SREČNI bodite v tem novem letu 2015!

Jah no, pa naj dodam še jaz svoje mnenje. :oops: A da bo še eden šov?! Kaj si ja nor, koliko enih šovov v obliki (takšnih in drugačnih) tekmovanj, dokazovanj, kongresov, plenumov....itd. sem že videl, da me nek novi šov, samo še neizmerno veseli. Bravo POP TV in Jure Dolinar! Upam, da boste skozi šov uspeli povedati, kdo je OPERATIVNI gasilec in kdo ne. Tega se namreč večina, ki nastopa v prej navedenih gasilskih šovih, izogiba. Vsem tistim, ki ste (milo rečeno) skeptični pa samo vprašanje: Česa se bojite, mogoče Matevža Haceta? :lol: Trenutno se mi ne da, dokumentirati in ponovno navajati kdo, kje in kdaj, zakaj ...itd. je zaslužil. je (eklatantno) sramotil organizacijo, je kot gasilski oficir bil oborožen ali pa je preprosto "požrl besedo in obljube". Kar hrabro naprej Jure in POP TV!

lp DC :smoke:
=D>

Odg: Gasilska enota 14

Objavljeno: 1. Januar 2015, 22:54
Napisal/-a Jure Jeršin
Ker je tale revolt slovenske gasilerije dosegel neslutene razsežnosti imam predlog za POP in Jureta, da se nekako poleže spor med organizatorji in očitno prizadetimi gasilci. Enostavno privabite v šov 14 osebkov, ki nikoli v življenju niso imeli nobenega stika z gasilstvom (kar bi morali dokazati!). Bi znalo biti zanimivo za POP, inštruktorje, gledalce in končno tudi gasilce. Tako bi se izognili vsem problemom povezanim z raznimi dokumenti, smešenjem gasilstva, vpletenostjo GZS, pa še nagrade ne bi imeli komu očitati :wink:

Odg: Gasilska enota 14

Objavljeno: 2. Januar 2015, 16:17
Napisal/-a krokar
Pozdrav,najprej srečno 2015 vsem gasilcem.O samem šovu pa samo to.Popolnoma se strinjam s napisanim denar=vladar.Za vsem tem stojijo poklicni gasilci in to tisti ki sluzijo na nas racun.Ti gasilci zame nimajo prave gasilske duše.Prostovoljne gasilce nas hočejo prikazat da smo njihovi kljukci.Resno predlagam da naj se v ta zares gnil šov prijavijo poklicni gasilci in naj tam afne guncajo. Ta Jure Dolinar in njemu podobni pa naj jih je lahko sram da so to ponudbo zrežirali.To so navadni gasilski zasluskarji. Namen tega sova je res samo denar in nic drugega za poptv in prisklednike.Ven s takimi iz gasilske organizacije.Nujno in takoj!
Lp

Odg: Gasilska enota 14

Objavljeno: 2. Januar 2015, 21:27
Napisal/-a pbb
krokar napisal/-a:Pozdrav,najprej srečno 2015 vsem gasilcem.O samem šovu pa samo to.Popolnoma se strinjam s napisanim denar=vladar.Za vsem tem stojijo poklicni gasilci in to tisti ki sluzijo na nas racun.Ti gasilci zame nimajo prave gasilske duše.Prostovoljne gasilce nas hočejo prikazat da smo njihovi kljukci.Resno predlagam da naj se v ta zares gnil šov prijavijo poklicni gasilci in naj tam afne guncajo. Ta Jure Dolinar in njemu podobni pa naj jih je lahko sram da so to ponudbo zrežirali.To so navadni gasilski zasluskarji. Namen tega sova je res samo denar in nic drugega za poptv in prisklednike.Ven s takimi iz gasilske organizacije.Nujno in takoj!
Lp
=D> =D>
:huh:

Odg: Gasilska enota 14

Objavljeno: 2. Januar 2015, 22:10
Napisal/-a flames
krokar napisal/-a:Pozdrav,najprej srečno 2015 vsem gasilcem.O samem šovu pa samo to.Popolnoma se strinjam s napisanim denar=vladar.Za vsem tem stojijo poklicni gasilci in to tisti ki sluzijo na nas racun.Ti gasilci zame nimajo prave gasilske duše.Prostovoljne gasilce nas hočejo prikazat da smo njihovi kljukci.Resno predlagam da naj se v ta zares gnil šov prijavijo poklicni gasilci in naj tam afne guncajo. Ta Jure Dolinar in njemu podobni pa naj jih je lahko sram da so to ponudbo zrežirali.To so navadni gasilski zasluskarji. Namen tega sova je res samo denar in nic drugega za poptv in prisklednike.Ven s takimi iz gasilske organizacije.Nujno in takoj!
Lp
Okej, krokar, ko že obtožuješ. Kaj pa če je problem da nobenemu na GZS ni bilo ponujenega nič denarja,in da zaradi tega nasprotujejo šovu ?? Ko smo že pri skoraj da podkupovanju. Za razliko od tebe, jaz samo postavljam vprašanja.

Odg: Gasilska enota 14

Objavljeno: 2. Januar 2015, 23:10
Napisal/-a boštjančk
krokar napisal/-a:Pozdrav,najprej srečno 2015 vsem gasilcem.O samem šovu pa samo to.Popolnoma se strinjam s napisanim denar=vladar.Za vsem tem stojijo poklicni gasilci in to tisti ki sluzijo na nas racun.Ti gasilci zame nimajo prave gasilske duše.Prostovoljne gasilce nas hočejo prikazat da smo njihovi kljukci.Resno predlagam da naj se v ta zares gnil šov prijavijo poklicni gasilci in naj tam afne guncajo. Ta Jure Dolinar in njemu podobni pa naj jih je lahko sram da so to ponudbo zrežirali.To so navadni gasilski zasluskarji. Namen tega sova je res samo denar in nic drugega za poptv in prisklednike.Ven s takimi iz gasilske organizacije.Nujno in takoj!
Lp
No tale je pa mal v meglo brcnjena. Nevem, kako sicer poklicni gasilci služijo na naš račun?!? Če tako, da so del javne uprave in si kot državljan R Slovenije in plačevalec davkov, potem te lahko razočaram, da tudi oni plačujejo davke (tudi za sebe), potem tudi za mene, ki delam v zdravstvu. Glede na nekatere komentarje, bodo na koncu nekateri udeleženi "krivi" ker so si izbrali poklic gasilca profesionalca in za to prejemajo plačilo! Vsi ste imeli priložnost se prijaviti in postati del te poklicne skupine, če vam pa ni uspelo, pa gnojnico polivajte po sebi in ne po poklicnih kolegih. Res da niso vsi enaki, ampak ko jih malce bolje spoznaš, dobro veš da so samo prijetni fantje in dve deklini :wink: Se pa kot povsed najdejo tudi izjeme, ampak te izjeme niso vključene niti va ta šov niti v to debato, pa čeprav bi jih nekateri radi tako prikazali.
Nimajo gasilske duše??? Nevem če vse to drži, glede na to, da so razen redkih izjem vsi včlanjeni v PGD in imajo kar vidne vloge, poleg tega je kar nekaj njih tudi zadolženo za izobraževanje. Ker te osebno ne poznam, te ne bom sodil, me pa zanima, glede na tvojo idejo o "izbrisu" teh gasilcev iz organizacije, če boš potem sam prevzel izobraževanje tako bodočih poklicnih, kot prostovoljnih tovarišev?!? Oziroma, ali se smatraš za dovolj usposobljenega?
Zaslužkarji?!? Po čem to sklepaš? Lepo bi bilo, če bi to utemeljil. Če so inštruktorji v gasilski šoli in je to razlog za tvoje navedbe, potemtakem tudi jaz nisem vreden da sem reševalec, ker sem tudi inštruktor in posledično zaslužkar?! Ali se motim? No od teh honorarjev, ki so zasluženi, se tudi plačujejo davki, samo da te opomnim, če slučajno nisi vedel. In te davki niso nič drugega, kot moja in njihova posrana bedna plača!!!
moje mnenje je, da je krivec za vse to POP TV in ne Jure, ki je bil pač z njihove strani povabljen k sodelovanju, prav tako kot njegovi kolegi.

In še nekaj - na tem forumu je verjetno več ljudi, ki so bolj potrebni tvoje ideje o tem, da se jih pošlje ven iz gasilske organizacije #-o
Pa da ne bo pomote, kot sem že napisal, nisem pristaš tega šova, ampak takole pisanje je pa tud mal :roll:
Ja pa srečnga pa zdravga.

Odg: Gasilska enota 14

Objavljeno: 2. Januar 2015, 23:38
Napisal/-a MarkoSimšič
Zanimivo kam je zašla tema... Namesto, da bi debatirali o slabih in dobrih straneh šova, se pojavljajo objave, ki nimajo s to temo nič. Pa kaj vam je ljudje, da se spuščate na nivo, kjer se primerja poklicne in prostovoljne gasilce. Kdo je boljši, kdo je močnejši, kdo je... Ogenj peče ene in druge, voda je mrzla za ene in za druge! A še niste dojeli tega, a še niste prerasli tega!
Zdaj pa nadaljujmo s slabimi in dobrimi stranmi šova.

lp marko =;

Odg: Gasilska enota 14

Objavljeno: 2. Januar 2015, 23:40
Napisal/-a ssecnik
Boštjančk,
ni krivec le POP tv,nekateri z veseljem sodelujejo.
https://www.youtube.com/watch?v=tYftIS9W7KU
Tukaj ni videti,da bi se z vsemi štirimi upirali,pa so jih vseeno zvlekli na oder. :D
Sicer me pa zanima,zakaj so na GZS šele 19.12 podali mnenje o šovu.Vedeli so že precej časa nazaj(preberi post Milana Dubravca )pa bi lahko takrat ukrepali in do vsega tega ne bi prišlo.Prav tako me moti,da sodelovanje "odsvetujejo".Lahko bi sodelovanje prepovedali,seveda kot članu gasilske organizacije.Če bi to storili pravočasno,bi imeli sedaj mir,POP bi pa izbiral,morda,najboljšega kirurga. #-o

Odg: Gasilska enota 14

Objavljeno: 3. Januar 2015, 0:25
Napisal/-a Mayamaya
Iz dobro obveščenih virov sem izvedel, da bo šov prikazan ravno nasprotno, kakor si ga večina predstavlja .. V šovu bodo izobraževanja, treningi, prikaz intervencij; snemanja morebitnih pričkanj med gasilci in ostalih budaleščin, ki ste jih nekateri pisali, notri ne bo ...

Odg: Gasilska enota 14

Objavljeno: 3. Januar 2015, 0:35
Napisal/-a ssecnik
Kdo to pravi,ime in priimek,prosim.

Odg: Gasilska enota 14

Objavljeno: 3. Januar 2015, 1:59
Napisal/-a joe
majči, saj jim po tem revoltu kaj drugega ne preostane več, če bojo želeli izpeljati ''šov'' ;)

"Želim izpostaviti še, da smo soglasno sprejeli sklep, da Gasilska zveza Slovenije ne pristopi k sodelovanju pri Resničnostnemu šovu Gasilci Enota 14, ki naj bi ga snemala POP TV. Gasilci smo uniformirana služba, ki za svojo delovanje nimamo boljše reklame kot naše uspešno in požrtvovalno delo, kar se je v vseh letih naše zgodovine pokazalo kot edina vrednota, ki šteje. To je bilo izkazano tudi leta 2014, zato smo proti takšnemu načinu prikazovanja našega dela, našega poslanstva, bili bi pa veseli dokumentarnih oddaj. Vodstvo Gasilske zveze prejema mnogo ogorčenih mnenj in pisem, ki nasprotujejo razvrednotenju našega dela, ki temelji na tovarištvu, zaupanju in timskem delu."

vir: klik

Po drugi strani pa predpostavimo, da se nekdo prijavi - razkira svojo znanje, svoj ugled, ugled svojega društva, zveze, nenazadnje regije iz katere prihaja. Vse to postavi na ogled, da ga lahko sodi vsak kavč komentator - ta ki kritizira katanca, janšo, tajkune - taki ki so mojstri za vse in se spoznajo za vse. Takim, ki bodo gledali samo zaradi iskanja napak drugih in drugega kot kritizirati in širiti negativizem niti nevejo. Vam je dragi tovariši gasilci tega treba ? Vsak je že doživel, da ga je kdo nahrulo - pa ni prijetno, bo vam prijetno ko bodo forumi polni komentarjev o vašem delu, o vaši osebnosti, o vaših odločitvah ? Za kaj za borih 25 tisoč € bruto ? Spomnim se Big brotherja pred leti ko je Jože Činč prejel 90 tisoč za ležanje in šinfanje so-stanovalcev. Vas pa POP TV tako ceni in spoštuje, da vas nagradi z 25 jurčki bruto !?


sicer pa jaz sem tudi prejel iz zanesljivih virov informacijo, da bo drugo leto 2 januar dela prost dan :lol:

Odg: Gasilska enota 14

Objavljeno: 3. Januar 2015, 8:16
Napisal/-a gasilcek
Najbolj na živce mi gre,ko nekdo napise,če bi pa nekdo na gzs kaj dobil bi pa šov bil.Povelstvo ni mogoče podkupit,lahko pa posameznike,in kar nekaj regiskih povelnikov poznam ki so ljudje na mestu in ponosni na delo,ki jim je zaupano.Nebi za nekaj evrov mazali rok sebi in okolju v katerem živijo.Sklep je bil sprejet enotno,to pomeni brez glasu za ŠOV..Na sestanku naj bi Jure igral na karto zavajanja.Kjer mu regiski niso nasedli.Saj Jeretov koncept ni tako slab samo bore malo ima realnega z prostovolnim gasilstvom.Fantje dejte se prosim med seboj v drustvih ,zvezah regijah pogovarjat.A je težko poklicat povelnika ga vprašat,zahtevat obrazložitev .... Ko bo POPtv videl ,da pri predvajanju priprav na reševanje iz vode ni gledanosti,koliko nezanimivo je rezanje avtomobila........bo gospod producent,poskušal dvigniti gledanost pol se pa ve kaj je na vrsti.Jure je tam samo po gasilski plati.ima sicer neka zagotovila ampak to je njegov problem.Se je pač prodal za premajhen denar,moje mnenje.Naj bi bil predstavljen gasilec tehnični reševalec .Se pravi ekologija teh.reševanje ,reš iz vode in na vodi.kar po moje ni predstavitev slovenskega gasilstva.Je pa Jure na vseh predavanjih vajah,ubijal v pozavest skupno delo je kluč uspeha.Sej sicer ni sam na izmeni ane.