Forum Gasilci.org
https://www.gasilci.org/forum/
ZAŠČITNI ŠKORNJI
https://www.gasilci.org/forum/viewtopic.php?t=299
Stran
12
od
12
Re: ZAŠČITNI ŠKORNJI
Objavljeno:
28. Oktober 2014, 0:04
Napisal/-a
linkotite
Ja res je udi meni se odpenjajo. Mogoče na podoben način kot pri 003 z tistim "gubom"
LP