Stran 2 od 3
Objavljeno: 30. September 2007, 14:10
Napisal/-a Vrsho
Pero0 napisal/-a:Seveda ne pozabit na Rally Postojnska Jama - Trst

SuperSpecial bo v Postojno že v petek popoldne, v soboto pa bo kar nekaj brzincev na treh lokacijah, ne dvomim, da bomo srečali kakšen hud dirkalnik na cesti.
Objavljeno: 30. September 2007, 14:44
Napisal/-a gobi
Vrsho napisal/-a:SuperSpecial bo v Postojno že v petek popoldne, v soboto pa bo kar nekaj brzincev na treh lokacijah, ne dvomim, da bomo srečali kakšen hud dirkalnik na cesti.
Ja v nedeljo (7.10.) bodo pa ''Žblske rajde'' na sceni.
Neuradni treningi v nočnem času se začnejo običajno že na četrtek
Vrsho napisal/-a:ne dvomim, da bomo srečali kakšen hud dirkalnik na cesti.
Ali pa pod cesto

Objavljeno: 3. Oktober 2007, 15:10
Napisal/-a 9390
Ravnokar so naši kuharji nabavili vampe za kosilo in večerjo na pikniku. No, bo pa tudi pršut, mislim kost od pršuta, katera se bo kuhala med vampi.
Objavljeno: 3. Oktober 2007, 16:19
Napisal/-a Milan Dubravac
No še podrobnejši program.
Objavljeno: 3. Oktober 2007, 19:20
Napisal/-a Pero0
Navijat pa morate za št. 88

Objavljeno: 3. Oktober 2007, 21:57
Napisal/-a Glažar
Zdravo!
Se opravičujem, ker zaradi obveznosti pridem šele po kosilu

zaradi obveznosti v GZ Hrastnik, tako, da z ogledi nebo nič - žal.
V vednost, da z mano ne računate glede števila za oglede.
Amak, obljubim, presenečenje....
Pa lep podrav vsem!!
PS: št. 25
Objavljeno: 4. Oktober 2007, 13:20
Napisal/-a Leyca B
Pozdravljeni..
In praznovali bomo še nekaj...
LP

Objavljeno: 4. Oktober 2007, 18:22
Napisal/-a Jaka
9390 napisal/-a:Ravnokar so naši kuharji nabavili vampe za kosilo in večerjo na pikniku.
Ali bo mala porcija vampov pripadali čisto vsakemu, ali jo bo treba razdeliti med dva ali tri udeležence
Nisem vedel, da je Postojna skoraj na Gorenjskem

.
Objavljeno: 4. Oktober 2007, 18:58
Napisal/-a Janez Tratnik
Ali bom jaz lahko med vampi svojo klobaso pogrel?
Objavljeno: 4. Oktober 2007, 19:15
Napisal/-a Rafter
Janez Tratnik napisal/-a:Ali bom jaz lahko med vampi svojo klobaso pogrel?
Sicer že napisano na tem Forumu, a vseeno:
Oskar napisal/-a:Po lovu so vsi lovci dali jurja za slasten golaž, ki jim ga je pripravil kolega, le škrti lovec Jaka ni nikioli dal jurja , raje si je prinesel malico od doma.
Nekoč po lovu so mu kolegi izmaknili iz suknjiča malico. Pol krajnske klobase so mu zamenjali z zamrznjenim pasjim iztrebkom in vrnili zavitek v žep suknjiča.
Ko že vsi jedo golaž še Jaka vedno nemirno hodi okrog in kadi.
Pa ga le eden od lovcev privoščljivo vpraša: " Kaj je s tabo Jaka, a ne boš danes malical ?"
" Saj bi, pa sem pol klobase dal pogreti zraven golaža, sedaj je pa kuhar ne najde !"

Objavljeno: 4. Oktober 2007, 19:31
Napisal/-a MarkoSimšič
Objavljeno: 4. Oktober 2007, 20:04
Napisal/-a Luli
Milan Dubravac napisal/-a:13:00 - Zbor in kosilo v koči Mačkovec
Koča Mačkovec se nahaja ob regionalni cesti Postojna-Ljubljana približno 5 km iz Postojne. Pri gostilni Ravbar zavijete na desno, mimo spomenika in nato po desnih cestah pridete do koče. Lokacija je označena s kažipoti. Priporočamo primerno obutev in toplo športno obleko.
Ne vem če bo to lih držalo.

Na navedeni poti do Taborniške koče poteka trasa rallya.
Obvoz bo po regionalni cesti Postojna - Unec. Po cca 4 km iz Postojne zavijete čez nadvoz AC in se potem držite v vseh križiščih levo
- ne se nč bat da se vozite v krogu, saj so Bloke še daleč
Fajn se imejmo na rallyu, vi pa na dnevu foruma. Mogoče se vidimo v večernih urah.
Objavljeno: 5. Oktober 2007, 7:14
Napisal/-a mitja1santelj
EVO ŠE NEKAJ INFORMACIJ IZ MOJE STRANI. VČERAJ SO ŽE POTEKALE NEKATERE TEHNIČNE PRIPRAVE. NAPISALI SMO TABLE,ROŠTTILJ JE NA MESTU,ŠOTORI, KLOPI TUDI.
V PRILOGI VAM OBJAVLJAM SLIKE KAKO ZGLEDAJO TABLE IN TOČEN ZEMLJEVID KAKO PRIDETE DO KOČE. SE VIDIMO
Objavljeno: 5. Oktober 2007, 19:55
Napisal/-a Peter
Upam, da so napisi tudi na drugi strani kažipotov.

Objavljeno: 5. Oktober 2007, 19:59
Napisal/-a 9390
Kar se vampov tiče bo vsak deležen dobre porcije, katere si ne bo treba deliti z nikomur.
Janez, svojo klobaso si boš pa lahko pogrelel tudi kje drugje....
Skratka logistika je že skoraj urejena in upam, da se jutri srečamo ob dobrem vremenu in dobrih vampih.