Stran 2 od 2

Objavljeno: 20. September 2002, 14:44
Napisal/-a Drago
Marjan: Kakorkoli že :D :D saj tudi jaz ne trdim, da je to neka "skrivnost" (pa še plešasta zna_bit :) ), vendar pa obstojajo za to organizacijske poti in načini nadzora v naši gasilski organizaciji. Jaz sem povedal, kar sem, za kaj več pa je pristojen predsednik GZS :twisted:

LP

Objavljeno: 20. September 2002, 16:40
Napisal/-a Marjan
OK Vzeto na znanje. Važno, da je selitev pozitivna kot strani uporabnikov mislim pa da tudi tam zaposlenih.
LP

Objavljeno: 5. Oktober 2002, 10:39
Napisal/-a Matej B.
Kako daleč pa se je že izvedla selitev sedeža na Tržaško 221??

Objavljeno: 5. Oktober 2002, 10:49
Napisal/-a Drago
Ja selitev sedeža GZS na Tržaško 221 je definitivna (vplačana je že ara, podpisana predpogodba) le v sami konkretizaciji se bo malo zavlekla, zdaj je rok do 31. 01. 2003.