Stran 2 od 5

Objavljeno: 25. Avgust 2006, 9:07
Napisal/-a mitja1santelj
evo slikce...

Objavljeno: 10. Oktober 2006, 16:27
Napisal/-a krof
A je blo z vozniki kj hujšga oz z vsemi v avtu.

Objavljeno: 10. Oktober 2006, 21:41
Napisal/-a mitja1santelj
Samo lažje poškodbe. Evo še nekaj slikic na istem odseku AC pri počivališču STUDENEC. Evo tuki tudi samo lažje poškodbe oz. jih ni bilo.

Objavljeno: 9. Januar 2007, 19:49
Napisal/-a darko
Danes takoj po začetku dneva je na AC med Razdrtim in Postojno voznik z osebnim vozilom zapeljal s cestišča. voznik je bil tujec.

Gasilci PGD Postojna smo zavarovali kraj nesreče, nudili razsvetljavo, odklopili akumulator na vozilu, nudili pomoč reševalcem reševalne postaje Sežana pri oskrbi in prenosu poškodovanega do reševalnega vozila. Ekipa NMP Postojna je bila na poti v Lj tako da se posredovali sosedje. Posredovalo deset gasilcev z dvema voziloma.

Slike so na ss pgd postojna.
Darko

Objavljeno: 9. Januar 2007, 21:09
Napisal/-a borči
Sodelovali so tudi reševalci iz Sežane, ki so pacienta hitro in strokovno " obdelali ".

Objavljeno: 9. Januar 2007, 21:43
Napisal/-a krasov
Ali je bilo vozniku in potuku kaj hujšega ali samo udarci??
Am... ali bi se dalo od zadnje intervencije dobiti kaj slik če se da :D :D :D



LP :D

Objavljeno: 9. Januar 2007, 22:05
Napisal/-a pes
Darko ti je v svoji objavi napisal kje so slike.

Objavljeno: 10. Januar 2007, 17:55
Napisal/-a Timo
Tukaj je direktna povezava do slik:
http://pgd-postojna.si/PN0702.htm

Objavljeno: 2. Februar 2007, 19:08
Napisal/-a darko
Včeraj okrog 23,00 ure je na AC Razdrto-Postojna zopet počilo. Voznik osebnega vozila se je zabil v zadnji del tovornega vozila. Tovorno vozilo se ni ustavilo, osebno vozilo pa je ostalo razbito na voznem pasu. Voznika smo z zajemalnimi nosili prenesli do nosil in reševalnega vozila. Še prej pa so gasilci odstranili prednja desna vrata.
Darko

Objavljeno: 4. Februar 2007, 20:33
Napisal/-a darko
Kot kaže, je 52-letni voznik iz okolice Bohinjske Bistrice med vožnjo po avtocesti od Razdrtega proti Postojni v četrtek okoli 22.30 spregledal tovornjak. Dohitel ga je in silovito trčil vanj. Romunski voznik tovornjaka tega sploh ni opazil in je nadaljeval z vožnjo proti Ljubljani, Gorenjec pa je z razbitim avtom obtičal na voznem pasu.

Na kraj nesreče so kmalu prihiteli postojnski gasilci, ki so voznika skupaj z reševalci rešili iz objema pločevine. Voznik ni znal povedati, kako je dohitel tovornjak in ga zadel, bil pa je tudi v šoku. Odpeljali so ga v postojnski zdravstveni dom. Po podatkih policije je voznik utrpel lažje poškodbe.

Medtem so ljubljanski policisti na Lomu izsledili in ustavili romunski tovornjak, v katerega se je Gorenjec zaletel. 22-letni romunski voznik jim je povedal, da trka sploh ni čutil in je nemoteno nadaljeval vožnjo proti Ljubljani.

V nesreči je nastalo za približno 300 evrov škode, voznik avtomobila pa si je prislužil obdolžilni predlog. Policisti so mu odredili tudi strokovni pregled, ki bo pokazal, ali je morda vozil pod vplivom alkohola.

Darko

Slika je v novicah na forumu

Objavljeno: 7. Februar 2007, 18:22
Napisal/-a darko
Naši gasilci so bili popoldan zopet na ac, samo v drugo stran proti lj. Seveda pa v bližini ali še v Postojni (BS Ravbarkomanda). Trk dveh kamionov.
Darko

Objavljeno: 7. Februar 2007, 18:56
Napisal/-a borči
slikce so na strani http://www.pgd-postojna.si

Objavljeno: 8. Februar 2007, 9:03
Napisal/-a Timo
borči napisal/-a:slikce so na strani http://www.pgd-postojna.si
aja?
jst jih ne najdem :D

Objavljeno: 8. Februar 2007, 22:28
Napisal/-a Pero0
Poglej še 1x

Objavljeno: 8. Februar 2007, 22:31
Napisal/-a Timo
a zdej pa so ja :D :wink: