Stran 2 od 5
Objavljeno: 1. September 2004, 18:06
Napisal/-a Drago
Atron napisal/-a:Drago mobil seka na strani hehe, kera reklama za gasilci.org
Jah no, samo 9x5 vote(s) pa nad 400 forumovcev in forumovk

, zdaj, če ste že začeli in jo zrinli na 2. mesto...pol še malo pa naj bo na 1.

.
lp DC

Objavljeno: 2. September 2004, 8:59
Napisal/-a Mitja Gregorič
Objavljeno: 6. September 2004, 15:09
Napisal/-a Drago
No, zdaj pa so že 4 "makine" pod - Slovenian
lp DC

Objavljeno: 6. September 2004, 15:24
Napisal/-a SAKI
No tako, pa je tudi legenda našega društva dočakala objavo
Hvala Mitja, ker iščeš za nas, (že kar v nacionalnem pomenu), zanimive ter uporabne zadeve
Lp
Borut Satler
Objavljeno: 7. September 2004, 8:39
Napisal/-a Mitja Gregorič
All Slovenia fire promotion!!
Kar korajžno ...dejmo jih zasut z našim bogatim old time še vedno aktualnim asortimanom!
aja slike naj bodo po vzoru drugih slik.....pa tudi obveznipdatki morajo bit
Objavljeno: 7. September 2004, 12:18
Napisal/-a Vrsho
Jaz se pa ne morem registrirat!

Registracijo je sprejelo in potem mi napiše, da dobim potrditveni mail pa tega ni. Zato se tudi ne morem logirat in dodati našga dojca!

Objavljeno: 14. September 2004, 23:47
Napisal/-a Mitja Gregorič
Tako sedaj naše barve na tej strani zastopa že 5 "Old punc ter dečkov "

Objavljeno: 15. September 2004, 10:16
Napisal/-a Mitja Gregorič
Tu je zaenkrat "tazadnji" iz naše SLO ekipe ki nas na tej strani zastopa
http://www.historical-fire-engines.com/ ... age_id=957
p.s.
Če vam prijava ne uspe lahko slike in podatke ( pošljete lahko tudi meni na mail ) pa jih bom poslal g.Adriaanu da jih bo naložil na svojo stran
http://www.historical-fire-engines.com/
Objavljeno: 22. September 2004, 9:01
Napisal/-a Mitja Gregorič
Hmm...krtinco si kar ogledujejo ....skoraj 400 parov oči jo je spoznalo - lepotičko.

Objavljeno: 22. September 2004, 14:28
Napisal/-a Rafter
No, jaz sem jo danes videl v živo. Res je avtek 1A. Obenem pa se Dragotu zahvaljujem za našitke in nalepke.
LP, R.

Objavljeno: 22. September 2004, 15:16
Napisal/-a SAKI
Dajmo, dajmo fantje in punce, pošljite že slike svojih vozil, da bo vedela cela Evropa, da smo Slovenci že od nekdaj v gasilstvu številčni narod
Ko bo Mitja odkri dober link z novejšimi vozili, jih bomo pa še s temi zasipali
Lp
Borut Satler
Objavljeno: 30. September 2004, 21:55
Napisal/-a mazi
Tudi na naši strani je nekaj slik naših gasilskih starodobnikih.
Obenem pa vabim vsa gasilska društva da razkažejo svojo garažo starodobnikov na naši strani pod rubliko galerija . Še naslov strani
Klik
Objavljeno: 30. September 2004, 23:34
Napisal/-a Mitja Gregorič
Sedaj je trenutn 7 veternaov iz Slovenije ki zastopa naše barve med "paleto" veteranov iz cele Evrope.
Med zadnjimi novostmi na tej strani je tudi FAP iz Tacna...kolege prosim da naknadno pošljejo še podatke o vozilu ...ostale ki imate namen poslati sliko in podatke v imenu lastnika strani naprošam da to pošljete skupaj z sliko...(glje zgornje poste kaj je potrebno poslati)....
LP vsem...
Objavljeno: 1. Oktober 2004, 0:38
Napisal/-a andrej.k
a bi bli zadovolni s steyrjem iz leta 1968?
prisepevek iz pdg cerklje

Objavljeno: 1. Oktober 2004, 7:47
Napisal/-a Mitja Gregorič
Vsekakor je spoštovanja vreden

zato je tudi nastala ta in druge podobne strani.
Zahtevani podatki poleg slike pa so:
Zahtevani podatki se pošljejo na naslov :
info@historical-fire-engines.com
Podatki morajo vsebovati!!!
1.Chassis type: (model-znamka)
2.Body Work: (nadgradnja)
3.Tecnical details: (teh.podatki)
4.Veichle registraton number: (registrska številka vozila npr GO-s2-080)
5.Year put into service: (letnica začetka uporabe)
6.Fire Brigade: (gasilska brigada ali društvo -
7.Owner: (lastnik)
8.Photographer: (slikal fotografijo)
Lahko pa tudi meni vse skupaj pošlješ pa pošljem g.Adriaanu da objavi.