Stran 2 od 5

Objavljeno: 13. April 2004, 21:23
Napisal/-a Drago
Peter napisal/-a:Najbolje bo, da se o tem pozanimaš pri tistem, ki je predstavitev naredil.
No pa smo tam :lol:

Marsikatero društvo si želi predstavitve na netu pa nimajo tistega, ki bi jo naredil. V kompletni ponudbi gostovanja naših PGD na strežniku gasilci.org bi ta ponudba (razume se, za ustrezno ceno) predstavljala piko na I :wink:

lp DC :smoke:

Objavljeno: 14. April 2004, 11:55
Napisal/-a man 14.284
lp

Sn malo brskal po netu in našel nekaj konkurenčnega-vsaj mislim! Če je izdelava problem je mogoče to kr dobra opcija-presodite sami!!

http://www.spletna-stran.cjb.net/

Objavljeno: 14. April 2004, 20:27
Napisal/-a Peter
Tudi to vprašanje se rešuje, samo malo bo treba potrpeti. Če pa je kdo, ki bi bil za majhen denar pripravljen izdelovati strani za društva, naj se pa javi Milanu.

Objavljeno: 1. Maj 2004, 1:08
Napisal/-a Peter
Nekatere formalnosti trajajo dalj časa, kot smo mislili. Upam, da bo banka naslednji teden že uredila zadeve in bomo lahko začeli z delom. Bojte nič se ne, strežnik bo in Milan se je odločil, da bo v mesecu maju za vse, ki se boste prijavili, gostovanje brezplačno.

Objavljeno: 1. Maj 2004, 9:57
Napisal/-a Atron
Tle maste izdelovalca strani,Peter nekaj se bova morala pomeniti preko ZS ti bom pisal še danes

EPP

Objavljeno: 11. Maj 2004, 13:31
Napisal/-a Reimond
TO POŠILJAM, DA VIDIM KAJ STRAN ZMORE. :execute:

Objavljeno: 11. Maj 2004, 15:50
Napisal/-a Atron
A je to blio res potrebno :?: :? :?:

Objavljeno: 11. Maj 2004, 16:28
Napisal/-a Peter
:lol: kako se enim ljubi. Strežnika še ni, še vedno čakamo banko :roll: .

Sicer imaš pa na našem spletišču še kakšno večjo datoteko za preizkus povezave.

gasilci na netu

Objavljeno: 12. Maj 2004, 0:41
Napisal/-a Daly
malo sem bil odsoten,pa me zanima, kaj se dogaja glede tistih paketov!
A je že kaj prijavljenih in do kdaj je čas?!

Objavljeno: 12. Maj 2004, 6:58
Napisal/-a Peter
Prijavil se ni še nihče, vendar Milan pravi, da strežnik bo v vsakem primeru. Čas za prijavo bo tudi po tem, ko strežnik bo.

Objavljeno: 12. Julij 2004, 23:09
Napisal/-a Daly
a slabo kaže stem strežnikom ka ni nobenih informacij več :roll:

Objavljeno: 12. Julij 2004, 23:57
Napisal/-a Peter
Z moje strani ti lahko povem, da strežnik je in ravno danes je dosegel 50 dni brez prekinitve delovanja. Za ostalo pa je najbolje, da se obrneš na Milana.

Objavljeno: 13. Julij 2004, 7:34
Napisal/-a metodg
Strežnik deluje. Strani GZOR že noramlno delujejo na tem strežniku in moram reči, da je zadvea super in veliko boljša kot pri našem BIVŠEM ponudniku. Strani si lahko ogledaš na http://www.gzveza-radovljica.si.

Dogovori se z Milanom.

Metod G. :D

Objavljeno: 13. Julij 2004, 10:28
Napisal/-a Milan Dubravac
Ja gostovanje je že možno. Treba se mi je javiti na ZS ali po telefonu in se dogovorimo.

Objavljeno: 10. November 2004, 19:44
Napisal/-a man 14.284
lp

Od danes gostuje na strežniku gasilci.org tudi nova spletna stran PGD Zgornja Bistrica!

Vse vabim k ogledu...pohvale,pripombe,mnenja,ideje... pa po ZS ali v knjigo gostov na spletni strani!!

http://www.pgd-zgornjabistrica.si/