Stran 2 od 2
Re: Volitve 2023
Objavljeno: 17. Avgust 2023, 19:29
Napisal/-a mundat
kaj si nor...komaj živi sen našel geslo za forum

Še vedno so trije? 2 tovariša in 1 tovarišica?
Re: Volitve 2023
Objavljeno: 18. Avgust 2023, 18:27
Napisal/-a gubina
takle mamo žal
Re: Volitve 2023
Objavljeno: 26. September 2023, 0:11
Napisal/-a Matej B.
Ko pogledam listo kandidatov za ostala mesta v raznih
organih GZS, se kar malce zamislim.
Isti priimki, ki so že 15, 20 ali več let pri koritu GZS so kandidati za razne funkcije.
Torej zamenja se kozmetično le sedežni red, obrazi ostanejo isti.
Pa kaj enim res nikoli ni dovolj, kljub temu da so npr. že v penziji, starostno krepko preko 60 let stari, itd..
A se nočejo častno umaknit in dati priložnosti mlajšim?
Mar v določenih regijah res ni interesa s strani mlajših za prevzem najbolj odgovornih funkcij?
Re: Volitve 2023
Objavljeno: 11. Oktober 2023, 14:59
Napisal/-a RomanB
Mislim, da se mlajšim niti kaj preveč ne da. Bolj kot gledaš proti vrhu, vidiš vse več politike in vse manj gasilstva...