Re: Tablični računalniki v vozilih
Objavljeno: 22. Julij 2019, 15:05
ESPIN aplikacija (Android) je že na voljo za vse enote, datoteka se nahaja na glavni strani Spina. https://spin3.sos112.si/datoteke/eSPIN300.apk
Ali še kje obstaja kakšna slika kako izgleda espin med intervencijo. Oziroma še bolje, navodila? Sedaj je pa že nekaj časa zunaj pa nikjer nič ne najdem. Nebi pa glih med intervencijo iskal kaj moram klikat...JKavšek napisal/-a:Mislim da bo najbolj relevanten espin, ki je v razvoju urszr. Glej prilogo. Apl s strani gzs ima malce drugacen namen.
Pozdravljen, glede vpisa vozil v SPIN je tako, da jih morate vpisati preko društvenega uporabniškega imena, ki vam je bilo nekdaj dodeljeno. Povprašaj v društvu za uporabniško ime in geslo. V nasprotnem primeru se obrnite na URSZR.RomanB napisal/-a:Ali še kje obstaja kakšna slika kako izgleda espin med intervencijo. Oziroma še bolje, navodila? Sedaj je pa že nekaj časa zunaj pa nikjer nič ne najdem. Nebi pa glih med intervencijo iskal kaj moram klikat...JKavšek napisal/-a:Mislim da bo najbolj relevanten espin, ki je v razvoju urszr. Glej prilogo. Apl s strani gzs ima malce drugacen namen.
Pa v SPIN je že dolgo obvestilo o neki spin-štab aplikaciji, pa tega tudi še ni. Niti ne morem vozil vpisat, kakor nas prosijo.
Čisto iz firbca sem odprl Google, nate še Amazon in vpisal "Tablet holder". Glede na to kaj iščete bi se tole z malo improvizacije vrjetno odlično odrezalo...gapi napisal/-a:Ima kdo kakšno dobro rešitev kako tablico montorati v vozilo, torej kje najti dober nosilec. Bi pa moral omogočiti to, da bi ga bi bilo mogoče zarotirati, tako da bi potem ko bi vodja poklikal svoje, lahko uporabljal še voznik kot navigacijo.
Sicer smo si enega že zmontirali, pa se ne obnese ravno najbolje, ..... iščemo drugo rešitev torej.