Stran 2 od 2

Re: Tablični računalniki v vozilih

Objavljeno: 22. Julij 2019, 15:05
Napisal/-a Aktist
ESPIN aplikacija (Android) je že na voljo za vse enote, datoteka se nahaja na glavni strani Spina. https://spin3.sos112.si/datoteke/eSPIN300.apk

Re: Tablični računalniki v vozilih

Objavljeno: 27. Junij 2020, 17:41
Napisal/-a nixon
Pozdravljeni,
zanima me, kaj vse imate nameščeno oz. uporabljate na tabličnih računalnikih. Katere programe priporočate, zraven že naštetih, kaj pogrešate?, ...
Kako napravo uporabljate, ko nimate Wifi-ja? Ali ste se že v osnovi odločili za napravo z LTE povezavo.
Skratka, kaj vse bi naj bilo na tablici, da bi ta bila v pomoč na intervenciji.
Za pomoč prosim predvsem tiste, ki to uporabljate. Seveda pa kakšna ideja vedno pride prav.
Lp

Odg: Tablični računalniki v vozilih

Objavljeno: 7. Julij 2020, 11:11
Napisal/-a RomanB
JKavšek napisal/-a:Mislim da bo najbolj relevanten espin, ki je v razvoju urszr. Glej prilogo. Apl s strani gzs ima malce drugacen namen.
Ali še kje obstaja kakšna slika kako izgleda espin med intervencijo. Oziroma še bolje, navodila? Sedaj je pa že nekaj časa zunaj pa nikjer nič ne najdem. Nebi pa glih med intervencijo iskal kaj moram klikat...
Pa v SPIN je že dolgo obvestilo o neki spin-štab aplikaciji, pa tega tudi še ni. Niti ne morem vozil vpisat, kakor nas prosijo.

Odg: Tablični računalniki v vozilih

Objavljeno: 7. Julij 2020, 12:41
Napisal/-a FaBBinho_4
RomanB napisal/-a:
JKavšek napisal/-a:Mislim da bo najbolj relevanten espin, ki je v razvoju urszr. Glej prilogo. Apl s strani gzs ima malce drugacen namen.
Ali še kje obstaja kakšna slika kako izgleda espin med intervencijo. Oziroma še bolje, navodila? Sedaj je pa že nekaj časa zunaj pa nikjer nič ne najdem. Nebi pa glih med intervencijo iskal kaj moram klikat...
Pa v SPIN je že dolgo obvestilo o neki spin-štab aplikaciji, pa tega tudi še ni. Niti ne morem vozil vpisat, kakor nas prosijo.
Pozdravljen, glede vpisa vozil v SPIN je tako, da jih morate vpisati preko društvenega uporabniškega imena, ki vam je bilo nekdaj dodeljeno. Povprašaj v društvu za uporabniško ime in geslo. V nasprotnem primeru se obrnite na URSZR.

Upam, da sem kaj pomagal.

Odg: Tablični računalniki v vozilih

Objavljeno: 27. Oktober 2020, 12:11
Napisal/-a gapi
Ima kdo kakšno dobro rešitev kako tablico montorati v vozilo, torej kje najti dober nosilec. Bi pa moral omogočiti to, da bi ga bi bilo mogoče zarotirati, tako da bi potem ko bi vodja poklikal svoje, lahko uporabljal še voznik kot navigacijo.

Sicer smo si enega že zmontirali, pa se ne obnese ravno najbolje, ..... iščemo drugo rešitev torej.

Odg: Tablični računalniki v vozilih

Objavljeno: 30. Oktober 2020, 14:24
Napisal/-a Gorilla
gapi napisal/-a:Ima kdo kakšno dobro rešitev kako tablico montorati v vozilo, torej kje najti dober nosilec. Bi pa moral omogočiti to, da bi ga bi bilo mogoče zarotirati, tako da bi potem ko bi vodja poklikal svoje, lahko uporabljal še voznik kot navigacijo.

Sicer smo si enega že zmontirali, pa se ne obnese ravno najbolje, ..... iščemo drugo rešitev torej.
Čisto iz firbca sem odprl Google, nate še Amazon in vpisal "Tablet holder". Glede na to kaj iščete bi se tole z malo improvizacije vrjetno odlično odrezalo...
https://www.amazon.de/-/en/desktop-mult ... 90&sr=8-26

Če to ni za vas pobrskajte še malo po googlu, rešitev je neomejeno :)