Stran 2 od 2
Objavljeno: 27. November 2003, 10:03
Napisal/-a Mitja Gregorič
Jure in njegova ekipa!
Odlično!In še enkarat odlično!Kar tako naprej.
Presenečate nas iz številke v številko zmeraj bolj

!
p.s.
Z ženo se zahvaljujeva se "presenečenje" v obliki čestitke!

Objavljeno: 27. November 2003, 10:08
Napisal/-a Jure Čokl
Objavljeno: 30. November 2003, 13:22
Napisal/-a Gregor K.
No in kje je LG v pdf obliki? Oziroma kdaj bo to?
Sicer pa še enkrat pohvale tudi od bralcev našega PGD in poveljnikov sosednjih društev

Objavljeno: 30. November 2003, 19:32
Napisal/-a Jure Čokl
Mislim da je Milan že nazaj in da bo zadeva zdaj stekla... sicer pa je bila z moje strani zaključena že vsaj deset dni nazaj.
Potrpljenje je res božja mast...

Objavljeno: 30. November 2003, 21:46
Napisal/-a Mitja Gregorič
Času čas!

Objavljeno: 18. December 2003, 14:53
Napisal/-a Mitja Gregorič
In kako zgleda kaj ta zadeva a bo kmalu...??
Lačni!!!....

Objavljeno: 13. Januar 2004, 21:33
Napisal/-a Peter
Objavljeno: 14. Januar 2004, 12:34
Napisal/-a Ljubljanski gasilec
V imenu ekipe LG - ena velika hvala Milanu in Petru!
