Stran 2 od 3
Re: vaše mnenje
Objavljeno: 2. December 2012, 14:34
Napisal/-a tomaz
Deia, ti pa sploh ne veš o čem govoriš in ne smeti foruma prosim...
Odg: vaše mnenje
Objavljeno: 2. December 2012, 14:34
Napisal/-a gubina
deia napisal/-a:škoda ,da se niso gasilci pridružili demonstrantom in s topovi špricali po policiji ha ha
tudi to se je že dogajalo.
je pa tu gasilski forum in bi bilo čisto v redu, da se politiko v to ne meša in moderator naj pač zaklene temo in tudi izbriše

Odg: vaše mnenje
Objavljeno: 2. December 2012, 15:46
Napisal/-a mali_tona
Če so protesti in so gasilci prisotni tam za zagotavlanje požarne varnosti ni nič narobe. Da pa jih uporabijo za napajanje vodnega topa je pa vsaj zame sporno, na koncu koncev zakaj se policijski top ni priključil na hidrantno omrežje ? saj ga majo v ljublani al ne ?
Bi pa bilo fajn če bi kdo z brigade lahko kaj več povedal da ne pišemo na pamet !
Odg: vaše mnenje
Objavljeno: 2. December 2012, 18:50
Napisal/-a toptop
Sodelovalo je vozilo 05, prišla je zahteva direktno iz ''vrha''.
Totalna katastrofa, da se takole izrablja gasilce za podporo represivnim organom.
Ok, pomoč v normalnih okoliščinah že, ampak proti ljudem, pa čeprav samo posredno.
dragi moji, tole ne bo šlo, mislim, da mi moral kdo na ''odgovornost'', če si še s tem očrnimo ugled pri ljudeh.
Pameten šofer bi še poštudiral nekaj, da nebi prišel na kraj dogodka, obstajajo tehnične težave ipd, samo znajti se je treba.
Me zanima, kakšna navodila je dal ''vrhovni'', da ga voznik ni upal zavrniti?
Odg: vaše mnenje
Objavljeno: 2. December 2012, 21:23
Napisal/-a rfireman
To je bila pomoč v nenormalnih razmerah, najlažje pa je biti pameten po "bitki" in anonimen!!!!!
Odg: vaše mnenje
Objavljeno: 2. December 2012, 22:03
Napisal/-a ssecnik
Rfireman,
ti si itak kifeljc in drugače tudi ne znaš in ne zmoreš razmišljat.Sicer gre za pomoč poklicne enote,katera je plačana iz proračuna,ampak,kaj potem če se zadeva razširi v vsako malo večjo vas?En dan boš policajem pomagal proti narodu,drugi dan boš pa te iste prosil za pomoč in sredstva?Policaj je bil in bo hlapec režima in to nehvaležen hlapec.Nenormalne razmere so nastale tudi zaradi policije,katera zapira kurje tatove taprave barabe pa se ne upa niti pogledat.Pa saj je brez veze...
LP Srečo
Odg: vaše mnenje
Objavljeno: 2. December 2012, 22:13
Napisal/-a rfireman
ssecnik, jaz sem POLICIST ne kifeljc, ti pa si anonimnež beri strahopetec
Odg: vaše mnenje
Objavljeno: 2. December 2012, 22:25
Napisal/-a petka
Odg: vaše mnenje
Objavljeno: 2. December 2012, 22:38
Napisal/-a ssecnik
Rfireman,
glede na to da sem se podpisal,da je iz nicka razviden moj priimek ter da sem prijavljen na forumu s skoraj vsemi podatki,lahko samo KIFELJC naklada o anonimnih strahopetcih.Sicer pa je naslov teme "vaše mnenje".
LP Srečo
Odg: vaše mnenje
Objavljeno: 2. December 2012, 22:42
Napisal/-a rfireman
ssecnik napisal/-a:Rfireman,
glede na to da sem se podpisal,da je iz nicka razviden moj priimek ter da sem prijavljen na forumu s skoraj vsemi podatki,lahko samo KIFELJC naklada o anonimnih strahopetcih.Sicer pa je naslov teme "vaše mnenje".
LP Srečo
Skoraj vsi podatki ja, se pa vidi tvoj IQ iz tvojih postov....
Lp
Odg: vaše mnenje
Objavljeno: 2. December 2012, 22:56
Napisal/-a ssecnik
Rfireman,jaz gledam na zadevo iz svojega zornega kota,se pravi kot gasilec na vasi med svojimi krajani.Ti pa,žal,gledaš na zadevo kot policaj s plačano službo.In ta služba je postala naenkrat hudo neugodna zate,kajne.Saj to smo že videli,tudi pred dvajsetimi leti ste nas potrebovali.Kot rečeno hlapec ostane hlapec,se boš že znašel.
Zaključujem debato.
LP Srečo
Odg: vaše mnenje
Objavljeno: 2. December 2012, 22:59
Napisal/-a rfireman
Mi pred 20 leti nismo nikogar potrebovali, če pa zase misliš da si hlapec pa to ne pomeni da smo vsi hlapci, vsaj jaz in moji kolegi ne. Moja služba za mene niti pod razno ni postala neugodna

Re: vaše mnenje
Objavljeno: 4. December 2012, 8:56
Napisal/-a maco58
ssecnik
žal je tako sečnik si ni kaj čudit si z vasi in še gasilček pa verjetno še snopšek zraven in zato pač imaš take komentarje alkohol pa tako okvarja možgane
Odg: Re: vaše mnenje
Objavljeno: 4. December 2012, 14:02
Napisal/-a Primoz
maco58 napisal/-a:ssecnik
žal je tako sečnik si ni kaj čudit si z vasi in še gasilček pa verjetno še snopšek zraven in zato pač imaš take komentarje alkohol pa tako okvarja možgane
Po tej izjavi sem v veliki dilemi ker ne vem morebiti komu škodi alkohol...jao...

Odg: Re: vaše mnenje
Objavljeno: 4. December 2012, 14:57
Napisal/-a zagii
maco58 napisal/-a:ssecnik
žal je tako sečnik si ni kaj čudit si z vasi in še gasilček pa verjetno še snopšek zraven in zato pač imaš take komentarje alkohol pa tako okvarja možgane
maco malo močne besede... umiri se mal. Saj ni forum temu namenjen mar-ne?... Joooj joj primitivci! Nekaj obsojaš govoriš in žališ človeka. Srečko tudi ti se umiri z kifelci in takimi zadevami je policaj in dela, opravlja svojo službo profesionalno. Kaj bi blo če bi ti eden reku nevem sicer kaj si po poklicu bi te v nekem žargonski slabševalni besedi poklical?...
Zaklučujem!
Lp
Klemen