Stran 2 od 3

Re: vaše mnenje

Objavljeno: 2. December 2012, 14:34
Napisal/-a tomaz
Deia, ti pa sploh ne veš o čem govoriš in ne smeti foruma prosim...

Odg: vaše mnenje

Objavljeno: 2. December 2012, 14:34
Napisal/-a gubina
deia napisal/-a:škoda ,da se niso gasilci pridružili demonstrantom in s topovi špricali po policiji ha ha
tudi to se je že dogajalo.
je pa tu gasilski forum in bi bilo čisto v redu, da se politiko v to ne meša in moderator naj pač zaklene temo in tudi izbriše :!:

Odg: vaše mnenje

Objavljeno: 2. December 2012, 15:46
Napisal/-a mali_tona
Če so protesti in so gasilci prisotni tam za zagotavlanje požarne varnosti ni nič narobe. Da pa jih uporabijo za napajanje vodnega topa je pa vsaj zame sporno, na koncu koncev zakaj se policijski top ni priključil na hidrantno omrežje ? saj ga majo v ljublani al ne ?

Bi pa bilo fajn če bi kdo z brigade lahko kaj več povedal da ne pišemo na pamet !

Odg: vaše mnenje

Objavljeno: 2. December 2012, 18:50
Napisal/-a toptop
Sodelovalo je vozilo 05, prišla je zahteva direktno iz ''vrha''.

Totalna katastrofa, da se takole izrablja gasilce za podporo represivnim organom.
Ok, pomoč v normalnih okoliščinah že, ampak proti ljudem, pa čeprav samo posredno.
dragi moji, tole ne bo šlo, mislim, da mi moral kdo na ''odgovornost'', če si še s tem očrnimo ugled pri ljudeh.

Pameten šofer bi še poštudiral nekaj, da nebi prišel na kraj dogodka, obstajajo tehnične težave ipd, samo znajti se je treba.
Me zanima, kakšna navodila je dal ''vrhovni'', da ga voznik ni upal zavrniti?

Odg: vaše mnenje

Objavljeno: 2. December 2012, 21:23
Napisal/-a rfireman
To je bila pomoč v nenormalnih razmerah, najlažje pa je biti pameten po "bitki" in anonimen!!!!!

Odg: vaše mnenje

Objavljeno: 2. December 2012, 22:03
Napisal/-a ssecnik
Rfireman,
ti si itak kifeljc in drugače tudi ne znaš in ne zmoreš razmišljat.Sicer gre za pomoč poklicne enote,katera je plačana iz proračuna,ampak,kaj potem če se zadeva razširi v vsako malo večjo vas?En dan boš policajem pomagal proti narodu,drugi dan boš pa te iste prosil za pomoč in sredstva?Policaj je bil in bo hlapec režima in to nehvaležen hlapec.Nenormalne razmere so nastale tudi zaradi policije,katera zapira kurje tatove taprave barabe pa se ne upa niti pogledat.Pa saj je brez veze...

LP Srečo

Odg: vaše mnenje

Objavljeno: 2. December 2012, 22:13
Napisal/-a rfireman
ssecnik, jaz sem POLICIST ne kifeljc, ti pa si anonimnež beri strahopetec

Odg: vaše mnenje

Objavljeno: 2. December 2012, 22:25
Napisal/-a petka
Da ne bo preveč ugibanja itd.. ima Gbl dogovor s policijo da v primeru demostracij opravljamo to nalogo skupaj so že bile vaje pred leti v primeru demostracij. Naj povem da gbl zelo dobro sodeluje s policijo tako bo tudi v bodoče če vam je prav ali ne. Drugače bi preko hidranta potekalo zelo zelo počasi v primerjavi z tem postopkom zato tudi tko seveda imate nekateri pomisleki glede naše varnosti če bi bilo za nas iz kakršnega koli razloga nevarno prekinemo z tem delom in se polnjnje nadaljuje v enoti Gbl. Nekateri pozabljate kdo je naš ustanovitelj in ta tudi skrbi za red in varnost v Ljubljani kar tudi mora in je tudi on lastnik nas vseh sej veste o kom govorim to je mesto ali občina Ljubljana. Žal so taki postopki če vam je všeč ali ne kot policaju ki tam stoji in mora pač opravljati svojo delo če se strinja ali ne , tko da tisti ki mislite da bi se šofer nekaj zgovarjal poruši vso anarhijo to pa veste kam pelje če bi se vsi samovoljno obnašal ne začne se že pri takih primerih ki se hitro lahko razširi tudi potem v ostalih stvareh tko da prebolte pa bo ne. P.s. ne delajte pizdarij pa tudi nam ne bo treba biti tam pa s tem ne mislim na protestnike ampak huligane ne. :D :D :D :D :D

Odg: vaše mnenje

Objavljeno: 2. December 2012, 22:38
Napisal/-a ssecnik
Rfireman,
glede na to da sem se podpisal,da je iz nicka razviden moj priimek ter da sem prijavljen na forumu s skoraj vsemi podatki,lahko samo KIFELJC naklada o anonimnih strahopetcih.Sicer pa je naslov teme "vaše mnenje".

LP Srečo

Odg: vaše mnenje

Objavljeno: 2. December 2012, 22:42
Napisal/-a rfireman
ssecnik napisal/-a:Rfireman,
glede na to da sem se podpisal,da je iz nicka razviden moj priimek ter da sem prijavljen na forumu s skoraj vsemi podatki,lahko samo KIFELJC naklada o anonimnih strahopetcih.Sicer pa je naslov teme "vaše mnenje".

LP Srečo
Skoraj vsi podatki ja, se pa vidi tvoj IQ iz tvojih postov....
Lp

Odg: vaše mnenje

Objavljeno: 2. December 2012, 22:56
Napisal/-a ssecnik
Rfireman,jaz gledam na zadevo iz svojega zornega kota,se pravi kot gasilec na vasi med svojimi krajani.Ti pa,žal,gledaš na zadevo kot policaj s plačano službo.In ta služba je postala naenkrat hudo neugodna zate,kajne.Saj to smo že videli,tudi pred dvajsetimi leti ste nas potrebovali.Kot rečeno hlapec ostane hlapec,se boš že znašel.
Zaključujem debato.

LP Srečo

Odg: vaše mnenje

Objavljeno: 2. December 2012, 22:59
Napisal/-a rfireman
Mi pred 20 leti nismo nikogar potrebovali, če pa zase misliš da si hlapec pa to ne pomeni da smo vsi hlapci, vsaj jaz in moji kolegi ne. Moja služba za mene niti pod razno ni postala neugodna :!: :!:

Re: vaše mnenje

Objavljeno: 4. December 2012, 8:56
Napisal/-a maco58
ssecnik
žal je tako sečnik si ni kaj čudit si z vasi in še gasilček pa verjetno še snopšek zraven in zato pač imaš take komentarje alkohol pa tako okvarja možgane

Odg: Re: vaše mnenje

Objavljeno: 4. December 2012, 14:02
Napisal/-a Primoz
maco58 napisal/-a:ssecnik
žal je tako sečnik si ni kaj čudit si z vasi in še gasilček pa verjetno še snopšek zraven in zato pač imaš take komentarje alkohol pa tako okvarja možgane
Po tej izjavi sem v veliki dilemi ker ne vem morebiti komu škodi alkohol...jao... #-o

Odg: Re: vaše mnenje

Objavljeno: 4. December 2012, 14:57
Napisal/-a zagii
maco58 napisal/-a:ssecnik
žal je tako sečnik si ni kaj čudit si z vasi in še gasilček pa verjetno še snopšek zraven in zato pač imaš take komentarje alkohol pa tako okvarja možgane
maco malo močne besede... umiri se mal. Saj ni forum temu namenjen mar-ne?... Joooj joj primitivci! Nekaj obsojaš govoriš in žališ človeka. Srečko tudi ti se umiri z kifelci in takimi zadevami je policaj in dela, opravlja svojo službo profesionalno. Kaj bi blo če bi ti eden reku nevem sicer kaj si po poklicu bi te v nekem žargonski slabševalni besedi poklical?...

Zaklučujem!
Lp
Klemen