Stran 2 od 2
Objavljeno: 15. November 2003, 22:56
Napisal/-a Matej B.
ste videli kdo je naskočil katrco: Citroen "JUMPER"

Objavljeno: 15. November 2003, 23:46
Napisal/-a Mitja Gregorič
Objavljeno: 16. November 2003, 2:44
Napisal/-a Marolt
Ja skavt mislim da bo ena maša močno premalo:)
Recimo primerna pokora bo pohod iz Ljubljane na Brezje:))
Ja res sreča sreča
Pa lep dan vsem forumcom:)
CRASH TEST
Objavljeno: 16. November 2003, 2:49
Napisal/-a Marolt
Ta katra je dobila v crash-testu 6 zvezdic!
Re: CRASH TEST
Objavljeno: 16. November 2003, 3:55
Napisal/-a Rafter
Marolt napisal/-a:Ta katra je dobila v crash-testu 6 zvezdic!
Volvo in podobni se lahko skrijejo!
Renault Quattro: najvarnejši avto leta 2004 v SLO

re
Objavljeno: 16. November 2003, 10:02
Napisal/-a Marko Novak
Oskar, ampak nekaj mi ne gre skupaj,
iz kje

se je pripeljal (priletel) voznik katrce saj je na obvoznici kontra obrnjen in v "hrbtnem" slogu zagozden po Jumperjem.
Drugače pa takole deformirana vozila predstavljajo precejšnjo nevarnost za vžig. Res je tale možakar imel preklemansko srečo, da je bilo kar nekaj "pravih" ljudi na pravem mestu. Bravo
LP Marko NOVAK
Objavljeno: 16. November 2003, 15:00
Napisal/-a Rafter
Vseh pet vozil je vozilo v isti smeri. Katro pa v mislih malo obračaj po x, y in z osi, pa boš mogoče našel odgovor, kako je vse skupaj potekalo... Jaz ga nisem

Re: re
Objavljeno: 16. November 2003, 21:37
Napisal/-a Rolf
Zagorje2 napisal/-a:...kontra obrnjen in v "hrbtnem" slogu zagozden po Jumperjem.

...
Dooooollllggggaaaaaaaaaaaaaa definicija položaja "69"! Verjetno ji je Jumper prišel nasproti, povabil na en drink, nategnu in pol pobegnu
LP, Rolf.
Objavljeno: 16. November 2003, 22:00
Napisal/-a Marolt
xtreme@ar15-252i.dial-up.arnes.si) was
Ja kam smo priši z to tebeto!!! Pomoje je bol problem da si Jumper ni našel prave pozicije

Odg: Čudežno preživel !
Objavljeno: 6. April 2011, 21:29
Napisal/-a Vazdušar
Ob pregledovanju te -sicer že zelo stare teme-sem se spomnil na voznika katrce iz hrvaškega Vrbovca, ki pa nažalost ni imel take sreče

sicer pa slika pove vse.
Meni se katrca še vedno zdi ql avto

porazni pasivni (in aktivni)varnosti navkljub
Starejši gasilci, kakšne so vaše izkušnje pri reševanju ponesrečenih iz katrc? Pleh kot papir,ponesrečeni pa
