Stran 2 od 2

Odg: Prevrnilo gasilsko vozilo cisterna

Objavljeno: 9. Maj 2015, 20:56
Napisal/-a rfireman
Aja? Kaj je blo jaka?

Re: Prevrnilo gasilsko vozilo cisterna

Objavljeno: 10. Maj 2015, 9:53
Napisal/-a pgdl
Mogoče kaj več ve o dogodku Pero,ki je iz Konjic.

Odg: Prevrnilo gasilsko vozilo cisterna

Objavljeno: 10. Maj 2015, 10:27
Napisal/-a Jacksy
rfireman napisal/-a:Aja? Kaj je blo jaka?
Vse kar vem je da so prevrnili cisterno, šofer naj bi vozil prehitro, bil naj bi pod vplivom etanola pa še brez izpita. K sreči le lažje poškodovan. Kaj več pa mogoče res Pero s Konjic.

http://www.novice.si/pijan-z-gasilskim- ... l-s-ceste/
http://www.vecer.com/clanek/201504296113014

Odg: Prevrnilo gasilsko vozilo cisterna

Objavljeno: 10. Maj 2015, 13:10
Napisal/-a Mayamaya
Tole je pa res grozen primer; brez izpita, pijan in v intervencijsko vozilo ...

Odg: Prevrnilo gasilsko vozilo cisterna

Objavljeno: 10. Maj 2015, 22:15
Napisal/-a Pero
Sej vse piše v cajtngah. Gre se pa za AC 16/60, ni bil na nujni vožnji.

lp