Stran 2 od 2
Odg: Emergency 4 Ljubljana mod
Objavljeno: 2. September 2010, 10:16
Napisal/-a slovenc
Iz moda kot kaže ne bo nič ker mi GBL ni odobrila fotografiranja vozil

Saj po eni strani jih razumem po drugi pa ne.V vojski npr. sem lahko slikal od orožja,vozil itd. itd.In ne vojašnica tisti dan ni imela odprtih vrat je pa res da tam nekoga poznam.Torej moderator prosim zakleni ali izbriši temo!
Odg: Emergency 4 Ljubljana mod
Objavljeno: 2. September 2010, 10:43
Napisal/-a Peter
Kdo bi si mislil.

Odg: Emergency 4 Ljubljana mod
Objavljeno: 2. September 2010, 11:47
Napisal/-a Peter
Če si pripravljen narediti Jesenice mod, ti lahko jaz poslikam vsa vozila GARS Jesenice. Dovoljenje že imam.
Odg: Emergency 4 Ljubljana mod
Objavljeno: 2. September 2010, 23:16
Napisal/-a kr en
ej slovenc sej am internetno stran od GBL-ja tam so vse slike od voznega parka
http://www.gasilskabrigadaljubljana.si/net/garaza.php. lp
Odg: Emergency 4 Ljubljana mod
Objavljeno: 3. September 2010, 4:22
Napisal/-a rfireman
Peter, jaz bi imel slike voznega parka GARS Jesenice, že dolgo čakam da mi jih nekdo od tukaj pošlje pa še nič ni

Odg: Emergency 4 Ljubljana mod
Objavljeno: 3. September 2010, 9:21
Napisal/-a slovenc
Na strani od GBL so vsa vozila slikana pod kotom.Vozila morajo biti slikana TOČNO od strani in ne pod kotom(od zadaj od strani in od spredaj).Drugače teksture vozila ne bodo tako dobre in tudi težje je narediti 3D model če imaš "kotne" slike.
Odg: Emergency 4 Ljubljana mod
Objavljeno: 3. September 2010, 10:08
Napisal/-a slovenc
Če pa kdo ima slike vozil GBL-ja naj mi jih pošlje na ZS.Predno pošlješ preberi moj zgornji vpis.
Odg: Emergency 4 Ljubljana mod
Objavljeno: 9. September 2010, 8:16
Napisal/-a Emergency4
Kako je zdej s tem a si nadaljeval mod Ljubljana, ali ne bi rajši naredil mod Jesenice, Peter ti nudi slike GARS in tudi dovoljenje imaš za to?
Zanimivo bi bilo igrati slovenski mod.
Re: Emergency 4 Ljubljana mod
Objavljeno: 1. November 2010, 1:03
Napisal/-a Timo
Presenečen sem nad tvojo zagnanostjo in te pri tem zelo podpiram, ker so mi igre iz serije emergency zelo všeč, še bolj pa me preseneča odg. GBL, da ti ne pustijo slikat njihovih vozil, česar tudi ne razumem :S (mi lahko kdo razloži kje je ovira?)
Če želiš, ti lahko zrihtam slike vozil PGD-Postojna iz vseh strani. (Mogoče niti ne bi bilo slabo, če bi združil več različnih gasilskih enot zaradi večje pestrosti, predvsem pa bi bilo dobro, da bi za vsako kategorijo skušal najti najmlajše vozilo. - Najmlajšega med TRV, HTV, GVC...).
Glede skript... Pri najnovejši izmed serije emergency, to je pri "Emregency 2012" je nekaj precej zanimivih in uporabnih skript. (Gasilcu s cevjo klikneš samo na goreč objekt in sam najde najbližji priključek, zdravnik sam pristopi do ranjene osebe, indikator gašenja (koliko še manjka, da gasilci pogasijo goreč objekt). Predvsem pa so tudi meni všeč skripte LA moda, tako kar se tiče funkcij vozil, kot tudi kar se tiče, ukazov osebja- policijsko vozilo sledi osumljencu in ga policista ustavita, ko nanj namerita pištoli, za tem pa ga eden izmed njiju aretira. Pa tudi to, da imajo vozila vgrajene luči za preusmerjanje prometa (tukaj bi lahko dodal funkcijo, da civilno vozilo intervencijskega samo prehiti, znak signalnih luči - <<< <<< <<< ali pa se vrne nazaj po svoji poti - <<< < > >>>. Imam še obilo idej in bi vam z njimi lahko pomagal pri razvoju novega moda, poleg tega imam pa tudi celo leto časa, ker letos pavziram. (kontaktiraj me na
timotej.cernjac@gmail.com))
Pa veliko volje in sreče ti želim.
Na koncu pa tiste, ki uživate ob igranju iger serije emergency, vabim, da si ogledate temo na forumu z naslovom "Emergency 2012"
lp, Timotej
Odg: Emergency 4 Ljubljana mod
Objavljeno: 5. November 2010, 21:18
Napisal/-a junior112
A kdo morda ve kje bi lahko dobil igro Emergency 4?
Re: Emergency 4 Ljubljana mod
Objavljeno: 6. November 2010, 17:26
Napisal/-a Timo
kupil ali downloadal?
Downloadaš si jo lahko skoraj kjerkoli...
http://www.partis.si http://www.mojblink.com ... itd. (na t.i. torrent trackerjih)
kupiš pa v kakšni spletni trgovini....
ko sem na hitro pogledal sem najdu
TOLE.
Odg: Emergency 4 Ljubljana mod
Objavljeno: 9. Avgust 2012, 17:33
Napisal/-a bucman
A ste ta Mod potm izdelali ali ne??