Stran 2 od 3

Odg: INTERSCHUTZ 2010

Objavljeno: 10. Junij 2010, 16:12
Napisal/-a Primoz
Prevojc napisal/-a:Povejte mi ali se splača sedet na busu 14 ur?
odvisno kaj pričakuješ. jaz z busom ne vem če bi šel. Dolga je....upam da vsaj 1 dan gor prespite

Odg: INTERSCHUTZ 2010

Objavljeno: 10. Junij 2010, 17:48
Napisal/-a N.Satler

Odg: INTERSCHUTZ 2010

Objavljeno: 10. Junij 2010, 23:06
Napisal/-a rfireman
Mi smo šli z busom, en dan prespali, če bi blo treba bi šel še enkrat, to je meka za tiste ki obožujemo gasilska vozila =D> =D> =D>

Odg: INTERSCHUTZ 2010

Objavljeno: 10. Junij 2010, 23:34
Napisal/-a GoGo
rfireman napisal/-a:Mi smo šli z busom, en dan prespali, če bi blo treba bi šel še enkrat, to je meka za tiste ki obožujemo gasilska vozila =D> =D> =D>
Se popolnoma strinjam z tabo. Še posebaj če greš prvič gor ;)

Odg: INTERSCHUTZ 2010

Objavljeno: 10. Junij 2010, 23:43
Napisal/-a Primoz
GoGo napisal/-a:
rfireman napisal/-a:Mi smo šli z busom, en dan prespali, če bi blo treba bi šel še enkrat, to je meka za tiste ki obožujemo gasilska vozila =D> =D> =D>
Se popolnoma strinjam z tabo. Še posebaj če greš prvič gor ;)
z busom sem šel v Hannover in ni bilo glih super - sedaj smo se samo organizirali in smo se imeli mnogo bolje :) pa še v Leipzigu smo spali, tako da smo bili 2 dni na sejmu

Odg: INTERSCHUTZ 2010

Objavljeno: 11. Junij 2010, 15:22
Napisal/-a Scottusa
Evo tu je nekaj mojih slik s sejma:

http://picasaweb.google.si/podgradteam/Interscutz2010#

Lp

Odg: INTERSCHUTZ 2010

Objavljeno: 11. Junij 2010, 20:44
Napisal/-a Zbiljc
Očitno bilo za videt ogromno stvari. :D
Piše pri razstavljenih vozilih in predmetih kaj cene? Za avtomobile verjetno ne, za obleke, radiopostaje, pozivniki, orodje, pa?

Odg: INTERSCHUTZ 2010

Objavljeno: 11. Junij 2010, 21:19
Napisal/-a Scottusa
Ne cen se ne zasledi nikjer. Pri kakšnih manjših firmah ti znajo povedat okvirne cene no, vendar večinoma nič točnega.

Odg: INTERSCHUTZ 2010

Objavljeno: 12. Junij 2010, 0:51
Napisal/-a Primoz
Scottusa napisal/-a:Ne cen se ne zasledi nikjer. Pri kakšnih manjših firmah ti znajo povedat okvirne cene no, vendar večinoma nič točnega.
o se, tudi cene se dobijo. seveda ne za vozila, za ta se itak 'pogajaš' ob nabavi. Za kaj opreme pa se dobi cena, tudi na sejmu se da kaj kupit :) od kakih nožev, lučk, pa tudi škornje in intervencijske obleke se da dobit - bolj kot to pa so lahko dragoceni naslovi kam se za nabavo kakega kosa opreme lahko 'še' obrneš (poleg naših trgovcev)

Odg: INTERSCHUTZ 2010

Objavljeno: 14. Junij 2010, 14:17
Napisal/-a Jaka
Pri nas smo se odločili. Po temeljitem premisleku smo ob pivu sklenili, da bomo tale avto kupili v PGD Podhom. Samo še kakšen koledar nesemo okrog in pa cesto skozi vas malo razširimo. Potem pa bo.

Odg: INTERSCHUTZ 2010

Objavljeno: 14. Junij 2010, 14:26
Napisal/-a kr en
Jaka, a točn take barve?

K po ne boste sofinanciranja dobili ;-)

Odg: INTERSCHUTZ 2010

Objavljeno: 14. Junij 2010, 14:37
Napisal/-a Jaka
Ne. Seveda ne. Ne bo šel skozi tipozacijo. Pa kandidirat ne momo mogli narazpisu. Bo rdeč, pa lučke bo tudi imel. Ravno sedaj pišem vprašanje, če tak avto pripada enoti I. kategorije.

Re: INTERSCHUTZ 2010

Objavljeno: 14. Junij 2010, 15:10
Napisal/-a gregy
Ja, če imate kje v bližini kakšen velik travnik, kjer štorkle pogosto pristajajo zna bit, da vam pripada.

Odg: INTERSCHUTZ 2010

Objavljeno: 14. Junij 2010, 15:41
Napisal/-a mali_tona
Jaka napisal/-a:Ravno sedaj pišem vprašanje, če tak avto pripada enoti I. kategorije.
=D> :lol:

Re: INTERSCHUTZ 2010

Objavljeno: 15. Junij 2010, 10:37
Napisal/-a Prevojc
Evo uspel izlušćit slike. Zraven so še slike iz izleta ( upam da ne motijo).

http://picasaweb.google.si/pgd.prevoje/ ... 5577006210

Lp.

PS. Meni osebno se je splačalo sedet 14 ur na busu velik vidu.
Drugače je bila pa družba super tako da je vožnja hitreje minila.