Stran 2 od 2

Odg: Prometna nesreča

Objavljeno: 10. Junij 2009, 13:01
Napisal/-a boris79
Marko brez zamere ampak pri vas imate lahko tako vozilo, ker imate vse na ravnini!Drugje pa so kraji, kjer s takim vozilom zelo težko obrereš vse lokalne ceste, zato so bolj primerna vozila tipa MB Sprinter in podobmo!tam pa ne gre vse na avto! :wink:
Pa hvala bogu, da vam dobro služi!

lp

Odg: Prometna nesreča

Objavljeno: 10. Junij 2009, 13:09
Napisal/-a Marko Š.
Ravnina gor ali dol, kot si rekel nam dobro služi. Sicer pa tudi z manj primernim materialom naredi izobraženi gasilec marsikaj. :)
Roko na srce. Malo je resnih prometnih nesreč izven urejenih cestišč. Za vozila z namenom gašenja pa je druga zgodba. Tukaj imaš popolnoma prav, da je zelo pomembno vozilo glede na teren.
lp, m