Stran 2 od 9

Objavljeno: 28. Januar 2004, 19:53
Napisal/-a Marolt
No ja saj fovšija dela bogostvo kar pa je pri nas gasilcih kar pozitivno saj imamo potem dobre in nove stvari! :D :D

LP Marolt

Objavljeno: 28. Januar 2004, 21:13
Napisal/-a Peter
skerca napisal/-a:A bo to CD za pomoč pred intervencijo, ali ga boš imel lahko sabo in boš naprimer vodil intrevencijo preko CD (mislim predvsem tisti deset osnovni postopkov)
Hazmat training program - slovar v roke :twisted:

Objavljeno: 2. Februar 2004, 11:05
Napisal/-a Milan Dubravac
Pozdrav iz centra svedskih resevalnih agencij v Karlstadu. Zaenkrat mi malo razkazujejo agencijo. Potem grem za dva dni v Skovde v gasilsko solo, sreda in cetrtek pa bomo dokoncali nas HazMat training program in se pogovarjali o nadaljevanju in smereh siritve tega sodelovanja. Bom porocal o rezultatih.

Objavljeno: 2. Februar 2004, 11:24
Napisal/-a Marolt
Fino Milan!
Samo, da nam ne primrzneš na mrzlem severu :D :D
Pa čakamo na tvoje poročanje.....

LP Marolt

Objavljeno: 2. Februar 2004, 12:15
Napisal/-a Mitja Gregorič
Pozdrav v ledene kraje...upam da ne zmrzujete preveč....

M smo "lačni" novic... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Objavljeno: 5. Februar 2004, 14:35
Napisal/-a Milan Dubravac
No tele dni je pa tudi tule bolj spomladansko vreme.
Z veseljem lahko povem, da SLO verzija ze deluje. Seveda se v prvi vrsti moram zahvaliti vsem clanom nase SLO HAZMAT skupine, ki imajo za to veliko zaslug. CD-ji v vseh petih jezikih naj bi bili gotovi v zacetku aprila. Najbolj nam ga pokajo danci, ki se vedno niso koncali. Pogovori tecejo v smeri siritve in izdelave podobnega programa za pozare, v prvi fazi sicer zelo zelo enostavnega. Mi bomo v vsakem primeru poskusali biti zraven. Ni pa samo od mene odvisno seveda.
Zaenkrat toliko. Ko bom imel CD-je v roki pa kaj vec. Potrebno bo najti nacin, kako spraviti program v zivljenje.
Danes zvecer me pa peljejo gledat zacetek svedskega rally-ja, ki naj bi bil sicer zimski, pa kaze bolj na pomladanskega.

Objavljeno: 10. Februar 2004, 14:17
Napisal/-a Milan Dubravac
No tole je uradni logotip našega skupnega evropskega projekta.

Objavljeno: 27. Februar 2004, 20:53
Napisal/-a Milan Dubravac
No testni CD-rom imam že v roki. Sedaj ga stestiram še zadnjič potem grejo pa v tisk. Projekt bo zaključen na zadnjem srečanju v Sloveniji sredi aprila.

Objavljeno: 3. Marec 2004, 19:24
Napisal/-a darko
vsa čast milanu, saj kot sem videl bo to res dober izdelek, ki bo v korist in čast gasilcem v sloveniji.

darko

HazMat training program

Objavljeno: 3. Marec 2004, 21:50
Napisal/-a Gosak
Vsa čast tudi ostalim članom HazMat teama, posebej Mateji. :wink:

Objavljeno: 4. Marec 2004, 18:47
Napisal/-a darko
ja se strinjam in naj mi oprostijo, vendar če ni nekoga ki vleče voz naprej ni nič.

vse več je raznih komisij, pa vse manj je narejenega.

Objavljeno: 22. Marec 2004, 17:38
Napisal/-a skerca
Sem vidu program na na tečaju - špica za trening še bolj bi pa bil če bi ga lahko združil z kakšno bazo o nevarnih snoveh, saj veste dvoje v enem ampak za začetek več kot odlično. Sem se pa naučil še nekaj - prenosni računalnik je že sedaj skoraj nuja v intervencijah....razmišlajmo v tej smeri.

Objavljeno: 17. April 2004, 7:47
Napisal/-a Milan Dubravac
Od danes 17.4. pa do torka 20.4. bo v ICZR na Igu potekalo srečanje HazMat skupine. Srečanja se bo udeležilo 10 predstavnikov iz Danske, Finske, Norveške, Švedske in Slovenije. Pogovori bodo potekali o nadaljevanju projekta in razširitvi s še enim FIRE TRAINING projektom. O rezultatih bom še poročal.

Objavljeno: 18. April 2004, 16:42
Napisal/-a Mitja Gregorič
Upam da se bo Milan kaj kmalu oglasil ni povedal kaj več ... :wink:

Objavljeno: 18. April 2004, 18:50
Napisal/-a binep
No da se mal pohvalmo :oops: Za prevoz te skupine ljudi od letališča Brnik do ICZR Ig smo poskrbeli gasilci iz letališča. Prihod vseh je bil včeraj zvečer in danes popoldan. Ravno pred nekaj minutami sem dostavil zadnjega Norvežana do Iga. V tem trenutku pa se vsi skupaj z Milanom nahajajo v Slovenskih Konjicah, kakor mi je sporočil Milan. Kolikor je meni znano se pa v torek vračajo nazaj v domovino. Po prvih podatkih so navdušeni nad našo deželo :shock: , saj kar so zaupali med vožno iz Brnika do Iga.

Srečno vsem skupaj

lp

Bine