Janez Koncilija napisal/-a:Dave D napisal/-a:Na starejših verzijah marsikaj ne dela.
LP David
Sem porajtal

Ste preveč napredni, jaz sem bolj iz obdobja Kremenčkovih
LP
Janez

Janez, zadeve so tako popravljene, da stran deluje tudi v internet explorerju, v različicah novejših od številke 8. Starejše bo žal potrebno posodobiti in iti v korak s časom (potrebno pritisniti gumb za posodobitev brskalnika). Najlažje je, da si downloadaš Google Chrome -
https://www.google.com/chrome?hl=sl in delaš s tem brskalnikom, saj je trenutno najhitrejši na "trgu", z avtomatskim posodabljanjem.
Oskar napisal/-a:Odlično, sedi 5 !
jaoj , kje bi jaz našel koga ki bi nam tako naredil ?

Oskar, mislim, da ni toliko problem v izdelavi strani, kot v njenem vzdrževanju in ažurnosti. Ob postavitvi se delo šele začne. Je težje najti nekoga, ki bo stalno opravljal novinarsko delo ter delo administratorja, kot za samo postavitev. Na leto objavimo cca. 70 novic, potem pa je tu še urejanje raznih zavihkov (razne specialnosti, tečaji, poročila, sponzorji, novosti, koledarček, dohodnina...) ter fotogalerija ter še in še... Če bi preračunal koliko ur je bilo vloženo v to, se resno vprašaš, koliko je dejansko koristi... Seveda, če hočeš imeti zadeve na nivoju, tko kot je treba. Je pa dobro, če jo imaš.