Stran 790 od 971

Objavljeno: 1. Junij 2007, 0:50
Napisal/-a nejč
Odgovor C

Objavljeno: 1. Junij 2007, 8:42
Napisal/-a dkrzic
odg: C

Objavljeno: 1. Junij 2007, 14:47
Napisal/-a GoGo
Moj odgovor je C :wink:

Objavljeno: 1. Junij 2007, 17:48
Napisal/-a martin
Odgovor: C

lp,martin 8)

Objavljeno: 1. Junij 2007, 19:17
Napisal/-a Tona
odg . C

Objavljeno: 1. Junij 2007, 19:22
Napisal/-a mito
"C"

Objavljeno: 1. Junij 2007, 19:47
Napisal/-a BAČO
" C "

LP BAČO :lol:

Objavljeno: 1. Junij 2007, 21:17
Napisal/-a tinček
ODG. C

Objavljeno: 1. Junij 2007, 21:23
Napisal/-a Mirček
Odg. C

Objavljeno: 1. Junij 2007, 21:57
Napisal/-a ANDY
--C--

Objavljeno: 1. Junij 2007, 22:25
Napisal/-a MICKA
"C"

Objavljeno: 1. Junij 2007, 23:00
Napisal/-a Dingo
Odgovor: C

Objavljeno: 1. Junij 2007, 23:07
Napisal/-a MatKme
Hmm sem za odgovor: "C" :D

Objavljeno: 2. Junij 2007, 0:43
Napisal/-a Jošt
C :roll:

lp, Jošt 8)

Objavljeno: 2. Junij 2007, 10:21
Napisal/-a gasilec3
Naloge vodenja, oziroma vodje oddelka so :

• Sprejem povelj in nalog,
• Ocenitev situacije,
• Ocenitev sredstev, ki so potrebna za dosego naloge,
• Odločitev ( razdelitev naloge, na več manjših nalog, ki jih bodo izvajale skupine),
• Razdelitev oddelka v skupine ( v kolikor to že ni storjeno ), prerazporeditev gasilcev po skupinah glede na nalogo, ki jo ima oddelek
• Nadzor dela skupin,
• Poročanje nadrejenemu o spremembah situacije.

Tole so glavne naloge vodje oddelka na intervenciji. Sprašujem vas, kdo izdaja povelja skupinam ?

a. vodja skupine
b. vodja oddelka
c. vodja intervencije
d. poveljnik enote
e. najvišji po činu


Odgovor:C