Stran 770 od 971

Objavljeno: 2. Maj 2007, 9:38
Napisal/-a Oskar
No tokrat sem sestavil res trd oreh in vsi ki ste ali boste odgovorili pravilno ste uspešno končali to šolsko leto ! :D

Objavljeno: 2. Maj 2007, 9:50
Napisal/-a eustace
C

Objavljeno: 2. Maj 2007, 10:00
Napisal/-a Oskar
Pravila teme »UČIMO SE NA ABC«

- odgovarjate tako, da napišete samo črko pred odgovorom za katerega menite, da je pravilen
- praviloma je samo eden odgovor pravilen , če jih je več ali je potrebno kako drugače napisat odgovor, sestavljalec to tudi posebej napiše
- komentiranje odgovorov ni dovoljeno dokler sestavljavec ne poda pravilnega odgovora
- odgovarjajte »z glave« in šele potem iščite po literaturi, kajti le tako boste preverili svoje znanje


Objavljeno: 2. Maj 2007, 10:10
Napisal/-a gapex
D in C

Objavljeno: 2. Maj 2007, 10:31
Napisal/-a gasilec3
Odgovor C

Objavljeno: 2. Maj 2007, 11:01
Napisal/-a Janez Koncilija
C in D

LP

Janez 8)

Objavljeno: 2. Maj 2007, 11:29
Napisal/-a kosma
Odgovor C in D. :lol:

Objavljeno: 2. Maj 2007, 11:49
Napisal/-a dollar
Odg;"C in D" 8)

lp Robi :wink:

Objavljeno: 2. Maj 2007, 12:02
Napisal/-a Tomkat
Odgovor C & D

Objavljeno: 2. Maj 2007, 12:04
Napisal/-a Dejan Z.
D in C

Objavljeno: 2. Maj 2007, 12:21
Napisal/-a sasolovrenc
odgovor -C- in -D-

LP 8)

Objavljeno: 2. Maj 2007, 13:03
Napisal/-a LeonK
Odgovora C in D :lol:

Objavljeno: 2. Maj 2007, 13:08
Napisal/-a GoGo
Naj bo C in D :wink:

Objavljeno: 2. Maj 2007, 13:46
Napisal/-a rok č
C in D

Objavljeno: 2. Maj 2007, 14:07
Napisal/-a MatKme
V primeru gašenja požara v katerem je zajet tekoči kisik, je potrebno upoštevati dejstvo da:

a. je požar lažje obvljadljiv saj je kisik negorljiv plin
b. da je najprimernejši polni curek srednjega tlaka
c. da je tak požar veliko bolj silovit in hitrejši
d. da lahko vodne kapljice na varnostnem ventilu zmrznejo in preprečijo izhajanje kisika
e. da za gašenje uporabimo specialni prah D

POZOR : PRAVILNA STA DVA ODGOVORA !


Sem za odgvora: C in D :D