Moj ze ni!

Vse v zvezi z volitvami in kongresom v letu 2003
Zaklenjeno

Ali je novoizvoljeni tov. Eöry predsednik vseh gasilcev v Sloveniji?

Glasovanje se je zaključilo dne 30. Maj 2003, 17:55

Ne
20
87%
Da
3
13%

Skupaj glasov: 23

Rolf
Kontakt:

Moj ze ni!

Odgovor Napisal/-a Rolf »

Volitve v tri dni
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

( porka gate :shock: ) pa ne da sta poveljnik pa kaka "vijolica" morala glasovat :?: :!: :lol:

lp DC
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Kontakt:

No dobro, dobro noooo :oops: se iskreno opravičujem vsem "vijolicam", ki znajo priti do foruma :roll: ( pa tudi poveljnik "ima svojo glavo" :lol: ) vendar, kar se mora pač ni težko :twisted: So pa vsa "naša dekleta", ki smo jih poimenovali po že navedenih čudovitih cvetlicah čisto OK in niti slučajno ni bilo nikoli drugače mišljeno :shock: Konec koncev pa naj se ve, da niso postale "vijolice" po svoji volji, ali pač :? , ker kolikor vem, so dekleta v večini gasilke in gasilke so bile v drugačnih uniformah.......vendar, kar se mora -....... :(

Še enkrat ponavljam, nič slabega ni bilo mišljeno :roll:

lp DC
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Kontakt:

Jaz sem glasoval v tej Rolfovi anketi :oops: (samo enkrat) in kje je moj glas, se na forumo ve že dolgo :lol: Se pa čudim izredni maščevalnosti "staro - novega" predsednika :shock: saj je npr. zaradi enega Colnariča "eliminiral" celo Prlekijo :lol: Tovariša Eörya sicer zaradi nekaterih lastnosti izredno cenim in sem še sedaj začuden nad izredno maščevalnostjo :lol: Jaz sem že davno ( tudi na tem forumu ) povedal, da z njim ne želim več sodelovati in tudi nisem pričakoval, da bi me povabil k nadaljnjemu sodelovanju vendar bi si lahko našel med 6000 gasilci ( tudi v Prlekiji ) kakega simpatizerja :twisted: O tem, kako si je pridobival podporo, ki se je na koncu pokazala kot dejanska izvolitev, bomo pa še kako rekli, če ne zaradi drugega, zaradi tega da se bo vedelo tudi to :roll:

lp DC
Uporabniški avatar
Gregor K.
moderator
moderator
Kraj: Nekje na poti...
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Gregor K. »

Drago nisem najbolje obveščen, ali ti nisi obdržal svoje funkcije? :?
Glede gospoda "tovariša" T... ups, Eoerija (kje je preglas?) pa tako ne bi zgubljali besed...
To, kar vemo, je kapljica, to, česar ne vemo, je morje. (Newton)

In nazadnje jo stakne, ki bila mu je kos...

http://www.facebook.com/pgdokonina
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Kontakt:

Gregor: :lol:

Ne, nisem več član predsedstva GZS :P :lol: sem se "prekvalificiral" v poveljnika CZ 8) Človek, ( čeprav eni pozneje kot drugi ) počasi pride k pameti :twisted:, sem pa še ( tudi ) tajnik GZ ...itd.

lp DC
Zaklenjeno