pozabil sem dodati še to, da pozabite na ročno zavoro pri parkiranju že pri manjšem naklonu poti!icko napisal/-a:roke vstran od Dailyja...zavore niso primerne za obremenitve okol 5.5. ton... ne kupujte tega
obvezno mora biti v prestavi ali pa za vsako parkiranje podlagati zagozde po kolesa