Pozdravljeni!
Vidim da se je odprla zanimiva razprava!
Zato sem se odločil da tudi jaz podam svoje mnenje, če kahk seveda ( glede nato da vem da nekaterim nebo všeč)?
Slovenija je svobodna! Odločamo se po svoji volji! Niti nevem zakaj in kako lako pgd, gz ali gzs omejuje moje osebno odločitev! Če ...
Našli ste 1 zadetek
- 23. December 2014, 23:53
- Forum: Ostalo
- Tema: Gasilska enota 14
- Odgovori: 303
- Ogledi: 83719