Našli ste 2 zadetka
- 27. Oktober 2015, 14:58
- Forum: Telekomunikacije
- Tema: Prikaz sporočila pozivnika na zaslonu v garaži
- Odgovori: 15
- Ogledi: 11319
Odg: Prikaz sporočila pozivnika na zaslonu v garaži
Pri nas je zadeva urejena tako da imamo v garaži montiran ekran ki je pravzaprav televizija. Prvi ki ob intervenciji pride v gas. dom prižge ekran in odpre se mu intervencijska lista (sistem intervencije.net). Kot je že bilo opisano na zgoraj ta sistem omogoča prikaz kdo prihaja v dom(+npr kdo ima ...
- 23. November 2014, 14:34
- Forum: Informatika
- Tema: Gasilska društva na Facebook-u
- Odgovori: 60
- Ogledi: 85708