Polo98 in Primož
Vidva sta napisala, da je to možno. Jaz sem pred več leti poslušal te frekvence, sedaj bi jih pa spet zelo rad !
Kako ? S kakšno opremo ? Koliko to stane ?
Ali poznata koga, ki sedaj lahko to posluša ?
LP, Aleš
Našli ste 1 zadetek
- 10. September 2013, 23:21
- Forum: Telekomunikacije
- Tema: tetra
- Odgovori: 12
- Ogledi: 5136