Našli ste 3 zadetke

Napisal/-a mravlek
3. Junij 2013, 10:03
Forum: Organizacijske in pravne zadeve
Tema: Nošenje nadomestnih trakov
Odgovori: 6
Ogledi: 8098

Re: Nošenje nadomestnih trakov

Hvala!
Napisal/-a mravlek
2. Junij 2013, 21:30
Forum: Organizacijske in pravne zadeve
Tema: Nošenje nadomestnih trakov
Odgovori: 6
Ogledi: 8098

Re: Nošenje nadomestnih trakov

Hvala za hiter odgovor, toda ta pravilnik sem ze gledal, pa mi ni 100% jasno


torej če za primer vzamemo

varianta s tremi trakovi

1 2 3

in priznanja gasilske zveze I., II. in III.

je najnizji v tem primeru priznanje GZ III. stopnje na zunanji strani obleke

A mam prav?
Napisal/-a mravlek
2. Junij 2013, 21:15
Forum: Organizacijske in pravne zadeve
Tema: Nošenje nadomestnih trakov
Odgovori: 6
Ogledi: 8098

Nošenje nadomestnih trakov

Nikjer nisem našel pravilnika, kako oz. po kakšen zaporedju se nosijo nadomestni trakovi oz. s katere strani se začnejo.

Verjetno od najnižjega spodaj (Priznanje gasilske zveze) do najvišjega zgoraj, samo s katere strani se začne najnižji?
Z zunanje ali notranje strani na levi strani obleke ...