
Našli ste 17 zadetkov
- 26. December 2013, 14:27
- Forum: Ostalo
- Tema: Saj ni res pa je...
- Odgovori: 290
- Ogledi: 110515
Odg: Saj ni res pa je...
Na spletni strani GBL je sledeča slika, kjer je označeno kje posredujejo.


- 1. Maj 2013, 23:39
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: VOZNI PARK PGD Gornja Radgona
- Odgovori: 145
- Ogledi: 72423
Odg: VOZNI PARK PGD Gornja Radgona
Rosenbauer-Mettis??
Vsaj domnevam glede na to da prihaja z vašega konca.
Vsaj domnevam glede na to da prihaja z vašega konca.
- 8. April 2013, 12:38
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: Vozila v vaših enotah!
- Odgovori: 655
- Ogledi: 386552
Odg: Vozila v vaših enotah!
Ti dve vozili sigurno nista za 20 let. Za bizovišgega tama vem da ima že varjeno šasijo ker je počila, in pa večkrat menjano sklopko.
Tudi sam sem napisal da imamo v društvu GVM, sicer me ne moti, vendar pa bi raje imel namesto tega kakšen GVC. Samo kaj ko nisem imel pri nakupu nobene besede, bi pa ...
Tudi sam sem napisal da imamo v društvu GVM, sicer me ne moti, vendar pa bi raje imel namesto tega kakšen GVC. Samo kaj ko nisem imel pri nakupu nobene besede, bi pa ...
- 7. April 2013, 12:24
- Forum: Izobraževanje
- Tema: PRVA POMOČ???
- Odgovori: 11
- Ogledi: 4711
Odg: PRVA POMOČ???
Tudi jaz poznam tri ki imajo pravljeno zdravstveno šolo pa so mogli obiskovat tečaj, ampak to ni bil tečaj rdečega križa ampak Reševalne postaje Ljubljana. Razlog da so morali opavljati tečaj je pa da v šoli učijo osnove PNMP, na tačaju pa se naučiš še dodatnih stvari. Tudi Reševalec mora predno se ...
- 7. April 2013, 12:19
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: GCGP
- Odgovori: 38
- Ogledi: 10660
Odg: GCGP
Se opravičujem, količine vode poznam, ampak nisem zasledil koliko vode imajo v pgd črnuče - GCGP1
V Črnuškem unimogu je 1500l vode. Drugače pa je avto dobro narejen, edino kar mene osebno moti je da so zadnji sedeži obrnjeni nasproti smeri vožnje.
In kaj je narobe pri tako obrnjenih sedežih ...
V Črnuškem unimogu je 1500l vode. Drugače pa je avto dobro narejen, edino kar mene osebno moti je da so zadnji sedeži obrnjeni nasproti smeri vožnje.
In kaj je narobe pri tako obrnjenih sedežih ...
- 6. April 2013, 17:53
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: GCGP
- Odgovori: 38
- Ogledi: 10660
Odg: GCGP
V Črnuškem unimogu je 1500l vode. Drugače pa je avto dobro narejen, edino kar mene osebno moti je da so zadnji sedeži obrnjeni nasproti smeri vožnje.wyx napisal/-a:Se opravičujem, količine vode poznam, ampak nisem zasledil koliko vode imajo v pgd črnuče - GCGP1
- 4. April 2013, 15:35
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: Vozila v vaših enotah!
- Odgovori: 655
- Ogledi: 386552
Odg: Vozila v vaših enotah!
No da jaz vrnem temo v pravo smer.
PGD Stanežiče-Dvor, 1.kategorija imamo:
GV-V1 Iveco Daily 65C15 (2002)
GVM1 VW Trasporter (2012)
PGD Stanežiče-Dvor, 1.kategorija imamo:
GV-V1 Iveco Daily 65C15 (2002)
GVM1 VW Trasporter (2012)
- 26. Marec 2013, 18:49
- Forum: Gašenje
- Tema: Tri gasilci v tunel
- Odgovori: 39
- Ogledi: 14238
Odg: Re: Tri gasilci v tunel
Jaz pa mislim da je bolje da so tisti trije gasilci bli v ´petih minutah´ tam, kot da bi morali čakati na enote iz Celja in Domžal.
Vsaka intervencija je specifična, torej tisti trije profesionalci, mislim, daimajo dovolj izkušenj da vedo zakaj so kaj storili tako ali drugače.
Na koncu, pa so itak ...
Vsaka intervencija je specifična, torej tisti trije profesionalci, mislim, daimajo dovolj izkušenj da vedo zakaj so kaj storili tako ali drugače.
Na koncu, pa so itak ...
- 26. Marec 2013, 14:44
- Forum: Gašenje
- Tema: Tri gasilci v tunel
- Odgovori: 39
- Ogledi: 14238
Odg: Tri gasilci v tunel
Da ne bom pametoval preveč, bom samo tako vprašal. Kaj nas uči gasilska taktika, koliko gasilcev mora biti da enota lahko posreduje?
Kolikor jaz vem je to skupina, se pravi trije gasilci. Glede IDA pa vrjetno ta ki nima maske dobro ve zakaj je nima.
Kolikor jaz vem je to skupina, se pravi trije gasilci. Glede IDA pa vrjetno ta ki nima maske dobro ve zakaj je nima.
- 23. Februar 2013, 19:06
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
- Odgovori: 95
- Ogledi: 62281
Odg: Vozila poklicnih gasilcev iz Ljubljane
To je novi voz6 stari gre pa gre na 23, vsaj jaz sem tako obveščen.
- 6. Januar 2013, 15:27
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: Podvozja primerna za GVM
- Odgovori: 12
- Ogledi: 2686
Odg: Podvozja primerna za GVM
No mi pa smo kakšen mesec lastnik novega VW Transporterja 4motion 2.0 BiTDI, in smo zaenkrat zadovolni. Sicer pa smo se zaradi velikosti garaže odličili za VW, drugače pa je ebil v igri tudi Sprinter, ki ima po mojem mneju boljši 4X4 pogon, vendar pa tudi Transporter kar dobro pleza po terenu.
- 20. December 2012, 19:20
- Forum: Izobraževanje
- Tema: iHELP skupaj rešujemo hitreje
- Odgovori: 95
- Ogledi: 59973
Odg: iHELP skupaj rešujemo hitreje
Kolikor je meni znano človez z opravljenim tečajem za bolničarja ni več laik, vsaj tako pravi inštruktor ki je mene imel tečaj za bolničarja iz RP LJubljana. Po jegovem, in tudi po mojem mnenju je lakik tisti ki pozna samo osnove oživljanja, recimo nekdo ki ima opraljeno prvo pomoč za vozniški izpit.
- 11. December 2012, 16:17
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: Kombinezoni za gašenje požarov v naravi
- Odgovori: 33
- Ogledi: 9101
Odg: Kombinezoni za gašenje požarov v naravi
Tudi mi imamo namen kupiti kombinezone za požare v naravi, pa me zanima sledeče glede vaših izkušenj katere bi najbolj priporočaili, dobili smo že nekaj ponud od podjetij, vedar pa cene za kos odstopajo v vrednosti 100€. Nismo pa še odločeni ali bi vzeli impregniran bombaž ali nomex.
lp
lp
- 1. December 2012, 14:08
- Forum: Organizacijske in pravne zadeve
- Tema: vaše mnenje
- Odgovori: 38
- Ogledi: 11822
Odg: vaše mnenje
Ne vem od kje tebi informacija da so gasilci z vodo napajali vodni top.
Pregledal sm ogromno slik na itrnetu pa ne vem od kje vam ta informacija, gasilcev na nobeni sliki in vedeoposnitkih ni videti.
Pregledal sm ogromno slik na itrnetu pa ne vem od kje vam ta informacija, gasilcev na nobeni sliki in vedeoposnitkih ni videti.
- 17. November 2012, 13:31
- Forum: Informatika
- Tema: Problemi s sprejemom pozivov
- Odgovori: 8
- Ogledi: 3993
Odg: Problemi s sprejemom pozivov
Zbiljc, pri nas se je to dogajalo malo pred poplavami, ko smo imeli sektorsko vajo, smo dobili poziv približno 45 minut po tem ko je vodija vaje zahteval aktivacijo sektorja. Za sosednje društvo pa vem da je dedovalo samo preko pozivnikov, obveščanje preko SMS pa ne. Po informacijah naj bi se to ...