Našli ste 53 zadetkov
- 11. Marec 2018, 9:18
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: vozila GVGP 1 in GVGP 2
- Odgovori: 19
- Ogledi: 11948
- 11. Marec 2018, 9:03
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: Novi Iveco Daily terenski 4x4
- Odgovori: 2
- Ogledi: 4631
- 16. Januar 2018, 15:20
- Forum: Ostalo
- Tema: Ukinjanje PGD
- Odgovori: 79
- Ogledi: 75638
Odg: Ukinjanje PGD
V Sloveniji je res preveč društev.
Na primer na primorskem, ki pokriva 20% slovenskega ozemlja je okoli 100 društev.
Torej jih bi moralo biti v celi sloveniji 500, a jih je več kot 1000.
Sttoški vemo vsi kaki so; telefon, internet, gorivo, elektrika, voda,...
Mestna občina Koper da za svojih 10 ...
Na primer na primorskem, ki pokriva 20% slovenskega ozemlja je okoli 100 društev.
Torej jih bi moralo biti v celi sloveniji 500, a jih je več kot 1000.
Sttoški vemo vsi kaki so; telefon, internet, gorivo, elektrika, voda,...
Mestna občina Koper da za svojih 10 ...
- 19. Oktober 2015, 22:32
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: Aktualna javna naročila gasilskih vozil in opreme
- Odgovori: 682
- Ogledi: 428380
- 16. September 2013, 18:46
- Forum: Preventiva
- Tema: zdravniški pregled
- Odgovori: 7
- Ogledi: 18830
Re: zdravniški pregled
Za tiste bolj zahtevne je obvezen 4, za ostala pa 3.
- 12. Avgust 2013, 11:45
- Forum: Gašenje
- Tema: Požar na Trstelju (2013)
- Odgovori: 19
- Ogledi: 9322
Re: Požar na Trstelju (2013)
Iz vsake napake se nekaj naučimo
Tako je blo tudi v lanski sezoni n Črnem kalu in Obrovu. Aktiviranih je bilo veliko društev, tako da se je požar zelo hitro pogasilo.
Kar se pa tiče včerajšnjega dne, je blo tudi tako. Veliko moštva in tehnike, tako da se ni nobeden gasilec ni preveč utrudil, in s ...
Tako je blo tudi v lanski sezoni n Črnem kalu in Obrovu. Aktiviranih je bilo veliko društev, tako da se je požar zelo hitro pogasilo.
Kar se pa tiče včerajšnjega dne, je blo tudi tako. Veliko moštva in tehnike, tako da se ni nobeden gasilec ni preveč utrudil, in s ...
- 29. Julij 2013, 18:47
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: zaščitna obleka
- Odgovori: 64
- Ogledi: 36445
Re: zaščitna obleka
Kako pa bi ti naredil, Primož??
Imaš na razpolago zaščitne obleke ki izpolnjujejo vse standarde in jih dobiš za 100 EUR.
Ali kupiš tiste tipizirane in daš mnogo več, si pa isto zaščiten?
Imaš na razpolago zaščitne obleke ki izpolnjujejo vse standarde in jih dobiš za 100 EUR.
Ali kupiš tiste tipizirane in daš mnogo več, si pa isto zaščiten?
- 29. Julij 2013, 10:58
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: zaščitna obleka
- Odgovori: 64
- Ogledi: 36445
Odg: zaščitna obleka
Sej se poznava Primož, pa nisem tak da bom zavajal.
Pač povem moje mnenje.
Meni je bolj zanimiv ta drugi del besedila;
Uporablja se lahko le gasilsko zaščitno in reševalno opremo, ki je standardizirana in za prostovoljne gasilce tudi tipizirana v skladu z akti Gasilske zveze Slovenije. Gasilska ...
Pač povem moje mnenje.
Meni je bolj zanimiv ta drugi del besedila;
Uporablja se lahko le gasilsko zaščitno in reševalno opremo, ki je standardizirana in za prostovoljne gasilce tudi tipizirana v skladu z akti Gasilske zveze Slovenije. Gasilska ...
- 29. Julij 2013, 9:09
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: zaščitna obleka
- Odgovori: 64
- Ogledi: 36445
Re: zaščitna obleka
Primož, se ne strinjam s tabo.
Zakonodaja predpisuje standarde. Ti pa so prisotni tudi pri oblekah brez znakca GZS
Problem je tipizacija, ki zahteva da mi kupujemo točno določene artikle.
Mi v društvu smo nabavli 25 kompletov intervencijskih oblek, ki zadostujejo standardu niso pa tipizirane ...
Zakonodaja predpisuje standarde. Ti pa so prisotni tudi pri oblekah brez znakca GZS
Problem je tipizacija, ki zahteva da mi kupujemo točno določene artikle.
Mi v društvu smo nabavli 25 kompletov intervencijskih oblek, ki zadostujejo standardu niso pa tipizirane ...
- 27. Julij 2013, 14:21
- Forum: Ostalo
- Tema: Predstavitev gasilcev v medijih
- Odgovori: 1020
- Ogledi: 370885
- 22. Julij 2013, 15:23
- Forum: Gašenje
- Tema: Poletna požarna sezona 2013
- Odgovori: 42
- Ogledi: 24702
Odg: Poletna požarna sezona 2013
Pa se je začelo
- 19. Julij 2013, 13:38
- Forum: Ostalo
- Tema: Pomoč za PGD Pušča
- Odgovori: 66
- Ogledi: 24740
Re: Pomoč za PGD Pušča
POŽARI IN EKSPLOZIJE
18.7.2013 20:42
Požari v naravi oziroma na prostem - požari na smetiščih, odlagališčih
Ob 20.32 so na smetišču na Pušči, občina Murska Sobota, zagorele smeti. Gasilci iz PGD Murska Sobota, Černelavci in Pušča so pogasili goreče smeti.
18.7.2013 20:42
Požari v naravi oziroma na prostem - požari na smetiščih, odlagališčih
Ob 20.32 so na smetišču na Pušči, občina Murska Sobota, zagorele smeti. Gasilci iz PGD Murska Sobota, Černelavci in Pušča so pogasili goreče smeti.
Re: E naslov
slabo si iskal
- 8. Julij 2013, 21:05
- Forum: Vozila in oprema
- Tema: Ali je kje v Sloveniji vozilo GVM - 2
- Odgovori: 6
- Ogledi: 2165
Re: Ali je kje v Sloveniji vozilo GVM - 2
Tiste oznake od poklicnih ni dosti za gledat.
Sej imajo tudi pv2, kao, ki pa je navadni pv1
Sej imajo tudi pv2, kao, ki pa je navadni pv1