Forum Gasilci.org
Skoči na vsebino
Iskanje
Napredno iskanje
Hitre povezave
Neodgovorjeni prispevki
Poglej aktivne teme
Iskanje
FAQ
Prijava
Registriraj se!
Seznam forumov
Iskanje
Iskanje
Našli ste 1 zadetek
Pojdi na napredno iskanje
Iskanje
Napredno iskanje
Našli ste 1 zadetek • Stran
1
od
1
Napisal/-a
anze92
14. September 2010, 20:51
Forum:
Informatika
Tema:
Emergency 4
Odgovori:
254
Ogledi:
99819
Odg: Emergency 4
Živjo!
Sem nov na forumu in me nekaj zanima.Jaz sem potegnil igrico dol in je sploh nemorem inštalerat pa sploh nevem zakva ne, tud nobene mape za instal ni not!Mogoče kdo ve zakaj?
Hvala, in lp
Skoči na prispevek
Prikaži:
Vsi rezultati
1 dan
7 dni
2 tedna
1 mesec
3 mesece
6 mesece
1 leto
Razvrsti po:
Avtor
Čas prispevka
Forum
Naslov teme
Zadeva prispevka
Smer:
Naraščajoče
Padajoče
Našli ste 1 zadetek • Stran
1
od
1
Pojdi na napredno iskanje
Pojdi na
Gašenje in reševanje
↳ Gašenje
↳ Nevarne snovi
↳ Tehnično reševanje
↳ Vozila in oprema
Izobraževanje in tekmovanja
↳ Izobraževanje
↳ Učimo se, na ABC
↳ Učbenik za gasilca
↳ Tekmovanja
↳ Fire Combat Slovenija
↳ Preventiva
Informatika in telekomunikacije
↳ Informatika
↳ Telekomunikacije
Razno
↳ Organizacijske in pravne zadeve
↳ Volitve in kongres 2018
↳ Finance
↳ Spremembe PGS
↳ Volitve in kongres 2008
↳ Ostalo
↳ Zbirateljstvo
↳ Mladina
↳ International forum
↳ Arhiv
↳ Novice in zanimivosti
↳ Napovednik
↳ Volitve in kongres 2003
Gasilci.org
↳ O forumu in spletišču Gasilci.org
↳ Testni forum
Negasilske zadeve
↳ Splošno
↳ Voščila