Hja mogoče bom spet ja član Rodice
Začasno sem član Pšate
Našli ste 8 zadetkov
- 6. Januar 2006, 22:24
- Forum: Organizacijske in pravne zadeve
- Tema: VOZILA ali OPREMA
- Odgovori: 46
- Ogledi: 7670
- 6. Januar 2006, 22:22
- Forum: Organizacijske in pravne zadeve
- Tema: Organizacija gasilskih vaj
- Odgovori: 7
- Ogledi: 7090
- 6. Januar 2006, 22:02
- Forum: Organizacijske in pravne zadeve
- Tema: VOZILA ali OPREMA
- Odgovori: 46
- Ogledi: 7670
- 6. Januar 2006, 21:48
- Forum: Organizacijske in pravne zadeve
- Tema: VOZILA ali OPREMA
- Odgovori: 46
- Ogledi: 7670
- 6. Januar 2006, 21:14
- Forum: Organizacijske in pravne zadeve
- Tema: VOZILA ali OPREMA
- Odgovori: 46
- Ogledi: 7670
- 6. Januar 2006, 18:24
- Forum: Organizacijske in pravne zadeve
- Tema: VOZILA ali OPREMA
- Odgovori: 46
- Ogledi: 7670
- 6. Januar 2006, 18:12
- Forum: Organizacijske in pravne zadeve
- Tema: VOZILA ali OPREMA
- Odgovori: 46
- Ogledi: 7670
Samo nekaj bom povedal
Janez Tratnik vid se koliko si oddaljen od mesta da si še toliko za časom,breberi vse kaj sem napisal potem pa ropotaj.
Naše društvo ima poklicno enoto oddaljeno 3 km,in zato pogasijo 95% vseh intervencij,in ne prihajam iz nobenega mesta,v našem društvu je aktivnih skoraj 40 ...
Janez Tratnik vid se koliko si oddaljen od mesta da si še toliko za časom,breberi vse kaj sem napisal potem pa ropotaj.
Naše društvo ima poklicno enoto oddaljeno 3 km,in zato pogasijo 95% vseh intervencij,in ne prihajam iz nobenega mesta,v našem društvu je aktivnih skoraj 40 ...
- 5. Januar 2006, 18:22
- Forum: Organizacijske in pravne zadeve
- Tema: VOZILA ali OPREMA
- Odgovori: 46
- Ogledi: 7670
VOZILA ali OPREMA
Zanima me vaše mnenje
Čemu bi morali prostovoljni gasilci nameniti več sredstev OSEBNI ZAŠČITI operative ali DRAGIM VOZILOM?
Vem da je oboje nujno potrebno za delovanje vsakega PGD-ja!
Ampak
Zakaj nekatera manjša društva naprimer kupujejo vozila v vrednosti od ca. 35.000.000 do 50.000.000 oziroma ...
Čemu bi morali prostovoljni gasilci nameniti več sredstev OSEBNI ZAŠČITI operative ali DRAGIM VOZILOM?
Vem da je oboje nujno potrebno za delovanje vsakega PGD-ja!
Ampak
Zakaj nekatera manjša društva naprimer kupujejo vozila v vrednosti od ca. 35.000.000 do 50.000.000 oziroma ...