Našli ste 8 zadetkov

Napisal/-a Firefighter
6. Januar 2006, 22:24
Forum: Organizacijske in pravne zadeve
Tema: VOZILA ali OPREMA
Odgovori: 46
Ogledi: 7670

Hja mogoče bom spet ja član Rodice
Začasno sem član Pšate
Napisal/-a Firefighter
6. Januar 2006, 22:22
Forum: Organizacijske in pravne zadeve
Tema: Organizacija gasilskih vaj
Odgovori: 7
Ogledi: 7090

Ja izdelava vaje res ni tako enostavna kot si predstavljaš,ni pa tudi tako zahtevna de se jo nebi dalo izpeljati

Najprej si moraš zamisliti obseg vaje:
-koliko društev naj bi sodelovalo
-koliko vozil

Potem pride na vrsto izbira primernega objekta:
-šola
-industrijski obrat
-kmetija(npr.hlev ...
Napisal/-a Firefighter
6. Januar 2006, 22:02
Forum: Organizacijske in pravne zadeve
Tema: VOZILA ali OPREMA
Odgovori: 46
Ogledi: 7670

Aja, to te muči, kdo sem

sploh ni panike

Ime mi je Klemen
prihajam pa iz Rodice pri Domžalah

ja itak, da nisem slab fant, če ne - ne bi bil gasilc, bi bil piromanček :lol:
razpizdil me je sam to, ker sta z Janezom vse napol prebrala, al pa sta si narobe razlagala
jst nimam nč prot nabavam vozil ...
Napisal/-a Firefighter
6. Januar 2006, 21:48
Forum: Organizacijske in pravne zadeve
Tema: VOZILA ali OPREMA
Odgovori: 46
Ogledi: 7670

Ja zakaj pa skačeš pol sploh v debato

pa ne o tečaju varne vožnje!
hočem samo povedati da je kamion ostal v blatu kot okopan,pa ni šofer kriv,ampak noč,ki nam ni dala možnosti da bi pogledali teren na katerega smo zapeljali kamion

Vidim da je tukaj veliko filozofov in teoretikov,malo pa gasilcev s ...
Napisal/-a Firefighter
6. Januar 2006, 21:14
Forum: Organizacijske in pravne zadeve
Tema: VOZILA ali OPREMA
Odgovori: 46
Ogledi: 7670

U oprosti povelnik!!!
Ker si ti tako pismen :lol:
pa k si toliko v šolo hodil :!:

Aja pa bolje se pripeljat s šajtergo pa biti spodobno zaščiten kot pa se pripeljati z Merđotom pa na sebi nositi 20 let stare uniforme ali pa iti v prostor brez podkap!!
Tudi to se dogaja

Pač jaz dam več na lastno ...
Napisal/-a Firefighter
6. Januar 2006, 18:24
Forum: Organizacijske in pravne zadeve
Tema: VOZILA ali OPREMA
Odgovori: 46
Ogledi: 7670

In Marky ima prav!

tudi jaz prihajam iz podobne zveze
in v takem primeru kot ga je on navedel,se tudi meni zdi bolj primerno da bi društva kupovala manjša vozila,ker prvi udar večinoma opravi poklicna enota.
sej mogoče sva pa z markijem celo iz istega teritorija

Naše društvo ima na svojem ...
Napisal/-a Firefighter
6. Januar 2006, 18:12
Forum: Organizacijske in pravne zadeve
Tema: VOZILA ali OPREMA
Odgovori: 46
Ogledi: 7670

Samo nekaj bom povedal

Janez Tratnik vid se koliko si oddaljen od mesta da si še toliko za časom,breberi vse kaj sem napisal potem pa ropotaj.
Naše društvo ima poklicno enoto oddaljeno 3 km,in zato pogasijo 95% vseh intervencij,in ne prihajam iz nobenega mesta,v našem društvu je aktivnih skoraj 40 ...
Napisal/-a Firefighter
5. Januar 2006, 18:22
Forum: Organizacijske in pravne zadeve
Tema: VOZILA ali OPREMA
Odgovori: 46
Ogledi: 7670

VOZILA ali OPREMA

Zanima me vaše mnenje

Čemu bi morali prostovoljni gasilci nameniti več sredstev OSEBNI ZAŠČITI operative ali DRAGIM VOZILOM?

Vem da je oboje nujno potrebno za delovanje vsakega PGD-ja!
Ampak
Zakaj nekatera manjša društva naprimer kupujejo vozila v vrednosti od ca. 35.000.000 do 50.000.000 oziroma ...