Našli ste 1608 zadetkov

Napisal/-a Franci
26. Julij 2024, 17:19
Forum: Telekomunikacije
Tema: Motorola DP4800e
Odgovori: 3
Ogledi: 3259

Motorola DP4800e

Zanima me kako pri omenjeni postaji pogledaš njen ID?

lp, franci
Napisal/-a Franci
29. Oktober 2023, 19:05
Forum: Ostalo
Tema: SV. Florjan literatura, knjige, itd...
Odgovori: 6
Ogledi: 11684

Re: SV. Florjan literatura, knjige, itd...

Tole temo bom porabil za eno vprašanje.
Ali kdo pozna kakega mojstra, ki bi na fasado narisal
Florjana po predlogi?
Napisal/-a Franci
8. Avgust 2019, 16:58
Forum: Ostalo
Tema: novi gasilski domovi
Odgovori: 268
Ogledi: 222567

Odg: novi gasilski domovi

Tudi na Škofljici se bo gradil nov gasilski dom:

Zanimivo kako se ponavlja koncept. Pred leti sem imel priložnost videti zasnovo (študijo) za GD Lavrica (ista občina). Tudi v tisti zasnovi je bilo kar precej steklenih fasad.

Kakorkoli, upam da vsaj kakšen od njiju ugleda realizacijo.


Zaenkrat ...
Napisal/-a Franci
8. Avgust 2019, 16:52
Forum: Organizacijske in pravne zadeve
Tema: sredstva požarnega sklada
Odgovori: 8
Ogledi: 10553

Odg: sredstva požarnega sklada

Glede na to da je oprema požarnega sklada razdeljena; me zanima kateri IDA so bili letos kupljeni?
Napisal/-a Franci
10. Marec 2019, 21:04
Forum: Organizacijske in pravne zadeve
Tema: Veljavnost zaščitne obleke
Odgovori: 3
Ogledi: 8295

Odg: Veljavnost zaščitne obleke

Če imajo obleke vse oznake iz piktograma vidne in so še ne uničene so lahko tudi starejše od 10 let. Sicer pa so obleke od proizvajalca, ki jih uporabljamo v našem društvu, vse te označbe od letnika 2005 naprej.
Lani septembra smo imeli tudi požarnega inšpektorja in pri teh oblekah ni bilo ...
Napisal/-a Franci
9. Februar 2017, 20:36
Forum: Telekomunikacije
Tema: FireAlert aplikacija
Odgovori: 232
Ogledi: 137206

Odg: FireAlert aplikacija

Imam vprašanje; kar nekaj članov mi je že pojamralo da v Samsungovem telefonu X Cover 3 aplikacija FA ne deluje.
Je mogoče že kdo prišel zadevi do dna oz. kaj bi lahko bilo narobe?

Zadeva rešena. Pri posodobitvi androida na verzijo 5.1.1. je prišlo do sistemske napake.
Ponastavitev sistema in na ...
Napisal/-a Franci
3. Januar 2017, 19:46
Forum: Telekomunikacije
Tema: FireAlert aplikacija
Odgovori: 232
Ogledi: 137206

Odg: FireAlert aplikacija

Imam vprašanje; kar nekaj članov mi je že pojamralo da v Samsungovem telefonu X Cover 3 aplikacija FA ne deluje.
Je mogoče že kdo prišel zadevi do dna oz. kaj bi lahko bilo narobe?
Napisal/-a Franci
29. September 2016, 16:52
Forum: Organizacijske in pravne zadeve
Tema: Izvoz vozila na neintervencijsko vožnjo?!
Odgovori: 90
Ogledi: 45038

Odg: Izvoz vozila na neintervencijsko vožnjo?!

Bom podal vprašanje kar v tejle temi:
Kako izvozimo na vajo?
- z lučkami in sireno ali brez
Napisal/-a Franci
25. Avgust 2015, 21:58
Forum: Finance
Tema: E-računi
Odgovori: 7
Ogledi: 25231

Re: E-računi

Mi izstavljamo račun ministrstvu v papirni obliki - enega mesečno. :D
Napisal/-a Franci
13. Marec 2015, 9:52
Forum: Vozila in oprema
Tema: Novi GVM-1 PGD Brezje
Odgovori: 16
Ogledi: 12873

Odg: Novi GVM-1 PGD Brezje

Mene pa zanima če je bilo opremlanje prtlažnjega (tako kot je) prostora vaša zhteva?
Drugače pa top vozilo. =D>
Napisal/-a Franci
9. Januar 2015, 20:37
Forum: Ostalo
Tema: Gasilska enota 14
Odgovori: 303
Ogledi: 83597

Re: Gasilska enota 14

Prebral vseh devetnajst strani šrota. Nisem imel namena komentirati te zadeve, pa sem si premislil.
Ni mi všeč način kako so novinarji pop tv klicarili po društvih želeli narediti nekaj fotk notranjosti
gasilskega doma in "tisto" nekaj bi posneli.(pred 19.12.2014) #-o
Zato mi je pa zelo všeč da je ...
Napisal/-a Franci
29. December 2014, 18:39
Forum: Organizacijske in pravne zadeve
Tema: Dobrodelni koncerti - ŽLED 2014
Odgovori: 13
Ogledi: 15619

Odg: Dobrodelni koncerti - ŽLED 2014

Dve motorki 550 XP - super zadeva stestirano. :wink:
Napisal/-a Franci
24. Marec 2014, 0:23
Forum: Telekomunikacije
Tema: INTERVENCIJE.NET ali ASK ?
Odgovori: 6
Ogledi: 3865

Re: INTERVENCIJE.NET ali ASK ?

Pri nas sekundo do dve za pozivnikom (intervencije.net)
Napisal/-a Franci
1. Marec 2014, 11:10
Forum: Gašenje
Tema: Uporaba IDA
Odgovori: 68
Ogledi: 40591

Odg: Uporaba IDA

gapi napisal/-a:.......... No bo treba začet na zdravniške hodit v Ljutomer.
:wink:
Napisal/-a Franci
1. Marec 2014, 11:05
Forum: Gašenje
Tema: Uporaba IDA
Odgovori: 68
Ogledi: 40591

Odg: Uporaba IDA

Ni mi jasno kako imajo lahko ZD tako različne cene; saj so ista firma, pa še v isti državi živimo. #-o
Najcenejše ponudbe:
3.člen: 78,00 €
4.člen: 205,00 €