Stran 1 od 1

Maketa MB

Objavljeno: 26. Marec 2010, 9:07
Napisal/-a fenix4
Pozdravljeni.

Zanima me, če ima kdo od forumašev slike same makete MB, katero uporabljate za vaje trodelca? Če ima pa kdo še kakšne mere, ima pa pivo v dobrem, če mi pošlje, oz objavi tle gor :)

hvala

lp

Odg: Maketa MB

Objavljeno: 27. Marec 2010, 8:11
Napisal/-a žanvandam
Najlažje ti bo, či izmerite vašo MB in po njej naredite maketo. Uporabite tiste mere, saj so tudi na tekmovanjih podobne MB.

Odg: Maketa MB

Objavljeno: 27. Marec 2010, 9:16
Napisal/-a fenix4
ja hvala, ampak ne dobiš piva :lol:

Re: Maketa MB

Objavljeno: 28. Marec 2010, 19:01
Napisal/-a mitja1981
Lep pozdrav!

Smo na novo ustanovljena ekipa! Treniramo na maketi MB, katera ni niti približno narejena po pravih merah ( višina grla motorne, višina C izliva, skupna višina MB).............. Sedaj smo si našli enega mojstra, kateri bi nam naredil maketo ampa nimamo dimenzij motorne brizgalne. Prečesal sem celotni net in nikjer nič. A mi lahko kdo pomaga????

Odg: Re: Maketa MB

Objavljeno: 28. Marec 2010, 21:20
Napisal/-a mirank
mitja1981 napisal/-a:Lep pozdrav!

Smo na novo ustanovljena ekipa! Treniramo na maketi MB, katera ni niti približno narejena po pravih merah ( višina grla motorne, višina C izliva, skupna višina MB).............. Sedaj smo si našli enega mojstra, kateri bi nam naredil maketo ampa nimamo dimenzij motorne brizgalne. Prečesal sem celotni net in nikjer nič. A mi lahko kdo pomaga????
pa kaj je tako težko najt eno staro roznbavrco in jo izmerit?
itak pa katera mera pa je prava? vsaka MB ma drugačne mere...

Odg: Maketa MB

Objavljeno: 29. Marec 2010, 19:24
Napisal/-a jmiro
V našem društvu uporabljamo že cca 20 let "žmuklo", za katero je idejo prispeval takratni podpoveljnik.
Ko jo postavimo na nogice, da se ne premika po podlagi ima gabarite MB Rosenbauer. Za vožnjo po travniku, bi potrebovali večja kolesa in nogice na konico s prirobnico, da se ne premika pri pripenjanju sesalnega voda. Ko bom pa znal sliko dodati, jo boste pa še videli!?

L.p. Miro

Odg: Maketa MB

Objavljeno: 29. Marec 2010, 20:46
Napisal/-a Janez Tratnik
Slike makete od Mirota Jegovnik.

Res posrečena ideja. Vse pohvale.

Odg: Maketa MB

Objavljeno: 3. April 2010, 3:58
Napisal/-a pluty
Mi imamo narejeno iz 200l soda. Mere smo pa dobili tako, da smo premerli višine na motorki, ki jo imamo. Nobena znanost.