Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Volan in komande za izvenkrmni motor TOMOS 18

Ta podforum je namenjen vsem, ki verjamejo, da poleg gasilstva obstaja še kakšna druga reč na svetu. V njem bodo teme, ki nimajo neposredne povezave z gasilstvom, vendar bi jih radi predebatirali v skupnosti našega foruma.

Moderator: Rafter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Volan in komande za izvenkrmni motor TOMOS 18

Objava Rafter » 9. april 2006, 12:37

Dragi kolegi!

Kot sem napisal že v naslovu, člani Rafting kluba Maribor iščemo volan in komande za izvenkrmni motor TOMOS 18. Če vam je morda znano, da se komu valjajo po drvarnici ali jih ima morda nameščene na kakem odsluženem čolnu (brez motorja), se toplo priporočamo za informacijo. Lahko so tudi nedelujoče ali s kakšno napako, bomo jih že poštimali. Težava je namreč v tem, da se novih enostavno ne da kupiti, rabljenih pa ne najdemo, čeprav jih iščemo že več kot en mesec na vse možne načine (Salomon, Bolha, forumi, bolšji sejem...).

Hvala in LP, R. :wink:
Rafter
moderator
moderator

Objave: 3021
Registriran: 10. junij 2003, 0:06

Objava ANDY » 9. april 2006, 13:45

Rafter- pozanimaj se v Račah- saj je pri nas trgovina kjer se ukvarjajo z prodajo le takih stvari. No sicer pa se ti lahko tudi jaz pozanimam. Kakor želiš.
Ena trgovina z takšno opremo pa je obstajala- če še ne vem - v Kopitarjevi ulici v Mariboru nasproti DOBE!!
"Prehitevajte brez skrbi, saj vas bom izrezal iz pločevine. Vaš gasilec."

(\__/)
(='.'=)
(")_(")
ANDY
070 342 571
Uporabnikova podoba
ANDY

Objave: 1534
Registriran: 7. november 2004, 18:34

Objava Rafter » 9. april 2006, 14:02

ANDY je napisal:Rafter- pozanimaj se v Račah- saj je pri nas trgovina kjer se ukvarjajo z prodajo le takih stvari. No sicer pa se ti lahko tudi jaz pozanimam. Kakor želiš.
Ena trgovina z takšno opremo pa je obstajala- če še ne vem - v Kopitarjevi ulici v Mariboru nasproti DOBE!!

As-boats - Fram 1a (pri izvozu iz avtoceste) - preverjeno, da nimajo.
Navtika Cizej - Kopitarjeva 8, MB - preverjeno, nimajo.

V trgovini se tega ne da kupiti - ker jih že lep čas ne proizvajajo, tako kot motorjev Tomos 18 ne. So pa, vsaj za moj okus, daleč najboljša kombinacija cene, vzdržljivosti, moči in porabe.

Zato pač iščem "second hand" (rabljeno) robo.

Hvala za pomoč, R. :wink:
Rafter
moderator
moderator

Objava Tomkat » 9. april 2006, 14:37

Malo za šalo: Kaj vesla za vas veslače niso več dobra? Ste preklopili na motorizacijo? :wink: :lol:

P.S.
Pa brez zamere.
Bom pobaral koga v naših koncih, če je kaj uporabnega kje na voljo.
LP iz Celja :wink: Tomaž K.
Pot do znanja je dolga, življenje pa kratko. (Hipokrat)
Slika
Uporabnikova podoba
Tomkat

Objave: 1876
Registriran: 4. marec 2005, 10:43
GE: PGD Škofja vas

Objava Rafter » 9. april 2006, 14:42

Tomkat je napisal:Malo za šalo: Kaj vesla za vas veslače niso več dobra?

Težko je na raft spravit 18 konjev. :P

Tomkat je napisal:Bom pobaral koga v naših koncih, če je kaj uporabnega kje na voljo.

Se zahvaljujem. :wink:

P.S.: Motor ni za na raft, ampak je na našem motornem čolnu - ja, tudi tega imamo. Ziher je ziher in nismo več mladi. :twisted:
Rafter
moderator
moderator

Objava Mitja Gregorič » 9. april 2006, 16:58

Bomo povohali če ma kej sosed...en cajt nazaj je še imel gumenjaka....
Operativci - Bratje v ognju,dimu in pepelu

Slika
Slovenski gasilci >KLIKNI< !!!
Uporabnikova podoba
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Naj forumovec 2003

Objave: 4990
Registriran: 23. september 2002, 10:37

Objava nejč » 9. april 2006, 17:39

Rafter v Malečniku je bil ali še je servis za motorje vprašaj OKIja :wink:

LP :D
Uporabnikova podoba
nejč

Objave: 1220
Registriran: 31. januar 2005, 18:07

Objava tempiha » 10. april 2006, 9:56

Servis Budja v Malečniku, popravilu vseh vrst Tomosovih motorjev.
Telefonska številka: 02 4730740.
LP.
Okoliščine v katerih se požar razvija niso vedno enake.
Uporabnikova podoba
tempiha

Objave: 470
Registriran: 6. januar 2006, 19:40

Objava Rafter » 10. april 2006, 13:40

tempiha je napisal:Servis Budja v Malečniku, popravilu vseh vrst Tomosovih motorjev.
Telefonska številka: 02 4730740.
LP.

Hvala, že preverjeno - neuspešno. :wink:
Rafter
moderator
moderator

Objava nejč » 10. april 2006, 13:47

Rafter jaz upam, da boš nešel komande za T 18 ampak, če jih boš dobil jih ne zmontiraj pred našim tekmovanjem če misliš tekmovat, ker v kategoriji 18 KM tekmovalci tekmujejo na ročico in še štift moraš med tekmo namontirat :D :D
Uporabnikova podoba
nejč

Objave: 1220
Registriran: 31. januar 2005, 18:07

Objava Rafter » 10. april 2006, 13:56

nejč je napisal:Rafter jaz upam, da boš nešel komande za T 18 ampak, če jih boš dobil jih ne zmontiraj pred našim tekmovanjem če misliš tekmovat, ker v kategoriji 18 KM tekmovalci tekmujejo na ročico in še štift moraš med tekmo namontirat :D :D

He he he, hvala za opozorilo. :wink:
Brez skrbi, smo na tekočem o tekmovalnih pravilih. Če bomo prišli, se bomo prej tak al tak najavili pri večletnem prvaku - pri tebi. :wink:
Rafter
moderator
moderator

Objava Rafter » 30. april 2006, 0:28

Da malo osvežim temo: iskane robe še vedno nismo našli. Zato se ponovno obračam na kolege iz foruma s prošnjo, da tekom praznikov (ki bodo tako ali tako deževni in se bomo večinoma držali bolj doma) po bližnji okolici malo "pošnofajo", če bi se kje morda našle kakšne odslužene komande za Tomos 18. Kot sem že napisal, so lahko tudi nedelujoče, bomo jih že poštimali.

nejč je napisal:Rafter jaz upam, da boš nešel komande za T 18 ampak, če jih boš dobil jih ne zmontiraj pred našim tekmovanjem če misliš tekmovat, ker v kategoriji 18 KM tekmovalci tekmujejo na ročico in še štift moraš med tekmo namontirat :D :D

Glede dvorjanskih gasilcev, ki nas pozivajo na "dvoboj" ( :twisted: :twisted: :twisted: ), pa vas z veseljem obvestim, da imajo nove spletne strani http://www.gasilcidvorjane.com , kjer je možno najti tudi skico omenjene tekme, pa kar nekaj slik in zanimivih informacij iz bližnje in daljne zgodovine društva.

Bravo, Drozgi in ostali ptiči! :wink:

Slika
Rafter
moderator
moderator

Objava Rafter » 10. december 2007, 11:24

Rafter je napisal:Da malo osvežim temo: iskane robe še vedno nismo našli. Zato se ponovno obračam na kolege iz foruma s prošnjo, da tekom praznikov (ki bodo tako ali tako deževni in se bomo večinoma držali bolj doma) po bližnji okolici malo "pošnofajo", če bi se kje morda našle kakšne odslužene komande za Tomos 18. Kot sem že napisal, so lahko tudi nedelujoče, bomo jih že poštimali.

Je morda kdo kaj našel? :oops:
Rafter
moderator
moderator

Objava M-Coki » 10. december 2007, 23:29

Kaj pa: Koptex, Gregorčičeva 27, 2000 Maribor, Tel: +386-2-25 24 744 (ena izmed poslovalnic)? http://www.koptex.com/katalog/
Morda pa oni vedo, kje bi se lahko našlo... :?
FIREFIGHTERS we are reversing new side!
Slika
Slika Slika
Uporabnikova podoba
M-Coki

Objave: 987
Registriran: 4. januar 2007, 20:02

Objava Rafter » 10. december 2007, 23:47

M-Coky je napisal:Kaj pa: Koptex, Gregorčičeva 27, 2000 Maribor, Tel: +386-2-25 24 744 (ena izmed poslovalnic)? http://www.koptex.com/katalog/
Morda pa oni vedo, kje bi se lahko našlo... :?

Verjetno nisi razbral, da iščem rabljeno opremo - ker jo bo še čakala določena predelava. Nova me ne zanimajo, sploh ker so cene ranga 250-350 €.
Rafter
moderator
moderator

Naprej

Nazaj na Splošno

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Google [Bot] in 0 gostov