Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Vedeževanje, zakaj pa ne ?

Ta podforum je namenjen vsem, ki verjamejo, da poleg gasilstva obstaja še kakšna druga reč na svetu. V njem bodo teme, ki nimajo neposredne povezave z gasilstvom, vendar bi jih radi predebatirali v skupnosti našega foruma.

Moderator: Rafter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Odg: Vedeževanje, zakaj pa ne ?

Objava Oskar » 19. januar 2010, 11:51

Da vidmo kaj pa men vn vrže

1.Vodnar
2.Okolica Ljubljana
3. Gasilec 1. stopnje
4. samski

splošno: rojeni ste v znamenju vodnarja, pijete pa pivo ! saj ni čudno ko v gastilni stane pol litra vode toliko kot pivo. nekaj mi pravi, da ste dokaj nezadovoljni s s vojim statusom. Še sedaj ne veste kaj bi radi v življenju postali. povem vam nekoč , čez 20 let boste fin gospod z tremi otroki in sitno babo ! :D
ljubezen: nič konkretnega zaenkrat, glavno še pride. Tista ki vam je všeč vas ne šmirgla. predlagam , da si iščete ljubezen med gasilkami, le te bodo razumele vaše želje.
gasilci: tu ste pravi car, najbolje vam gre od rok promocija gasilstva. snemanje filmov kar nadaljujte, da bodo generacije ki prihajajo videle kako smo ga srali ! :D nekaj bo treba narediti še na izgledu, redovne vaje so vam v enoti šibka točka. Korakate kot stare babe.
do podpoveljnika je še dolga pot, ampak do častnika boste priletli tov Janez.
zdravje: zaenkrat dobro, le na težo pazite, da se vam ne bo zgodilu kot enemu mojemu prijatelju dalmatinci, ki meri 1,90 v višino in je sedaj pri 55 letih dobil trebuh. Pravi pa takole: jaz sem inače šlang ali imam lamp ! #-o
denar: igrajte igre na srečo. zvezde kažejo dobitek v letu 2010.

pa še to: v pgd vas je premalo, saj ste prisotni vedno eni in isti.
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Objava fire fighter » 19. januar 2010, 14:39

Še jst... :)

1. Škorpijon
2. Okolica Ljubljane
3. Gasilec 1. stopnje
4. Samski
Ko grejo drugi ven, gremo mi not!!!
CHAOS= Cheif Has Arived On Scene
Uporabnikova podoba
fire fighter

Objave: 158
Registriran: 13. marec 2006, 20:18

Objava Oskar » 24. marec 2010, 9:33

Ajde pa še zame Oskar
Hvala =D>

1.Dvojček
2.Ljubljana
2.Vodja skupine
4.Samski (zaenkrat)

bo se treba registrirat !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava Oskar » 24. marec 2010, 9:52

Še jst... :)

1. Škorpijon
2. Okolica Ljubljane
3. Gasilec 1. stopnje
4. Samski

splošno: mat kurba sem alergičen na te angloameriške izraze. fajer fajter pa tako pa to ! :wink: Veš sem zadnjič videl dva fanta ob novem skuterju ki ga je kupil seveda foter na kredit, kako sta svetila v rezervaur za gorivo. Pa pravi eden; "čuj stari pa ti ja maš full prazn mopet"
Pristopim in rečem: "ali lahko še jaz vidim kako je videt polno prazen moped ?"
Upam da si razumel ? saj nisi blond.
ljubezen: punca ti je všeč na oko, sedaj jo spoznaj še v dušo. Če ti bo tudi potem všeč jo lahko poročiš čez kakšnih 15 let. Sicer pa je nek filozov dejal: ženiti se tri dni pred smrtjo , je čisto dovolj.
gasilci: če boš ostal samo gasilec potem ne pričakuj da bodo za tvojo krsto nosili blazino z medaljami in priznanji. Pokaži svoj interes in rini naprej. V zvezdah vidim, da boš nekoč prevzel visoko funkcijo v svojem društvu. Potem te bodo zamenjali, ker te žena ne bo pustila na sestanke.
zdravje: slabo kaže, ljubljanska megal slabo vpliva na tvoje dihalne poti. če je le prilika se pripelji na Štajersko za kake tri dni. pa še veliko cenejša je pijača pri nas. zadnjič sem v navadnem pajzlu v Ljubljani plačal za dve kavi in dva soka 15 eur, to te buje !v kartah vidm visoko starost, kar pomeni9 najman 90 let
denar: z njim nisi nikoli znal ravnati. v bodoče bo to bolje in boš postal še bolj škrt. tvoje varčevanje za nov avto nima smisla. kupi nekaj rabljenega na kredit. v kavni usedlini vidim neki kupček. to lahko pomeni samo dobitek na loteriji. plačaj loto ampak samo kombinacijo za 2eur, če ne veš kaj je to vprašaj.
želim ti pa veliko sreče in denarja in kup otrok.
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava bronchi » 12. junij 2010, 21:51

...da ne bo preveč tema samevala pa, da izvem kaj novega :P

1. bikica
2. Okolica Ljubljane
3. Gasilka
4. Samska

(p.s. z veseljem bom prebala tudi kakšno vzpodbudno besedo, čeprav skodelica mogoče ne bo tako kazala hehe ;) )

lep pozdrav in hvala :D
Star pregovor pravi ,če vprašaš takoj si nevednež 5min ,če ne vprašaš nikoli si nevednež celo življenje. :D
Uporabnikova podoba
bronchi

Objave: 63
Registriran: 22. avgust 2009, 12:31

Objava Oskar » 23. junij 2010, 9:15

..da ne bo preveč tema samevala pa, da izvem kaj novega

1. bikica
2. Okolica Ljubljane
3. Gasilka
4. Samska

(p.s. z veseljem bom prebala tudi kakšno vzpodbudno besedo, čeprav skodelica mogoče ne bo tako kazala hehe ;) )

lep pozdrav in hvala

splošno: prav nič ne sameva na tem ljubem svetu. Ti pa glej draga Urška, da ne boš tako dolgo izbirala kot ona iz Prešernove pesmi in je potem morala na škrge dihat. Je pa vedeževanje v primeru dobre mlade punce zelo zahtevno. Na to se moram pripravit vsaj nekaj dni in napeti vse sile.
Lahko pa takoj napišem , da te čaka lepa kariera. V zdravstvu bolj slaba v gasilstvu pa sijajna.

gasilci: To , da si zelo radovedna in vedeželna je pohvalno, samo ne pretiravaj, ker stari gasilski mački ne vedo vsega in potem se ti zlažejo. Saj poznaš onega o dedku, ki je vnuku razlagal kako je gasila njegova gasilska enota: " pa sem zagrabil kramp , pa sem vzel ročnik, pa sem pogasil , pa sem rešil , pa sem raztural sploh in oh itd.."
Pa ga vnukec vpraša: "Deda kaj so pa ostali počeli ?"
Skratka vidim v kavni osedlini, da boš sprejela neko funkcijo ki je bolj za moške in potem bodo težave, ampak kako rešiti te težave ne vidim , ker sem kupil neko poceni kavo pri Hoflerju! :D

ljubezen: Pa kaj si ja nor, tu ne vidim nobenega problema. Pazi, fantje so naivna bitja in to vzami v zakup. Razmišljajo z obema glavama in potem zmaga manjša. Pa kaj je še huje, še vedno mislijo da so medicinske sestre spodaj brez ! :lol: Jaz sem to želel enkrat preverit in preden sem kaj videl , sem prejel enega okrog kepe in potem nisem nič videl !
Tvoj moški, ki se bo staral poleg tebe ne bo gasilec in zato boš morala z njim bolj v rokavicah, ker drugače bo odšel. Tako kažejo karte in karta nikoli ne laže. #-o

denar: Dovolj ga imaš , ker še tega ne znaš pravilno uporabit. Prav bogata ne boš nikoli , bo pa tvoj življenski sopotnik zelo premožen. Podedoval bo veliko kmetijo in ti si totalno leva za delo na kmetiji. Povej mi naprimer koliko seskov ima koza ? ne veš ne ? Svetujem , da obiščeš kašno kmetijo in mi čimprej sporoči odgovor.
Malo pred novim letom vplačaj loto. Vidim velik znesek!

zdravje: nekaj mi kaže čarobna krogla, da se veliko učiš o zdravstvu. Le glej , da ne boš pristala na urgenci, tam so slabe plače pa turnus delajo. Tam okrog 30 leta starosti boš imela težavo z kilogrami. karta mi kaže , da je ne boš premagala zlahka, ampak po drugem otroku boš pozabila na linijo.

uživaj , življenje je kratko, je pa res da se tudi pri kratkem da uživat če je le tehnika prava ! #-o
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava mlakerk » 7. avgust 2010, 14:15

No pa da vidim še jaz;)

1.Škorpijon
2. Štajerska
3. pripravnik
4. oddan

Hvala :)
http://www.pgd-lasko.si/

GZ Laško --> PGD Laško--> GE Laško
TRADICIJA - POGUM -PONOS
mlakerk

Objave: 81
Registriran: 13. julij 2008, 20:55
GE: Laško

Objava Oskar » 4. december 2010, 19:52

No pa da vidim še jaz;)

1.Škorpijon
2. Štajerska
3. pripravnik
4. oddan

splošno: tako dolgo sem ti pisal vedeževanje, da upan nisi več pripravnik :D Sicer pa se ti venomer na nekaj pripravljaš v življenju. zadnje čase razmišljaš o poroki, daj no daj pa saj to ni več moderno !
gasilci: si v zelo urejeni enoti in ala vam vera, dobri ste. Ti pa pazi da se boš učil in nekoč te vidim na mestu poveljnika. znanje zajemaj z malo žlico ampak redno. takoj ko izpustiš en obrok si že malo zadaj. Pa starejšim ne govori nazaj ampak naprej.
ljubezen: gledam v karte v usedlino kave, v zvezde in povsod ista slika: ljubezen iz dna duše ! rad jo imaj in ljubezen ti bo vrčala, zaupaj ji in ona bo zaupala tebi ! Pa predvsem , ne laži ji, ker te bo prečitala !
denar: kaj je že to ?
zdravje: prosim te ne pij žganih pijač !
še nasvet: denar ni vse , je pa veliko !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava _strojnik_ » 8. december 2010, 0:47

Pa še mene prosim ;)

1. Kozorog
2. Notranjska
3. Vodja skupine