Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

GASILSKA ORIENTACIJA 2010-LOŠKA DOLINA

Moderator: mailo

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

GASILSKA ORIENTACIJA 2010-LOŠKA DOLINA

Objava PAVEL VOZELJ » 22. september 2010, 14:06

LEP POZDRAV!
PRETEKLO JE ŽE 14 DNI IN VIDIM DA SE NIHČE NOČE RAZPISATI V DRŽAVNEM TEKMOVANJU V GAS.ORIENTACIJI,KI JE POTEKALO V LOŠKI DOLINI 11.9.2010.ZANIMA ME,ČE STE VSI ZADOVOLJNI Z ORGANIZACIJO TEKMOVANJA IN KAKO STE SE KAJ ODREZALI!
NA POMOČ!
PAVEL VOZELJ

Odg: GASILSKA ORIENTACIJA 2010-LOŠKA DOLINA

Objava Gost » 6. oktober 2010, 11:20

Cao,

naša ekipa mlajših pionirk je zasedla 1. mesto na kar smo zelo ponosni, saj so bile edine predstavnice iz GZ Cerknica na državnem tekmovanju. Glede na to, da poznam organizatorje, lahko iz prve roke zatrdim da so vestno pripravili tekmovanje in mislim da je bilo tudi korektno izpeljano.

Bi mela pa pripombo glede na obnašanje določenih mentorjev- otroke se spodbuja in NE zmerja ter kriči nanje na posameznih KT če jim vaja ne uspe. V vlogi sodnika sem pri parih ekipah dobila občutek, da otroci niso tam zato da nekaj dokažejo temveč da dvignejo metrojev ego in da se bo lahko potem on trkal po prsih kaj vse je dosegel... :evil: Je pa popolnoma nedopustno obnašanje mentorja, ki je tekel 2x in še dobro da se je komisija odločila diskvalificirati drugo ekipo, pa čeprav otroci niso bili nič krivi! Smatram, da moramo biti mentorji otrokom za zgled, ne pa da izrabimo njihovo zaupanje v svojo korist...

toliko iz moje strani

papa
Gost

Objava MentorS » 19. oktober 2010, 13:01

Na omenjenem tekmovanju sem bil prisoten kot mentor ekipe iz PGD Trbovlje -mesto. Uvrstili smo se v zlato sredino, na kar sem zelo ponosen, saj smo zastavljeni cilj tudi dosegli. Kar se tiče organizacije nimam noenih pripomb, sodniki so bili prijazni, na vrsto nismo čakali za nastop, proge pa nisem videl, ker kot mentor starejših pionirjev nisem smel iti zraven.
Bi se strinjal s predhodnico kar se tiče odnosa mentorjev do "lovorik". Včasih imam občutek, kot da se gre za mesarsko klanje, tako so nekateri nastrojeni..... Pa dobro, kaj preveč me to sploh ne moti, tudi sam sem bolj tekmovalen mentor...
Bi pa prosil, če mi kdo odgovori na naslednje vprašanje, dragi mentorji svojih ekip.,

KAKO NAJ VZGAJAM GASILSKO MLADINO V BODOČE PRAVE KROTILCE OGNJA, ČE NA TEKMOVANJIH VIDIMO MENTORJE IN SEVEDA "VAROVANCE", KI VESELO POPIVAJO IN SE VESELIJO, KOT DA BI BILI VSI SKUPAJ KREPKO POLNOLETNI (PA JIM ŠE DOSTI MANJKA...)... Če se zgražajo otroci, kako da se mentorji ne bi?

Se mi zdi, da se včasih kar malo sučemo v krogu v nekaterih stvareh..
Prihodnost gasilskega društva je odvisna od števila mladih v njem!!!!
Uporabnikova podoba
MentorS

Objave: 82
Registriran: 21. maj 2008, 11:43

Objava nekky » 25. november 2010, 18:29

MentorS je napisal:Na omenjenem tekmovanju sem bil prisoten kot mentor ekipe iz PGD Trbovlje -mesto. Uvrstili smo se v zlato sredino, na kar sem zelo ponosen, saj smo zastavljeni cilj tudi dosegli. Kar se tiče organizacije nimam noenih pripomb, sodniki so bili prijazni, na vrsto nismo čakali za nastop, proge pa nisem videl, ker kot mentor starejših pionirjev nisem smel iti zraven.
Bi se strinjal s predhodnico kar se tiče odnosa mentorjev do "lovorik". Včasih imam občutek, kot da se gre za mesarsko klanje, tako so nekateri nastrojeni..... Pa dobro, kaj preveč me to sploh ne moti, tudi sam sem bolj tekmovalen mentor...
Bi pa prosil, če mi kdo odgovori na naslednje vprašanje, dragi mentorji svojih ekip.,

KAKO NAJ VZGAJAM GASILSKO MLADINO V BODOČE PRAVE KROTILCE OGNJA, ČE NA TEKMOVANJIH VIDIMO MENTORJE IN SEVEDA "VAROVANCE", KI VESELO POPIVAJO IN SE VESELIJO, KOT DA BI BILI VSI SKUPAJ KREPKO POLNOLETNI (PA JIM ŠE DOSTI MANJKA...)... Če se zgražajo otroci, kako da se mentorji ne bi?

Se mi zdi, da se včasih kar malo sučemo v krogu v nekaterih stvareh..

CAO,

iz lastnih izkušenj povem, da je to doseči že na nivoju GZ križev pot. Mi smo imeli upor s strani enega društva, tako da sedaj ni alkohola pred razglasitvijo rezultatov. Vendar so se pri nas obesili, na "pivo za malico" pri sodnikih, tako da je to malo lažje izvedljivo, ker sodniki pojemo ponavadi po razglasitvi rezultatov. Svetujem, da zadevo sprožiš na sestanku poveljstva/predsedstva vaše GZ in predstaviš argumente. Držim pesti, da ti rata doseči. v nasprotnem primeru poskusi to uvesti najprej doma v društvu potem se pa hitro najdejo simpatizerji, ki bodo podprli tvojo idejo.

papa
Vse naše sanje se lahko uresničijo, če imamo dovolj poguma, da jim sledimo!

Walt Disney
Uporabnikova podoba
nekky

Objave: 84
Registriran: 31. marec 2006, 17:15

Nazaj na Mladina

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost