Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Poplave v Škofji Loki, Železnikih, Cerkljanskem ...

Moderator: Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.

Objava sebastjan.kamensek » 21. oktober 2007, 9:23

gasilec 30: dokler bodo imeli tako debelo kožo, kot jo imajo na pop tv, in se naši "poslanci" na GZS ne bodo pobrigali zato, z opravičilom ne bo nič!

l.p.
!Vogn ni igrača!
Uporabnikova podoba
sebastjan.kamensek

Objave: 172
Registriran: 20. februar 2007, 22:43

Objava deja94 » 21. oktober 2007, 11:42

Mogoče bi se pa res morala na ša dva (poveljnik in predsednik) malo bolj postavt za nas.Saj se je na TV pojavljal samo tisti iz CZ.Opravičila pa ne bo,ker nas (prostovoljne gasilce) imajo za sitne ribe!
deja94

Objave: 70
Registriran: 15. oktober 2007, 16:32

Objava Tinkara » 21. oktober 2007, 14:15

Me prov zanima, če bi te še mel za sitno ribo k bi mu enkat živlene rešu. Je pa gasilstvo, sploh prostovoljno precej zatirano v naši prelepi državi.
Pa kaj čmo takle mamo!

L.P.Tina
Uporabnikova podoba
Tinkara

Objave: 15
Registriran: 20. oktober 2007, 16:38

Objava jadro » 24. oktober 2007, 23:26

Mogoče pa bo kaj besedi v petek 26.10.v polnočnem klubu na 1. Sem ravnokar videl reklamo na tv.

Sem pa ganjen, ko sem prebral zahvalo g. Urbančiča,saj je ob vseh problemih, ki mu jih je prinesla Sora našel čas in se zahvalil svojim komunalcem in gozdarjem, kateri smo bili pri njemu na blatni kopeli.
:wink:
Težko pameti v nori glavi.
jadro

Objave: 12
Registriran: 9. oktober 2007, 22:55

Objava Tinkara » 2. november 2007, 11:42

Ali je mogoče kdo gledal zadnjo oddajo polnočni klub, ko se je govorilo o prostovoljnih gasilcih? Sama sem je nisem, ampak me pa zanima ali je bilo kaj z tistim javnim opravičilom, ali se je samo govorilo, da bo storilo pa nič? :roll:
Uporabnikova podoba
Tinkara

Objave: 15
Registriran: 20. oktober 2007, 16:38

Objava M-Coki » 2. november 2007, 14:49

Tinkara je napisal:Ali je mogoče kdo gledal zadnjo oddajo polnočni klub, ko se je govorilo o prostovoljnih gasilcih? Sama sem je nisem, ampak me pa zanima ali je bilo kaj z tistim javnim opravičilom, ali se je samo govorilo, da bo storilo pa nič? :roll:

Debata o tej oddaji se razvija devet tem nižje (Ostalo - Predstavitev gasilcev v medijih). Tudi link za oddajo (kjer je med drugim tekel pogovor tudi o Železnikih) je prilepljen; tako, da si le-to lahko ogledaš. :wink:
FIREFIGHTERS we are reversing new side!
Slika
Slika Slika
Uporabnikova podoba
M-Coki

Objave: 987
Registriran: 4. januar 2007, 20:02

Objava darko » 17. november 2007, 15:30

Včeraj smo predstavniki občine Postojna županoma Železnikov in Cerknega izročili sredstva, ki so jih občani in sponzorji zbrali na posebnem dobrodelnem koncertu v Postojni.
Pobudnik je bil državni poslanec g. Černač Zvone.
Darko
Priloge
cerkno1.JPG
eleniki2.JPG
darko

Objave: 2932
Registriran: 18. november 2003, 14:06

Objava darko » 17. november 2007, 15:36

Po ogledu Železnikov smo ugotovili, da so občani z pomočjo tudi nas gasilcev lepo pospravili in poskrbeli za normalizacijo razmer v kraju. Seveda imajo gradbinci in komunalci še polno dela, vendar zimo lahko pričakajo v urejenih razmerah.
Darko
Kraj si ogledujeva z županom občine Postojna.
Priloge
elezniki1.JPG
darko

Objave: 2932
Registriran: 18. november 2003, 14:06

Objava sebastjan.kamensek » 17. november 2007, 22:33

Ja res je, razmere se počasi normalizirajo. Zime se več ne bojimo,saj je samo še par hiš, ki nimajo urejenega ogrevanja, pa še tp zaradi prenovitvenih del. Zasilo si pomagajo z petrolejskimi pečmi, in električnimi bojlerji za gretje vode. Najbol, nas sedaj skrbita vlaga in plesen, vendar te probleme zaenkrat rešujemo z izsuševalci, ki iz zraka v prostoru odstranjujejo vago, kar je zelo dobrodošlo.

l.p.
!Vogn ni igrača!
Uporabnikova podoba
sebastjan.kamensek

Objava MarkoŠ » 20. november 2007, 8:33

DIREKT je napisal:Pomagajmo otrokom
Slovenija, 20.11.2007

Humanitarno društvo Marjetica prosi vse dobre ljudi, da pomagajo otrokom iz poplavljenih Železnikov in drugim pomoči potrebnim otrokom

Humanitarno društvo Marjetica prosi vse dobre ljudi, da pomagajo otrokom iz poplavljenih Železnikov in drugim pomoči potrebnim otrokom v Sloveniji, da bodo lahko ob božiču dobili darila. Pomagate lahko z denarnimi prispevki na številko transakcijskega računa SI56 906720000470608. Otroci in družine v stiski bodo veseli tudi oblačil in obutve, vsi skupaj pa nujno potrebujejo tudi osnovne higienske potrebščine, kot so pralni prašek, mehčalec, šampon, milo in druge. Vsa imena pokroviteljev in donatorjev, ki bodo to želeli, bomo objavili na naši spletni strani, na radijski postaji in v nekaterih dnevnikih ter tednikih.

Vse dobrodelne prispevke, razen denarnih, ki jih nakažete na zgoraj navedeni transakcijski račun, lahko pošljete na naslednji naslov: Humanitarno društvo Marjetica, Gornje Ložine 8, 1332 Stara Cerkev.

To je dobra gesta.
Sam bom poslal nekaj igrač in oblačil za otroke. :lol:
MarkoŠ

Objave: 1355
Registriran: 9. april 2005, 16:55

Objava Marostar » 20. november 2007, 10:39

Kako pa je kaj s cestami proti SC Cerkno?
Uporabnikova podoba
Marostar

Objave: 44
Registriran: 5. junij 2003, 13:36

Objava man260 » 20. november 2007, 13:08

Marostar je napisal:Kako pa je kaj s cestami proti SC Cerkno?

Normalno prevozne :)
man260

Objave: 132
Registriran: 10. avgust 2007, 12:46

Objava sebastjan.kamensek » 24. november 2007, 15:34

Odvisno s katere strani si bil navajen iti na sc cerkno. Z naše ( ćez škofjo loko in naprej čez Železnike in nato v Davčo - SC Cerkno) strani ti pot odsvetujem, razen če nimaš terenskega vozila in uživaš po vožji po razgibanih terenih ;) Cesta je sicer za silo narejena, vendar ti že podatek , da se po tej cesti vozimo na lastno odgovornost pove, kakšne so razmere na njej!

l.p.
!Vogn ni igrača!
Uporabnikova podoba
sebastjan.kamensek

Objava MarkoŠ » 25. november 2007, 11:24

Nekaj slik iz vodne ujme v Bohinju

:arrow:

http://obcina.bohinj.si/index.php?id=241
MarkoŠ

Objave: 1355
Registriran: 9. april 2005, 16:55

Objava Argos » 30. december 2007, 14:09

Pred dnevi sem se peljal proti Petrovemu brdu ... na poti do tja so me 3x ustavili "turisti" ki so želeli izvedeti kako se pride do smučarskega centra Cerkno - zelo slabo označeno s smerokazi!
Od poplav naprej so na novo uredili asfaltirano cesto do smučarskega centra Cerkno.
Do tja se pride tako da se peljete proti smučišču Sorišla planina. Ko pridete do križišča za Soriško planino - Petrovo brdo, zavijete proti Petrovemu brdu! Od kržišča pa do prve table za smučarski center Cerkno je približno 4 kilometre. Če se bo kdo odpravil smučat na Cerkno, mu želim, da se ne bi izgubil!
Vse se da, samo če je volja!
041 - 935 - 338
Uporabnikova podoba
Argos

Objave: 58
Registriran: 21. marec 2007, 22:05

NazajNaprej

Nazaj na Tehnično reševanje

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 0 gostov