Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Rabljena gasilska vozila

Slike gasilskih vozil
Gasilska vozila in zaščitna ter reševalna oprema

Moderator: Janez Tratnik

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.

Odg: Rabljena gasilska vozila

Objava atomaz » 7. november 2020, 15:35

PGD Reteče-Gorenja vas proda tudi nadgradnjo z sankami za motorno brizgalno Rosenbauer 8/8 .
Zunanje mere nadgradnje: 1040x1970 mm
Kontakt: 041 268 303
Cena: 600€
atomaz

Objave: 2
Registriran: 7. november 2020, 15:17
GE: pgdretecegorenjavas

Objava Oltander » 8. december 2020, 20:18

Zdravo. A vas lahko prosim da.mi pomagatee.biu bi vam ras zahvalan.
V Bosni bom osnovo eno gasilsko drustvo in po tem bomo zgradili enu postaju. In vas prosm Ce negdo pozna da ma opreme da bi nam doniro. Ker Res v bosni je taksno da v enemu gradu ma enu gasilsku postaju a okolne vasii nic.nemajuu. pa smo dalec 45 km dokler.pridee nima.kaj gasitt.. in po tem bomo nardili sebii sami Rabimo use. Ker se tice gasilake opreme. Ce bi blo.kaksno voziloo al.pa.neki tazga.. hvala in l.p
Oltander

Objave: 1
Registriran: 8. december 2020, 19:58
GE: Ljubljana

Objava gubina » 11. december 2020, 10:47

Oltander je napisal:Zdravo. A vas lahko prosim da.mi pomagatee.biu bi vam ras zahvalan.
V Bosni bom osnovo eno gasilsko drustvo in po tem bomo zgradili enu postaju. In vas prosm Ce negdo pozna da ma opreme da bi nam doniro. Ker Res v bosni je taksno da v enemu gradu ma enu gasilsku postaju a okolne vasii nic.nemajuu. pa smo dalec 45 km dokler.pridee nima.kaj gasitt.. in po tem bomo nardili sebii sami Rabimo use. Ker se tice gasilake opreme. Ce bi blo.kaksno voziloo al.pa.neki tazga.. hvala in l.p

Kar se mene tiče lahko pomagamo s kakim kosom cevi in ročnikom, a vseeno bi mi bilo bolj všeč , če bi vedeli komu dajemo donacijo, kar pomeni da najprej ustanovite društvo in ko boste imeli naziv in oznake se lahko kaj dogovorimo.gre pa za to, da imamo kaj napisat na papir komu in zakaj smo kaj donirali...jbg...birokracija, velik del opreme dobimo in je ne moremo kar dajati naokoli brez neke osnove komu in zakaj.
di-du-di-du
Uporabnikova podoba
gubina

Objave: 751
Registriran: 29. oktober 2004, 12:55

Objava noel » 19. december 2020, 8:23

Pozdravljeni, mene pa zanima, če kdo upravlja uradno cenitev rabljenih gasilskih vozil. Rabili bi potrdilo s podpisom in pečatom.
lp
noel

Objave: 8
Registriran: 10. februar 2015, 23:36

Nazaj

Nazaj na Vozila in oprema

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 10 gostov