Stran 1 od 1

AVTOMATSKO GASILNO SREDSTVO BONPET

Objavljeno: 24. December 2003, 1:22
Napisal/-a slavc
ZAdevo poznam iz predstavitev in predstavitvenih filmov. Videti je dosti v redu zadeva, v praksi pa nimam izkušenj.

Objavljeno: 24. December 2003, 1:27
Napisal/-a Peter
http://www.bonpet.si/

Mislim, da stane okoli 30.000SIT.

Objavljeno: 24. December 2003, 1:35
Napisal/-a slavc
Peter Hvala

Poglejte na to stran je vse razloženo.

Slavko

Objavljeno: 24. December 2003, 1:39
Napisal/-a Gregor K.
Zagotovo ima tole stvar en znanec, tako da ga bom ob priliki povprašal kako in kaj, vem pa da v praksi še ni zadeve uporabil.

Če pogledamo listo kdo vse uporablja to gasilno sredstvo, vidimo da so na seznamu tudi poklicni kolegi iz Mariborja. Oskaaar? :lol:

Samo cena je zasoljena :roll: (nisem iz Gorenjske, sem pa iz Savinjske :twisted:)

LP! :wink:

Objavljeno: 24. December 2003, 15:06
Napisal/-a Mitja Gregorič
Če se ne motim zadevo zastopa tudi Darko M. (Forum).

Objavljeno: 24. December 2003, 21:03
Napisal/-a slavc
Hej Peter a se po forumu sprehjajo kakšni škratje, nekdo je spremenil mojo začetno objavo :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?:

Objavljeno: 24. December 2003, 21:33
Napisal/-a Drago
slavc napisal/-a:Hej Peter a se po forumu sprehjajo kakšni škratje, nekdo je spremenil mojo začetno objavo :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?:
Hja Slavc, vidiš ti to :( je bilo mogoče malo preveč propagande pa kar je še bolj važno, moderator in boss še te ne poznata in hitro bi se lahko zgodila kaka "diverzija" :twisted: Bom malo pomagal za spoznavanje :oops:. Torej, eto Slavca in Janija ob "legendi" :wink:

datoteke/108_0873.jpg

lp DC :wink:

Objavljeno: 24. December 2003, 21:49
Napisal/-a Drago
Sicer pa smo se o tej zadevi že razpisali pred več kot enim letom :oops:

viewtopic.php?t=55&start=0

lp DC 8)

Objavljeno: 24. December 2003, 23:24
Napisal/-a Peter
slavc napisal/-a:Hej Peter a se po forumu sprehjajo kakšni škratje, nekdo je spremenil mojo začetno objavo :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?:
Škratov nimamo. Upam, da bo pišuka kaj več povedal.

Objavljeno: 25. December 2003, 13:03
Napisal/-a Janez Tratnik
Peter napisal/-a:
slavc napisal/-a:Hej Peter a se po forumu sprehjajo kakšni škratje, nekdo je spremenil mojo začetno objavo :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?:
Škratov nimamo. Upam, da bo pišuka kaj več povedal.
UUPS! Sem objavljal nekaj pa sem kot kaže nevede kaj spremenil.
Se posipam s pepelom. :oops:
Slavc če lahko tisto še enkrat objaviš, če pa je kaj za popravit mi pa piši pod ZS.

Sorry še enkrat (ko bi vsaj vedel kaj sem spremenil).

Objavljeno: 26. December 2003, 11:36
Napisal/-a slavc
Pišuka ne se sekirat

Objavil sem opis gasilniga sredstva Bonpet, ki sem ga prejel kot darilo, ter vprašal, če kdo kaj ve o tem in kje se še da kupit. Sta pa Peter in Drago posredovala vse linke, kjer je ta zadevščina dobro opisana.
Dodajam samo to, da to sredstvo pmešano z vodo lahko uporabimo tudi gasilci ( piše v navodilih ), je pa glede na omenjeno ceno predrago.

Lep pozdrav Slavko