Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

PRAZNIK GASILSKE MORNARICE

Nasveti, vprašanja, sojenje, ...

Moderator: Janez Koncilija

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objava Marko Novak » 22. julij 2007, 15:05

Jaz sem "priletel" ravno na podelitev. Bilo je lepo in zanimivo, predvsem skladnost nekaterih delov uniforme pri avstrijskih kolegih :lol: .

Čestitke PGD Dvorjane za dosežene rezultate in pa seveda za novo vozilo GVM 1 Renault Trafic .

Forumska miza je bila zavidljivo zasedena, fotografije bodo dodali za to pristojni (beri: Andy ko se zbudi). Barby in Leychi hvala Vama za gostolubje.
Marko NOVAK...GSM 040 631 011
Uporabnikova podoba
Marko Novak
moderator
moderator

Objave: 1063
Registriran: 4. marec 2003, 22:59

Objava ANDY » 22. julij 2007, 15:39

ANDY se je zbudil in pregledal slike ter obudil spomin kaj se je vse včeraj dogajalo.
Čeprav sem odšel izmed družbe zbranih članov foruma prvi domov je bilo super za Dravo kakor tudi kasneje za mizo.... saj veste kako to gre ...na zdravje....pogovor o gasilcih....na zdravje.....kako je že bilo v Zrečah.....na zdravje.......kdaj se zopet dobimo.....na zdravje.....eni gredo plesat drugi na zdravje.....itd itd itd.
No naj povem še to da smo - so - izumili oziroma dognali dve stvari ki že dolgo burijo javnost -- hahahaha :lol: :lol: :lol:
-kakšen je to LIGHT ŠPRICER - to bo pojasnil lastnik patenta ----
in kaj dejansko pomeni BITI V ROŽICAH :!: :!: :!: ( prikaz v fotki )

Drugače pa si Dvorjančani zaslužijo velik velik =D> =D> =D> , saj so pod streho spravili veliko predstavo- praznik mornarice in krst avta.
Fantje čestitke in tako naprej......
Priloge
NAGOVOR PREDSEDNIKA.jpg
PREDSEDNIK JDROZG IMA NAGOVOR GOSTOV IN TEKMOVALCEV
LANI FORUMA V DVORJANAH.jpg
ENA LEPA GASILSKA IZ DVORJAN 2007
MIZA VESELJA 1.jpg
SE POČASI ZBIRAMO----ČLANI MISLIM
MIZA VESELJA 2.jpg
NEKAJ ČLANOV FORUMA
DEJANSKO BITI V ROŽICAH.jpg
KAKO IZGLEDA ,, BITI MED ROŽICAMI,,,
"Prehitevajte brez skrbi, saj vas bom izrezal iz pločevine. Vaš gasilec."

(\__/)
(='.'=)
(")_(")
ANDY
070 342 571
Uporabnikova podoba
ANDY

Objave: 1534
Registriran: 7. november 2004, 18:34

Objava ANDY » 23. julij 2007, 7:11

TOLE danes bere -,, čita,,- cela SLOVENIJA:

http://bos.czp-vecer.si/RISFSStotage/pa ... 022-72.pdf
"Prehitevajte brez skrbi, saj vas bom izrezal iz pločevine. Vaš gasilec."

(\__/)
(='.'=)
(")_(")
ANDY
070 342 571
Uporabnikova podoba
ANDY

Objave: 1534
Registriran: 7. november 2004, 18:34

Objava Leyca B » 23. julij 2007, 11:31

Marko, bilo mi je v veselje. :wink:

Andy, zelo dobro si to napisal (na zdravje), pa še res je. :lol:

Mogla sem skrbeti za red in ene pubece pomirjat. :twisted:

Drugače hvala vsem, da ste nas prišli pogledat. :D

LP
Pridna dekleta pridejo v nebesa, poredna pa vsepovsod!

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse. ;)
Uporabnikova podoba
Leyca B

Objave: 204
Registriran: 5. julij 2005, 19:52

Objava tinček » 23. julij 2007, 12:12

No tudi jas sem prišel k sebi.
Lepo je bilo klepetat v tako prijetni družbi.
Dvorjančanom pa vse naj naj ob krstu novega vozila.
LP
DREVO BREZ KORENINE JE KOT GASILCI BREZ

MLADINE
tinček

Objave: 223
Registriran: 30. maj 2006, 12:12

Objava PeroG » 23. julij 2007, 14:10

Pozdravljeni! Upam, da vam je v Dvorjanah bilo zares tako všeč kot ste zapisali. Trudili smo se po svojih močeh, da smo to tekmovanje na Dravi kljub vročini in narasli reki pospravili pod streho. Rad bi omenil, da nekateri tekmovalci-tudi obiskovalci ne razumejo, da to tekmovanje oz. druženje prirejamo v naravnem okolju daleč vstran od urejene infrastrukture, in od nas organizatorjev zahtevajo neka čudna pravila in zahteve. Glede semaforja in trenutnih rezultatov, pa še v svoji 25. letni tekmovalni karieri na nobenem občinskem oz. regijskem tekmovanju tega nisem zasledil. PS. Morda se motim! Če nas boste pa podpirali s svojimi obiski na tekmovanju in Prazniku Moranarice, pa upam, da nam bo uspelo nabaviti kakšen yumbo ekran. Če ne prej se vidimo na dnevu foruma in tam še kakšno rečemo o semaforju.
Hitrosti dajemo ime!
PeroG

Objave: 54
Registriran: 27. junij 2005, 10:44

Objava Oskar » 23. julij 2007, 15:23

Naš slogan je : spreminjajmo na bolje in v tem duhu so bile tudi moje pripombe. Resnici na ljubo se moram oglasit, ker stvari letijo očitno name, kljub Bačotovi pripombi.
Dvorjančani , verjemite mi , da vam želim samo dobro in nisem nikakšen brezvezni kritizer, kot ste me že ob prihodu na tekmovanje označili.

Letos se je Pero trudil , vsaj po mojem prihodu , prej ne vem, in nekaj nastopov lepo pokomentiral in naj vam povem , da so gledalci to sprejeli z odobravanjem.
Po zvočniku se je slišalo: " Pri metu obroča je ekipa Pekre 2 "
Ob meni sta na travi brezvoljno sedela fant in dekle : "To morava videt" in par je stekel proti bregu, da bi spodbujal Pekersko ekipo !

Najbolj pogosto vprašanje med tekmovalci pa je bilo vsekakor: " Kakšen čas smo imeli ?"
" na katerem mestu smo ?" itd.....

Pero, ne potrebujete jumbo ekranov, ampak samo malo dobre volje.
Prilagam moj predlog. Gasilke na sliki pa vam ne damo, ker jih imate sami :D :D

A se vam zdijo to "neke čudne zahteve," kot si napisal ?

Glede samega tekmovanja pa imam že itak svojo mišljenje in ga ne želim nikomur vsiljevat , saj nisem pristojen.
Da gredo gasilci ob 9.00 od doma in zdržijo pri 35 stopinj celzija do 17:45 ,ko nastopijo v tekmi čolnov , pa je nadčloveški napor. Verjemite.
Rešitev: En dan , ali dopoldan predtekmovanje in popoldan le finalni nastop najboljših pet ekip v vsaki konkurenci ali nekaj podobnega.

Sedaj pa navalite name, sem navajen.

:D :cry:
Priloge
tabla.jpg
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Objava Oskar » 23. julij 2007, 15:45

Pero , pa še to. Prosim te lepo , kako lahko "potakanje cevi" primerjaš s tem vašim edinstvenim tekmovanjem ? :D :evil:
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Objava PeroG » 23. julij 2007, 17:49

Oki, oprosti! Dvorjančani posebej pa jaz te preveč cenimo in spoštujemo, da bi dobronamerno kritiko vzeli za slabo. Daleč od tega.
Glede kometarja samega poteka tekmovanja, pa ti povem, da so ravno gledalci tisti, ki ves dan spremljajo to tekmovanje in vsake toliko časa pride k tebi kdo in pravi: to si pa že danes toliko krat povedo, da bi že stare mame znale to izpeljat. Prvih 5 ekip sem komentiral od starta do cilja v celoti.
Tudi z kvalifikacijami smo že poskusili, pa so dan prej pričle le 4 ekipe.
Vsekakor pa smo veseli vsake ideje saj res skupaj lahko spreminjamo stvari na bolje.
Hitrosti dajemo ime!
PeroG

Objave: 54
Registriran: 27. junij 2005, 10:44

Objava PATRIKUS » 23. julij 2007, 18:15

Morem povedat da sem imel čast spoznat našega moderatorja Marka Novaka :D :D !

LP
Na mladih svet stoji!
PATRIKUS

Objave: 647
Registriran: 7. maj 2005, 14:17

Objava Barbi k » 23. julij 2007, 19:02

Evo mene! :lol:

Tudi meni se zdi, da je tekmovanje dobro uspelo, kjub par kritikam (ki vem, da niso bile slabo mišjene), bo drugič bolše. :oops:

Marko bilo mi je v veselje, pa še kdaj! :wink:

Upam, da ste vsi maximalno uživali.

Forumovcev je pa bilo letos v Dvorjanah res lepo število, vedno več nas je! \:D/

Vsem ki ste (smo :oops: ) kakor koli pomagali pa najlepša hvala. Bravo naši! =D>

LP 8)
Prijateljstvo, ki se kali v ognju, je večno!

http://www.gasilcidvorjane.com
Barbi k

Objave: 163
Registriran: 1. julij 2005, 11:21

Objava himi » 23. julij 2007, 20:02

:lol: Lep pozdrav še z moje strani !!!

Sem se uspel "izvlečt" iz cvetnega objema ( Andy hvala, ti ob priliki vrnem ). Prebiram vaše vtise in se iskreno veselim vsake pohvale in pobude, kako tekmovanje izpeljati oz spremeniti na boljše. Ker je v teh letih, kar Dvorjanski gasilci organiziramo tekmovanje gasilsko reševalnih čolnov preteklo že ogromno vode ( normalne in narasle Drave ) enostavno ne morem mimo dejstva, da se tekme vsako leto udeleži vedno večje število ekip. Iz vidika organizatorja je to dokaz, da gasilci radi pridejo v Dvorjane, da jim je julijska sobota pri nas svojevrsten dogodek in da se za prihodnost tekme ni bati. Osnovna zamisel "očeta" tekmovanja, kot so Jankota opisali v današnjem Večeru je bila in je še vedno, da se gasilci na prijeten, tekmovalen in obenem sproščen način učijo veščin, ki jim koristijo ob reševanju na vodi.

Vsi, ki ste morali prehitro domov ste zamudili tradicionalno Štajersko-gasilsko veselico, ki je trajala do jutranjih ur. Kot je že napisal Andy, bilo je plesa, jedače, pijače :D ( za tiste v rožicah, celo preveč ) :D . Tako, da se Dvorjanski gasilci že veselimo snidenja prihodnje leto in vas že zdaj opozarjamo, rezervirajte si soboto v juliju za obisk Gasilske mornarice !!!

Lp. himi
Kdor še ni bil v nevarnosti, ne pozna svojega poguma !!!

http://www.gasilcidvorjane.com
Uporabnikova podoba
himi

Objave: 474
Registriran: 8. maj 2005, 14:37

Objava pes » 23. julij 2007, 21:47

Jah, eni smo pa sem malo zamujal in sem ta glavne zanimivosti povzel po pripovedi. Lepo je bilo ob prihodu (šele zvečr) videt množico ljudi na veselici, saj ponekod, roko na srce eni raje gledajo z blokov, kot pa da bi se naslikali tam. No da muzikanti nisi od muh so dokazali, ko so igrali brez elektrike. Bilo je fajn, le malo prej in bolj zmerno je bilo treba iti domov.
Uporabnikova podoba
pes
moderator
moderator

Objave: 2137
Registriran: 6. marec 2003, 10:44

Objava Marko Novak » 23. julij 2007, 23:14

PATRIKUS je napisal:Morem povedat da sem imel čast spoznat našega moderatorja Marka Novaka :D :D !

LP

Patrik , pa ti si car tole si napisal brez napake :lol: . Tudi meni je bilo čast se zapeljati do Dvorjan 106KM v eno smer se je splačalo. Hehe drugo leto pridem za 2 dni!

Lep pozdrav iz Zasavja
Marko NOVAK...GSM 040 631 011
Uporabnikova podoba
Marko Novak
moderator
moderator

Objave: 1063
Registriran: 4. marec 2003, 22:59

Objava Leyca B » 24. julij 2007, 8:02

Marko Novak je napisal: Hehe drugo leto pridem za 2 dni!

Pravilna odločitev. :wink: Upam, da vas bo še več takih, to enostavno morate doživet. 8)

LP
Pridna dekleta pridejo v nebesa, poredna pa vsepovsod!

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse. ;)
Uporabnikova podoba
Leyca B

Objave: 204
Registriran: 5. julij 2005, 19:52

NazajNaprej

Nazaj na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost