Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Predlogi za nova tekmovanja

Nasveti, vprašanja, sojenje, ...

Moderator: Janez Koncilija

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objava Milek » 2. februar 2003, 21:00

Primož 8)

Zadeva je takšna... Imam zamisel :idea: na papirju, toda na Ig-u smo zadnjič imeli prosto debato v kateri je Janez povedal nekaj pametnih in zato premišljujem ali se sploh splača truditi in tratiti svoj prosti čas za nekaj, kar je že vnaprej obsojeno na propad... :cry:
Uporabnikova podoba
Milek

Objave: 491
Registriran: 21. oktober 2002, 23:42

Objava Drago » 2. februar 2003, 22:22

:lol: Milek:

Kje pa je rečeno, da ima Janez vse prav in da vse ve :?: :!: (porka gate :!: ) jaz pa te "najavljam" na vseh možnih inštancah :oops: :twisted:

lp DC
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objave: 5141
Registriran: 28. avgust 2002, 20:06

Objava Milek » 5. februar 2003, 13:56

Drago 8)
Nisem rekel, da ima Janez vse prav :wink: , toda ko smo imeli debato (pa ne o tekmovanju), sem začel razmišljati, da se pa dejansko res ne splača truditi in nekaj pisati. Zakaj :?: Da bom jaz potem dežurni dvorski norček po širni slovenski gasileriji :?: :roll:

PS: Drago, pa da neboš slučajno rekel, da sem se ustrašil :!: Idejo imam na papirju in mislim, da bi bila z določenimi lepotnimi popravki, kar užitna za vsa PGD po Sloveniji :wink:
Uporabnikova podoba
Milek

Objava Primož » 5. februar 2003, 16:59

Daj pol pa sej na forumu predstav zadevo,da vidmo zakaj se gre! :idea:
Mogoče boš mogu pojest kako kritiko,sam brez panike,se nau svet podru :wink:
Primož

Objave: 106
Registriran: 22. oktober 2002, 19:43

Objava Mitja Gregorič » 5. februar 2003, 17:38

MILEK!
Na dan z besedo.
:P :P :P
Pa bo kar bo...nč bat...Korajžno!!!

LP Mitja

p.s.

Kritike in pripombe pa so in najverjetneje tudi bodo vedno prisotne.
Tako,da je treba iz njih "izluščiti " kar je pozitivnega.
Dobra in umestna kritika je dobrodošla in je kot neke vrste pohvala ali vzpodbuda (vsaj zame ).
Operativci - Bratje v ognju,dimu in pepelu

Slika
Slovenski gasilci >KLIKNI< !!!
Uporabnikova podoba
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Naj forumovec 2003

Objave: 4990
Registriran: 23. september 2002, 10:37

Objava Milek » 5. februar 2003, 19:22

Vidva sta pa res dobra :wink: , poglejta kakšen cirkus so določeni zagnali zaradi članka Gregorja Š. :lol: Ne hvala :wink:
Uporabnikova podoba
Milek

Objava Primož » 5. februar 2003, 19:45

Čuj Milek!Kdor ne reskira ne profitira!!! :?: Sej mal nakaž,a je to trodelni posodobljen a je čist kej novga?Velik se ukvarjam s tekmovanji pa me zanima :idea: Cirkus bojo pa itak taki zganal,k mislijo da gasilci sam za šankom tekmujemo!! :evil: :P
Primož

Objave: 106
Registriran: 22. oktober 2002, 19:43

Objava Milek » 6. februar 2003, 10:12

Primož 8)

Kdaj si pa nazadnje videl trodelni napad na intervenciji :roll: :?: Nebom trdil, da sem izumil toplo vodo :wink: , je pa nekaj povzeto iz vaje z hidrantom. :lol: Naj bo za enkrat dovolj :P
LP
Uporabnikova podoba
Milek

Objava Gost » 25. februar 2003, 17:14

Milek ponavadi nisi imel slabih idej kolikor se spomnim, res da niso bile vse blesteče pa nič zato tudi moje niso.
Dej stisn zobe pa objav zadevo mogoče se bo končno dobro tekmovanje najdlo, ala naš poklicni kjer res pokažeš zobe in znanje pa še jezik do tal, ne pa sam lovljenje napak, napredka pa že desetletje ni bilo.

Ne obtožujem trodelca, toda ta je nastal v času klasike in večno dobre rozice. Gasilci smo šli naprej, naj grejo tud tekmovanja ali pa naj se vsaj dodajo, da ne bomo ob enem zodovine pozabili.
Sam sem tudi član PGD in roko na srce fantje majo počas vrh glave trodelca in upajo na kaj novega.

Milek če rata si faca in te bojo vsi po ustih nosil, če pa ne pa tud. Torej kaj loh zgubiš. Kar se pa članga G.Š. tiče in kritik po tem, si pa vidu da so tud zagovorniki in pošten povedan mislm, da so zadnjo besedo lih zagovorniki rekl.

Torej kaj še čakaš. Aja za avtorske pravice se pa ne sekiraj sej že vsi forum berejo, pa bojo vedel da je ideja tvoja.

LP REX:mrgreen:
Gost

Objava pes » 7. marec 2003, 2:07

Mogoče se vam bo zdel butast odgovor , ampak že štafeto bi lahko malo spremenili. Že res da v vaji z MB rabiš ročnik, kaj pa če bi enkrat dal namesto ročnika ta laufanje tekmovalcem za štafeto ročni gas. aparat S6 al pa CO2. Pol pa naj lauflejo keri bo lahko.

To je pač moje mnenje.
Uporabnikova podoba
pes
moderator
moderator

Objave: 2137
Registriran: 6. marec 2003, 10:44

Nazaj

Nazaj na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost