Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

mednarodno tekmovanje

Nasveti, vprašanja, sojenje, ...

Moderator: Janez Koncilija

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

mednarodno tekmovanje

Objava rudis » 19. julij 2002, 12:33

Ima kdo kaj podatkov v zvezi z mednarodnim tekmovanjem, ki je bilo običajno v začetku oktobra v Kranju? Letos odpade?

Lp, Rudi
rudis

Objave: 5
Registriran: 15. julij 2002, 12:33

Objava Peter » 19. julij 2002, 18:23

Sejem Zaščita in reševanje je vsaki dve leti, pravtako pa tudi tekmovanje. Torej drugo leto, če bo sploh še sejem.
Uporabnikova podoba
Peter
Upravnik
Upravnik

Objave: 4860
Registriran: 5. julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica

Objava Gost » 21. julij 2002, 12:09

Gorenjski sejem so prodali firmi ŽIVILA, ki bodo menda naredila skladišča. Tako, da menda ne bo več sejemskih prireditev na tem prostoru.
Gost

Mednarodno tekmovanje

Objava metodg » 22. julij 2002, 10:24

Kolikor jaz vem oz. sem nekje slišal, da bo sejem odslej na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani. Morda se bo tekmovanje odvijalo tam, seveda v kolikor so informacije točne. Ponavljam, slišal sem, da bo odslej sejem v Ljubljani.

Metod G. :D
Uporabnikova podoba
metodg

Objave: 893
Registriran: 12. julij 2002, 14:03
GE: PGD Brezje na Gor.

sejem mora biti

Objava Matej B. » 31. julij 2002, 14:30

Zdravo!

Kar se tiče mednarodnega tekmovanja, mislim, da mora biti skupaj s sejmom. Bil sem že na treh tekmovanjih in sejmih v Kranju (1998, 1999, 2001) in moram reči da je tista sobota zelo primerna za gasilce. Le časa je malo premalo, saj se je sejem končal navadno še preden je bilo tekmovanje sploh končano. To pa ni dobro. Vsekakor sem za to, da sejem in tekmovanje bosta, pa naj bo to v Ljubljani, Kranju, Mariboru ali kje drugje. Časovni razmah med sejmi -2 leti- mislim da je kar primeren.

Matej B.
Uporabnikova podoba
Matej B.

Objave: 1134
Registriran: 30. julij 2002, 23:39
GE: Tržec

Nazaj na Tekmovanja

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov