Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Tekmovanje v spajanju sesalnega voda

Nasveti, vprašanja, sojenje, ...

Moderator: Janez Koncilija

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Odg: Tekmovanje v spajanju sesalnega voda

Objava mirank » 13. marec 2014, 17:56

podobro vprašanje sem postavil pred leti, pa sm bil rahlo "spljuvan" a tem forumu... :oops:
še dobro da več ne tekmujemo v SSV, pa se ne obremenjujem več s tem, hehe :)
no vseeno, zgleda kot da, ali hočejo manipulirat s časi, ali pa tehnika ni na nivoju...
v vsakem primeru so Tinje postavili fantastičen rekord, samo da bi po mojem ročnem štopanju bil čas okoli 14,0 :)
Uporabnikova podoba
mirank

Objave: 227
Registriran: 25. junij 2007, 21:16

Objava fabby » 14. marec 2014, 9:01

Ne zdi se mi fer, da ni za vse enako. To zame ni rekord, ker ni realen, pa si naj se ne vem kak trdijo (dokaz je posnetek) ljudje tak vejo. Sicer pa so PGD Hmeljcici postavili se boljsi cas, ampak njim se pa ni stelo...pa smo spet tam...Vem da se tu nikakor ne da priti do konca.

Brezveze se mi zdi pa zato, ker na tak nacin rekord postavit je brezpredmetno...ker ga vrjetno noben ne bo dosegel. Dokler spet ne bodo kake stoparce zajebavale!

Da gre pa med stoparco in rocnim stopanjem za pol sekunde razlike...dajte se mal zamislit tisti ki se vedno vrjamete da so to realni cajti! Lahko si pa zatiskate oči...

Pa tud mi je vseeno, ce si obedve ekipi mislita, da pljuvam po njih! Predvsem bodite realni, pa fer do ostalih...

Tu lahk cel dan stopate...pa ni niti priblizno, kolk je na koncu pokazalo.

Tinje
https://www.youtube.com/watch?v=YgMP3C6NoVA

Hmeljcici
https://www.youtube.com/watch?v=l9W_o8IHLfI
Uporabnikova podoba
fabby

Objave: 15
Registriran: 7. september 2004, 10:50

Re: Tekmovanje v spajanju sesalnega voda

Objava dzesm » 14. marec 2014, 12:58

Kakor vem naj bi Hmeljčič dobil kazenske ker je prehitro strojnik ugasnil štoparico in zato se gleda čas ki sta ga naštopala sodnika!?Pri Tinju pa sta sodnika naštopala 13,8 in 14,09(če si bil na tekmovanju si videl da sta stopila skupaj in pogledala štoparice)povprečje če vzameš je 13,945,torej je rekord vaje okoli 14,00 zakaj so upoštevali čas 13,68 ve samo organizator!
Nevem zakaj tak oh in sploh glede tega časa, ko pa se ve da so se v Novi Cerkvi vedno postavljali dobri časi lahko greš brat stare objave pa boš videl, da so že tam premlevali glede merilnih ur(fabby)
Sicer pa za skupno zmago ne štejejo rekordi ampak točke! :wink:
dzesm

Objave: 2
Registriran: 14. marec 2014, 12:11

Objava fabby » 17. marec 2014, 8:07

Glej...gre se za to, da čas ni realen, in da se to ne sme šteti kot rekord. (To je isto, kot bi goljufal ) In kdo bo sedaj postavil nov rekord, če slučajno ne bo vec teh stoparic?! Sicer pa se tak ve med tekmovalci kak pa kaj je posteno in kaj ni... ni pa fer do ostalih, nic druga.
Uporabnikova podoba
fabby

Objave: 15
Registriran: 7. september 2004, 10:50

Objava dzesm » 17. marec 2014, 16:39

Zaj hočeš povedat da sta Hmeljčič in Tinje goljufala?Meni se ta čas prav nič ne zdi sporen saj je bil dosežen v Novi Cerkvi in se lahko obravnava kot rekord na tem tekmovanju na teh štoparicah.
Je pa vprašanje časa kdaj bo padel rekord na teh "umerjenih" urah kajti na tekmovanju v Žažarju je bilo kar nekaj ekip blizu temu da bi jim padla vaja pod 14,00(Zalog,Tinje,Hmeljčič).
Me pa še nekaj zanima fabby ali bi v primeru da bi vaša ekipa dosegla tak čas tudi iskal pravico in se pritoževal?
Pa še nekaj v moji prejšnji objavi sem malo čudno pokomentiral glede priznavanja rekorda v Novi Cerkvi. Razumljivo je da so upoštevali sodniki čas kateri se je izpisal na semaforju(13,68), saj je imel sodnik ročno naštopan čas 13,8 in je bil najbljižje temu doseženemu času, zato je razumljivo da ga je priznal.(da nebo kdo mislil da govorim kaj čez sodnike in organizatorja saj je bilo tekmovanje sojeno in izpeljano vrhunsko kot vsako leto!) =D>
Kar pa se tiče letošnje lige čestitke vsem ekipam za popestritev lige, saj je bila zelo izenačena in zanimiva in pa čestitke puncam iz Hajdoš za osvojeno skupno 1. mesto, ter fantom iz Tinja za 3krat zapored osvojeno ligo SSV ! =D>
dzesm

Objave: 2
Registriran: 14. marec 2014, 12:11

Objava mirank » 17. marec 2014, 19:26

mah, briga me za rekorde :D ... ja bom pa lepo čestital Tinjčanom, ker res konstantno razturavajo v SSV. Kar pogrešam naše tesne obračune izpred nekaj let :) ...in pa Hmeljčiču. Resna niso Belokranjci, so pa nam geografsko najbližji ki tekmujejo v SVV in še jako dobri so povrh :) ...se vidimo v soboto v Gaberju, špricar v našem kombiju čaka ;)
Uporabnikova podoba
mirank

Objave: 227
Registriran: 25. junij 2007, 21:16

Objava Miha P » 28. december 2014, 13:43

Začenja se nova sezona tekmovanj v SSV, razpis za prvo v Staršah je že objavljen.

viewtopic.php?f=8&t=541&p=185543#p185543

Lp
Uporabnikova podoba
Miha P

Objave: 53
Registriran: 13. januar 2008, 20:40
GE: Starše

Objava BOSS » 26. januar 2015, 12:07

V prilogi je razpis za tekmovanje v SSV na KEBLJU 7.2.2015

Vljudno vabljeni vsi tako tekmovalci kot gledalci!
Priloge
razpis_novi_2015.pdf
(245.92 KiB) Prenešeno 122 krat
Uporabnikova podoba
BOSS

Objave: 26
Registriran: 10. januar 2005, 14:33

Objava smiha » 27. januar 2015, 22:55

PGD ZALOG PRI CERKLJAH
RAZPISUJE
- POKALNO TEKMOVANJE V SPAJANJU SESALNEGA VODA SSV 2015 – ZA ČLANICE IN ČLANE
- TEKMOVANJE NAPADALCEV TEN 2015 - ZA ČLANICE IN ČLANE

Tekmovanje bo v soboto, 21. februarja 2015 ob 14.30 uri v športni dvorani v Cerkljah na Gorenjskem.
(Zbor desetarjev bo ob 14.00 uri.)

Razpis:
https://www.dropbox.com/s/9e5htbpk6hqizbu/Razpis%20SSV%20in%20TEN_Zalog%20pri%20Cerkljah.pdf?dl=0

Z lepimi pozdravi,
Upravni odbor PGD Zalog pri Cerkljah
smiha

Objave: 4
Registriran: 27. januar 2015, 22:45
GE: PGD ZalogPriCerkljah

Objava Miha P » 19. december 2015, 10:29

PGD Starše RAZPISUJE POKALNO TEKMOVANJE V SPAJANJU SESALNEGA VODA ZA ČLANICE IN ČLANE 2016

Razpisi:
viewtopic.php?f=8&t=541&start=480

Več informacij in razpis (pdf) najdete na spletni strani PGD Starše:
http://www.pgd-starse.si/razpis-za-tekm ... arse-2016/
Uporabnikova podoba
Miha P

Objave: 53
Registriran: 13. januar 2008, 20:40
GE: Starše

Nazaj

Nazaj na Tekmovanja

Kdo je prisoten