Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Poplave v Škofji Loki, Železnikih, Cerkljanskem ...

Moderator: Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.

Objava _strojnik_ » 13. oktober 2007, 10:05

Pohvalno :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Res lepo napisano!

LP
SLOVENSKO JE BITI GASILEC !!!
Uporabnikova podoba
_strojnik_

Objave: 421
Registriran: 4. marec 2007, 21:17

Objava Oskar » 13. oktober 2007, 22:06

Sem tole pismo kopiral in hotel poslati Slaku, pa ne najdem emaila. našel sem email od 24ur pa sem kar njim poslal !

Dajmo vsi poslat to pismo in jih tako dolgo gnjavit , da dobimo odgovor, ki ga pričakujemo in zaslužimo ! :evil:
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Objava nikinika » 13. oktober 2007, 22:14

tud jst sm ta teden v torek dobila tak mail....in sm ga po mojem ene 3x prebrala!!!!! upam da ga preberejo tud na POP TVju!!!!!!!!!!!!!!

:)
nikinika

Objave: 22
Registriran: 21. april 2007, 21:04

Objava sabirman » 13. oktober 2007, 22:27

Poslano 2x napisal sem da zahtevamo javno opravičilo slaka ker je oskrunil ime gasilcev :evil:
Te kej mot? Povej men in ne jambri poveljniku!
Uporabnikova podoba
sabirman

Objave: 465
Registriran: 8. april 2006, 22:22

Objava gasilec77 » 13. oktober 2007, 22:57

ker naslov pa je?

Sam sem našel samo naslov:urednistvo@24ur.com ( tudi poslal)

lp

dušan
Vedno pričakuj nepričakovano!

Uporabnikova podoba
gasilec77

Objave: 538
Registriran: 9. oktober 2004, 20:12
GE: ljutomer

Objava sabirman » 13. oktober 2007, 23:00

jaz sem na uredništvo@24ur.com če najde kdo še kateega naj pove :twisted:
Uporabnikova podoba
sabirman

Objava gasilec30 » 14. oktober 2007, 7:14

tudi jaz sem poslal na 24ur.če najde gdo kaj več naj napiše mail.
lep pozdrav
Uporabnikova podoba
gasilec30

Objave: 79
Registriran: 7. avgust 2007, 21:05

Objava himi » 14. oktober 2007, 9:08

Našel sem "bolj" pravi naslov in poslal na: trenja@pop-tv.si

Probajte še ostali v čim večjem številu, bomo videli kakšen bo rezultat.
Kdor še ni bil v nevarnosti, ne pozna svojega poguma !!!

http://www.gasilcidvorjane.com
Uporabnikova podoba
himi

Objave: 474
Registriran: 8. maj 2005, 14:37

Objava M-Coki » 14. oktober 2007, 9:15

Oskar je napisal:Sem tole pismo kopiral in hotel poslati Slaku, pa ne najdem emaila. našel sem email od 24ur pa sem kar njim poslal !

Najbolje bi bilo kontaktirati kar samega g. Slaka ter seveda njegovo ekipo:

- uros.slak@pop-tv.si

- trenja@pop-tv.si

Oskar je napisal:Dajmo vsi poslat to pismo in jih tako dolgo gnjavit , da dobimo odgovor, ki ga pričakujemo in zaslužimo ! :evil:

To je beseda! :)
FIREFIGHTERS we are reversing new side!
Slika
Slika Slika
Uporabnikova podoba
M-Coki

Objave: 987
Registriran: 4. januar 2007, 20:02

Objava sasolovrenc » 14. oktober 2007, 9:31

Poslano na vse 3 majle....

urednistvo@24ur.com
trenja@pop-tv.si
uros.slak@pop-tv.si

Če kdo najde še kakšnega naj sporoči :)
sasolovrenc

Objave: 316
Registriran: 7. marec 2007, 17:30

Objava sabirman » 14. oktober 2007, 9:35

Poslano 6x :lol: :lol:
Uporabnikova podoba
sabirman

Objava M-Coki » 14. oktober 2007, 9:39

Tudi na tem forumu obravnavajo to tematiko:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1880829&mpage=3

Še odziv prostovoljnega gasilca: (iz dnevnikove strani http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/270121/)

Pozdravljeni vsi skupaj.

Moram vam povedati vsem skupaj, da sem včeraj 20.09.2007 šel spat zelo žalosten in to po oddaji, katero je vodil novinar g. Slak. Oddaja je pokazala vse sile reševanja v Železnikih v zelo negativni luči. To je res izraba tragedije ljudi v profit. Ne vem kako poteka lastniška struktura TV hiše, ki je priredila ta show v Železnikih, ma me niti ne zanima, saj so z negativnim prikazom reševanj po mojem prepričanju resnično pokvarjeni.
Sam sem prostovoljni gasilec in sem moral vstati ob 2 uri ponoči, da sem lahko s svojimi prijatelji, zjutraj, ko se je zdanilo, poprijel v Železnikih za delo. Žena me je po odločitvi, da grem tja vprašala če vem koga puščam doma (njo in dva šolajoča otroka) in vem, da kljub moji tolažbi ni spala do jutra po mojem odhodu.

Ta občutek pozna tisti, ki se zaveda nevarnosti in vedno upa, da se iz reševalne akcije vrneš živ in zdrav. Eno je če si zaposlen kot reševalec, drugo je če si prostovoljec. Lahko greš ali pa ne greš. Odločiš se sam po svoji vesti in zmožnostih. Marsikoga niti ne pustijo iz službe, pa bi šel rad. Če pride poziv, pač greš, a efekt ni isti če greš pod prisilo ali če greš zato ker čutiš potrebo po pomoči.

Kakorkoli, pomagali smo ljudem, ki jih je doletela katastrofa v predelu Železnikov, ki mu pravijo Plavž. Najprej smo iskali pogrešano osebo, ki so jo našli mrtvo malo nižje od doma, kjer smo iskali mi. Sožalje svojcem in prizadetim. Kasneje smo pomagali ljudem pri iznosu pohištva, črpanju vode iz prostorov, reševanju kurilnic, čiščenju lesa, blata… pač po svojih močeh. Redno je okoli nas potekala akcija razdeljevanja kruha in vode. Domači gasilec je na tem območju koordiniral po svojih močeh reševanje. Zavedam se tudi, da je tistemu, ki je šokiran in prizadet vsaka pomoč premalo.

Venomer so naše delo spremljali razni fotoaparati in kamere, ki so posnele vsak detajl. Le na TV-ju niso bili v stanju pokazati niti 20 sekundnega pozitivno naravnanega prispevka o pomoči in reševanju.
V oddaji TRENJA so se mi G. Erjavec, Bogataj in župan Železnikov prav smilili, saj so bili prikazani kot en pobalin, ki je s kamnom razbil šipo in ga zaradi tega zaslišujejo in kregajo in to pred celo SLO. V celotnem reševanju, ki je potekalo že tretji dan ni bilo niti ene malenkosti pokazane pozitivno.

Toda mi se ne damo. Ni nam mar takih novinarjev in njihovega vodstva in lastnikov ter par prizadetih posameznikov, ki so nas vse skupaj očrnili. Z ženo sva zvečer med oddajo kljub temu poslala SMS za pomoč. Mi vemo, da smo na pravi poti in bomo še prišli reševat tja in drugam, kadar bo le potrebno.
Prostovoljni gasilec iz Primorske.
FIREFIGHTERS we are reversing new side!
Slika
Slika Slika
Uporabnikova podoba
M-Coki

Objave: 987
Registriran: 4. januar 2007, 20:02

Objava sabirman » 14. oktober 2007, 10:26

Mogoče bi bilo dobro preseliti Strojanove v Železnike, ker potem bi tudi verjetno Drnovšek priskočil na pomoč.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

opa še dva:
spela.sipek@pop-tv.si
tjasa.slokar@pop-tv.si :twisted:
Uporabnikova podoba
sabirman

Objava sasolovrenc » 14. oktober 2007, 10:38

sabirman je napisal:
Mogoče bi bilo dobro preseliti Strojanove v Železnike, ker potem bi tudi verjetno Drnovšek priskočil na pomoč.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Žalostno, vendar resnično! :evil:

Lp
sasolovrenc

Objave: 316
Registriran: 7. marec 2007, 17:30

Objava Oskar » 14. oktober 2007, 11:32

Zelo sem vesel , da je moj predlog o pošiljanju emailov naletel na lep odziv.

Veliko gasilcev , tudi tistih na odgovornih položajih je ob tem dogodku, oddaji trenja, ki je bila posneta na prizorišču katastrofe, zamahnila z roko: Čes pa saj nima smisla, tile novinarji pač !"

Ampak , ne , jaz se s tem ne strinjam in se nikoli ne bom. Če bomo tako razmišljali , nas bodo še naprej imeli za buhtle in bomo le kulisa v naslednji Slakovi bombastični oddaji.

Zavedam pa se, da smo takšne obravnave veliko sami krivi. Verjamem , pa . da je največ zakuhal tisti zakonski par , ki je odrihal po gasilcih. Ne verjamem , da jim je Slak to položil v usta.

Javno sprašujem vodstvo GZS, kaj smo storili za izboljšanje stika z javnostjo ob večjih nesrečah in požarih ?

Dajte še naprej na POP TV pošiljat ta email , ki ga je napisal gasilec iz Primorske !
Zagrenimo jim kakšno sekundo , oni so nam ure !
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

NazajNaprej

Nazaj na Tehnično reševanje

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov